Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Kažkur skaičiau, kad senovėje tikrai sukneles 2-3 metus nerdavo, bet ir suknelės kitokios būdavo. Šiuolaikinės moterys tik supaprastino viską, kad ir "pirmiau numegzti tinkliuką ir tik tada puošti" wink.gif Jei atvirai, tai dalį suknelės būtent taip ir planuoju daryti.
Atsakyti
Tikra tiesa gyvenimo ritmas priverčia ieškoti lengvesniu būdų ir ne visada jie būna prastesni smile.gif GRAŽU TAI KAS PAPRASTA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 01 18, 14:02)
Suknelė tikrai labai graži,na o kas dėl laiko tai cia individualu,neriu jau apie 10 metų,tai manau užtrukčiau kokį pusmetį,na ojei reikia greitesnio rezultato...? Tai nerčiau visą suknelę tinkliuku,o tik po to puoščiau lapeliais,gėlėm...gal ir ne taip ispudinga,bet tikrai greita.Bet kuriuo atveju linkiu sekmės.Tikrai sunku patikėti,kad tos airės taip ilgai krapštydavosi,turbūt ir jos turėjo koki super-airių klubą,ir sėdėdavo ten po 23 val.,per parą gossip.gif


Na, as tai tikiu, kad tos aires taip ir sededavo visa laika su neriniais rankose. Kazkaip anksciau isvis kazkodel zmones nieko neveikdavo, tik be galo kruopsciai ausdavo, nerdavo, siuvinedavo, o dar gi turedavo be galo kruopsciai paserti kiaules, nupjauti rugius ir pan. g.gif Nesuprantu, kaip ten moterys gyvos likdavo, o dar ir vaiku po 10 turedavo, kazkokia mistika. Na, bet atsiminus, kad uz tokia nunerta suknele galedavo nusipirkti puse dvaro, tai gal ir verta pasedeti?
Paziurekite cia, cia Mirslava neria vestuvine suknele
http://club.osinka.r...8...p;&start=90

Bet jai tai ten gaunasi baisiai greitai, ji savaitgali forume neapsilanko, ir jau ziurek puia sukneles nunerusi rolleyes.gif

Atsakyti
Ta Miroslavos parodyta suknelė tikrai nerealiai padaryta... Tik nežinau, ar ji man graži... g.gif matyt čia skonio reikalas. smile.gif
Atsakyti
Pradėjau nerti savo suknelę. Jei įdomu, elementų pavyzdžius nufotografavau ir įdėjau čia. Nam visai patinka šitas nėrimo būdas thumbup.gif Nes kiekvieną elementą pabaigi ir matai rezultatą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 01 25, 11:40)
Pradėjau nerti savo suknelę. Jei įdomu, elementų pavyzdžius nufotografavau ir įdėjau čia. Nam visai patinka šitas  nėrimo būdas  thumbup.gif Nes kiekvieną elementą pabaigi ir matai rezultatą smile.gif



Šaunu thumbup.gif
bet dar kiek daug liko g.gif kažin ar aš turėčiau kantrybės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 01 18, 15:39)
Paziurekite cia, cia Mirslava neria vestuvine suknele
http://club.osinka.r...8...p;&start=90

Bet jai tai ten gaunasi baisiai greitai, ji savaitgali forume neapsilanko, ir jau ziurek puia sukneles nunerusi  rolleyes.gif


bigsmile.gif Suknele laaabai grazi jei cia kalba apie ta balta eina thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(gyvate24 @ 2007 01 25, 15:49)
Šaunu  thumbup.gif
bet dar kiek daug liko  g.gif  kažin ar aš turėčiau kantrybės  doh.gif


Aga,tikrai thumbup.gif
Bet,man tai kantrybes tikrai neuztektu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 25 sausio 2007 - 16:22
QUOTE(syte @ 2007 01 25, 11:40)
Pradėjau nerti savo suknelę. Jei įdomu, elementų pavyzdžius nufotografavau ir įdėjau čia. Nam visai patinka šitas  nėrimo būdas  thumbup.gif Nes kiekvieną elementą pabaigi ir matai rezultatą smile.gif

Sekmės ir kantrybės tau, aš irgi turiu prieš tavo tai labai paprastutę nusižiūrėjus bet vis dar nedrįstu, galvoju kad neužteks kantrybės
Atsakyti
Nežinau, kaip bus toliau, bet dabar man pakankamai gerai einasi ir svarbiausia, kad noras nerti yra thumbup.gif Nereikia versti savęs sėdėti ir siūlus narplioti:)
Aš tai galvoju, kad pabandyti verta nusinerti pačiai suknelę. Jei kantrybės neužteks - tai bent staltiesė bus ax.gif Jau dabar vidutinio dydžio staltiesę galėčiau padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 01 25, 16:53)
Nežinau, kaip bus toliau, bet dabar man pakankamai gerai einasi ir svarbiausia, kad noras nerti yra  thumbup.gif  Nereikia versti savęs sėdėti ir siūlus narplioti:)
Aš tai galvoju, kad pabandyti verta nusinerti pačiai suknelę. Jei kantrybės neužteks - tai bent staltiesė bus  ax.gif Jau dabar vidutinio dydžio staltiesę galėčiau padaryti smile.gif


O tu pačias gėlyčių schemas iš kur ėmei nes dabar pasižiūrėjau tai saviškės nusižiūrėtos suknelės būtent tokių ir neturiu sad.gif panašių turiu bet tokų ne sad.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 01 25, 18:48)
O tu pačias gėlyčių schemas iš kur ėmei nes dabar pasižiūrėjau tai saviškės nusižiūrėtos suknelės būtent tokių ir neturiu sad.gif panašių turiu bet tokų ne sad.gif

Šiaip aš nesistengiau elementų aklai kopijuoti. Kai kuriuos pagrindinius elementus radau pirmuose šios temos puslapiuose pateiktuose airiško nėrimo pradžiamoksliuose ir schemose. Kitus pakeičiau į man labiau patinkančius arba iš viso nenėriau smile.gif Nemėgstu aklai kopijuoti, todėl kuriu pati, o ta suknele naudojuosi tik kaip idėja, nes niekada nesu šiuo būdu nėrusi.
Atsakyti
user posted image
nelabai matosi, bet raudonas panašus į airišką nertinį
Atsakyti