Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Aš turiu klausimą dėl suknelės nėrimo... Kol kas neriu atskirus elementus, todėl neturiu, kaip parodyti. Šiaip visa suknelė turėtų būti tinklinė, tiksliau elementai turėtų būti sujungti tinklu kažkas panašaus kaip čia. Tik vat nežinau, iš kurio galo tą tinklą pradėti nerti - iš viršaus ar apačios? Būčiau labai dėkinga už patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 02 21, 19:43)
Aš turiu klausimą dėl suknelės nėrimo... Kol kas neriu atskirus elementus, todėl neturiu, kaip parodyti. Šiaip visa suknelė turėtų būti tinklinė, tiksliau elementai turėtų būti sujungti tinklu kažkas panašaus kaip čia. Tik vat nežinau, iš kurio galo tą tinklą pradėti nerti - iš viršaus ar apačios? Būčiau labai dėkinga už patarimus  ax.gif

šioj temoj jau kalbėjom,kad nunėrus detales reikia prisiūti ar prisegti prie iškarpos ar kito rūbelio,o sujunginėti '' tinklu'' galima pradėti nuo bet kur,čia jau kaip patogiau.Pavartyk šios temelės puslapiukus,tikrai rasi ir sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 21, 19:57)
šioj temoj jau kalbėjom,kad nunėrus detales reikia prisiūti ar prisegti prie iškarpos ar kito rūbelio,o sujunginėti '' tinklu'' galima pradėti nuo bet kur,čia jau kaip patogiau.Pavartyk šios temelės puslapiukus,tikrai rasi ir sekmės 4u.gif

Tai šituos dalykus aš žinau. Bėda ta, kad noriu jog tinklas būtų lygus, o pati suknelė nuo klubų turi platėti ir tik ties keliais prasidėtų elementai. Tai va dabar ir galvoju, kaip geriau - pradėti nuo apačios ir siaurinti ar nuo viršaus ir platinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 02 21, 20:04)
Tai šituos dalykus aš žinau. Bėda ta, kad noriu jog tinklas būtų lygus, o pati suknelė nuo klubų turi platėti ir tik ties keliais prasidėtų elementai. Tai va dabar ir galvoju, kaip geriau - pradėti nuo apačios ir siaurinti ar nuo viršaus  ir platinti  g.gif

tada nuo viršaus į apačią platinant, bus gražesnis kritimas
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 21, 20:09)
tada nuo viršaus į apačią platinant, bus gražesnis kritimas

Labai labai ačiū 4u.gif beliko išsiaiškinti, kaip tai padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 02 21, 20:16)
Labai labai ačiū  4u.gif beliko išsiaiškinti, kaip tai padaryti smile.gif

kurioje vietoje Tau neaišku? Gal sugebėsiu pagelbėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 02 21, 20:24)
kurioje vietoje Tau neaišku? Gal sugebėsiu pagelbėti g.gif

Man neaišku, kaip tas paltėjimas daromas... Ar neriama visa suknelė (apvaliai) ir platinama maždaug taip, kaip siuvant (na, platinant tinklą keliose vietose) ar priekis ir nugara neriami atskirai ir platinama šonuose... Spėju, kad pirmas variantas gražiau turėtų atrodyti g.gif
Atsakyti
Geriau jau nerk apvaliai ir po truputį platink, o jeigu nersi atskirai priekį ir nugarą atskirai, tai šonuose bus siūlės, tai irgi nieko gero, o dar jos gali sutraukti nėrinį. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 21, 22:16)
Geriau jau nerk apvaliai ir po truputį platink, o jeigu nersi atskirai priekį ir nugarą atskirai, tai šonuose bus siūlės, tai irgi nieko gero, o dar jos gali sutraukti nėrinį. rolleyes.gif

va va ir aš taip galvoju thumbup.gif Kaip gerai, kad yra su kuo pasitarti smile.gif labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 21, 22:16)
Geriau jau nerk apvaliai ir po truputį platink, o jeigu nersi atskirai priekį ir nugarą atskirai, tai šonuose bus siūlės, tai irgi nieko gero, o dar jos gali sutraukti nėrinį. rolleyes.gif

drinks_cheers.gif taip ir lengviau,nereiks nunėrus vieną dalį,derint kitos,o ir taip nunėrus lengvesnis ir gražesnis kritimas,aš rinkčiausi šį variantą. Sekmės!!!!
Atsakyti
Oi merginos, tik siandien atradau sita tema doh.gif Jau kiek grozybiu prisiziurejau, rankos niezti..

Buciau turejusi pas ka pasiklausti patarimo... As ta pilkaji megztuka irgi buvau nusiziurejusi, tai jo inspiruota mazajai nuneriau drabuzeli... Bet klausimu buvo milijonas doh.gif

Va koks maniskis gavosi...

user posted image
Atsakyti
[quote=Misty,2007 02 26, 20:11]
Oi merginos, tik siandien atradau sita tema doh.gif Jau kiek grozybiu prisiziurejau, rankos niezti..

Buciau turejusi pas ka pasiklausti patarimo... As ta pilkaji megztuka irgi buvau nusiziurejusi, tai jo inspiruota mazajai nuneriau drabuzeli... Bet klausimu buvo milijonas doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man tai labai gražu.
Papildyta:
Mano vasariškas nertinis
user posted image
Atsakyti