Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

sveikos 4u.gif
gal galetumet padeti issifruoti sitos bliuskutes rasteli blush2.gif
buciau labai dekinga 4u.gif


http://images19.fotk....jpg?1162547703
Atsakyti
Labai jau sunkiai matosi... matau tik dobiliukus, kažkokias gėlytes (atitikmenį galėčiau rasti) ir saulutes, kurių schema taip pat yra. O daugiau nelabai įžiūriu. Ypač rankovių apačios sad.gif tų elementų, kuriuos paminėjau, raštus rasi sios temos pradčioje esančiuose pradžiamoksliuose, o toliau jau fantazijos reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syte: 29 sausio 2007 - 10:59
QUOTE(syte @ 2007 01 29, 10:59)
Labai jau sunkiai matosi... matau tik dobiliukus, kažkokias gėlytes (atitikmenį galėčiau rasti) ir saulutes, kurių schema taip pat yra. O daugiau nelabai įžiūriu. Ypač rankovių apačios sad.gif tų elementų, kuriuos paminėjau, raštus rasi sios temos pradčioje esančiuose pradžiamoksliuose, o toliau jau fantazijos reikia smile.gif


doh.gif niu jo rastuka galima surasti, bet ka daryt, kad as nelabai moku drabuzius be schemu nerti doh.gif nezinau tada nei kada nuimt visokioms rankovems, kiek akiu uzsinert ir t.t. doh.gif ziopla esu doh.gif man turi buti schema kaip reikiant pagal kuria galiu imt ir kiekviena akis i aki nert blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber722: 29 sausio 2007 - 14:28
QUOTE(amber722 @ 2007 01 29, 14:27)
doh.gif niu jo rastuka galima surasti, bet ka daryt, kad as nelabai moku drabuzius be schemu nerti  doh.gif  nezinau tada nei kada nuimt visokioms rankovems, kiek akiu uzsinert ir t.t.  doh.gif  ziopla esu  doh.gif  man turi buti schema kaip reikiant pagal kuria galiu imt ir kiekviena akis i aki nert  blush2.gif

tada reikia nepasididžiuoti ir nerti iš žurnalų, kur schemos ir aprašymai pateikti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2007 01 29, 15:27)
doh.gif niu jo rastuka galima surasti, bet ka daryt, kad as nelabai moku drabuzius be schemu nerti  doh.gif  nezinau tada nei kada nuimt visokioms rankovems, kiek akiu uzsinert ir t.t.  doh.gif  ziopla esu  doh.gif  man turi buti schema kaip reikiant pagal kuria galiu imt ir kiekviena akis i aki nert  blush2.gif

aš irgi dar nemoku, bet žadu išmokti:) Dabar neriu elementus, o po to bandysiu juos jungti ir žiūrėsiu, kas iešeis, nes schemos irgi neturiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syte: 29 sausio 2007 - 17:20
Svenciausias jurgeli meistreli,kokiom grozybem uzsiiminejat lotuliukas.gif Tiesiog aparpolis istiko lotuliukas.gif Gal pasakytumet kaip pacias maziausias gelytes megzti{ turiu omeny balta vestuvine suknele,paskutine nuotraukyte.}
Papildyta:
Miroslavos. Is anksto ACIU.
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 01 25, 17:53)
Nežinau, kaip bus toliau, bet dabar man pakankamai gerai einasi ir svarbiausia, kad noras nerti yra  thumbup.gif  Nereikia versti savęs sėdėti ir siūlus narplioti:)
Aš tai galvoju, kad pabandyti verta nusinerti pačiai suknelę. Jei kantrybės neužteks - tai bent staltiesė bus  ax.gif Jau dabar vidutinio dydžio staltiesę galėčiau padaryti smile.gif



Kantrybė šiame darbe svarbiausia, o tau matau jos netrūksta, kad tokį gaminį pradėjai.Linkiu tau sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 01 30, 18:17)
Kantrybė šiame darbe svarbiausia, o tau matau jos netrūksta, kad tokį gaminį pradėjai.Linkiu tau sėkmės! 4u.gif

Čia jau kaip pažiūrėsi... Arba kantrybės netrūksta, arba proto trūksta man lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Paskutinis mano darbas šia technika
Papildyta:
user posted image
Atsakyti

Paskutinis mano darbas šia technika
[/quote]


bigsmile.gif super thumbup.gif good.gif
ir aš tokio užsinorėjau blush2.gif
šaunuolė clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 02 02, 10:35)
Paskutinis mano darbas šia technika

Wau blink.gif thumbup.gif O ar patogus?
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 02 02, 11:35)
user posted image

Paskutinis mano darbas šia technika
Papildyta:
user posted image


Fantastiška thumbup.gif Nerealus sijonas smile.gif Modelį patei sugalvojai, ar nusižiūrėjai kažkur?
Atsakyti