Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Ačiū už pagyrimus

Dešimt motyvų per dieną su siūlų galų paslėpimu ir motyvų sujungimu, mezgiau iš MAXI medvilninių siūlų
Atsakyti
Rife, šaunuolė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Likau pakerėta. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rife, koks gražus sijonas,kropštus darbas thumbup.gif ,tikra šaunuolė,fantastika clap_1.gif first.gif
Atsakyti
Sveikos, suzaveta esu ka galima nunerti smile.gif pasidalinsiu turima schema, man rodos cia irgi airiskas nerimas http://public.fotki....seryte/nerimas/
kazkada is burdos buvau nunerus servetele, ir kaip dabad issiaiskinau, kad cia airiskas nerimas. O as vis ieskojau, kaip jis vadinasi. Kaip gerai, kad suradau sita temele! tiek visko grazaus galima pasigaminti, tik laiko truksta! teks laukti pensijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~migla~ @ 2007 01 31, 15:25)
kas turi sito fantastisko svarkelio schemute???? Ajjjj kaip noriu doh.gif  clap_1.gif

gal kas turi panašią schemą didelių ratilų ant šono, nes kiek radau ir bandžiau padaryti viskas tai riečiasi arba išvis neaiški schemą.
Papildyta:
QUOTE(niekada @ 2007 01 26, 13:28)
tai jau nebesuprantu kuriam, aš sizikes klausiau ar netyčia ne šitam ji ieško didelių blynų  smile.gif
user posted image

gal kas turi didžiųjų ratilų ant šono schemas (arba ką panašaus), nes kiek radau ir bandžiau nerti, tai riesdavosi, tai schema neaiški būdavo.
Atsakyti
Vazaza, atsiusk i Az savo el.pasto adresa atsiusiu ka surinkusi apie si megztuka.
Atsakyti
QUOTE(siaubute @ 2007 02 07, 13:30)
Vazaza, atsiusk i Az savo el.pasto adresa atsiusiu ka surinkusi apie si megztuka.

Gal gali atsiųsti ir čia...
Atsakyti
Rife sijonas superinis thumbup.gif
Atsakyti
Galeciau, negaila. Bet ...as viska prisirinkus- susikelus i Worda, o ne atskirais paveiksliukais. Todel galiu atsiusti tik zinodama jusu e.maila. Per az nera kaip pritvirtinti failo arba as nemoku.
Atsakyti
gal galima man butu apie ta pilkaji megstuka? ax.gif 4u.gif ewidenta@gmail.com
Atsakyti
Siaubute, atsiusk ir man i deguciai@gmail.com .Aciu.
Atsakyti
o man šis nertinis visai nesiseka verysad.gif ,nunėriau visas detales ,bandau jungti ir pššš....,visai negražu verysad.gif Ir motyvai gavosi kažkokie dideli...nors nėriau iš plonų siulų ir mažo nr.vašeliu verysad.gif .Turbūt mesiu į šali ir galas jam lotuliukas.gif user posted image
Atsakyti