Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Bandau kažką daryti... procesas vyksta taip ax.gif


user posted image

user posted image

user posted image

Atsiprašau už nuotraukų kokybę, fotografuota mobiliuoju telefonu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 16 sausio 2007 - 10:36
QUOTE(Kenya @ 2007 01 16, 10:35)
Bandau kažką daryti... procesas vyksta taip ax.gif



oooo, grozelis... wub.gif Man dar reikia paprastai panerti, kad imciausi tokiu fokusu... blush2.gif
Atsakyti
Kenya, tu sujungimus tarp gėlyčių,lapelių apneri du kartus? Labai daug darbo gaunasi... g.gif Bet preliminariai tai labai gražiai ir įdomiai atrodo thumbup.gif Pasirodyk kai padarysi daugiau, beje, ką neri?
Atsakyti
QUOTE(Arijietė @ 2007 01 16, 11:18)
Kenya, tu sujungimus tarp gėlyčių,lapelių apneri du kartus? Labai daug darbo gaunasi... g.gif  Bet preliminariai tai labai gražiai ir įdomiai atrodo thumbup.gif  Pasirodyk kai padarysi daugiau, beje, ką neri?


Tai kad aš jų neapneriu, brydės gi su adata daromos smile.gif o neriu tai maikutę tokią prigludusią, be rankovių... pirmam puslapy šios temos radau tokią, patiko ir bandau darytis

user posted image

Tas baltas ant kurio prisegta, tai tokia pat maikutė, tik balta ir pirkta. Tai ant jos ir darausi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 16 sausio 2007 - 11:25
Kenya, labai grazu.
Atsakyti
Kenyja,viskas labai puikiai,sekmes ir lauksim pilno rezultato smile.gif .Liepa 50 laukiam ir jusu darbo rezultatu,gal jau i pabaiga? Mergaites aciu uz nuorodas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 16 sausio 2007 - 13:31
Pas mane jau lyg ir pabaiga.
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2007 01 16, 14:48)
Pas mane jau lyg ir pabaiga.

Tai laukiam nuotraukytes 4u.gif
Atsakyti
Fantastika thumbup.gif jaučiu ir aš užsikrėsiu ir pradėsiu ką nors tokio daryt smile.gif
Atsakyti
Kai Liepa50 pabaigsi savo darbeli idek nuotraukyte! sunglasses2.gif Noriu paziureti
Atsakyti
Kenya, matosi, is kur emei pavyzdeliu biggrin.gif As ta nuoroda irgi nulaiziau nuo pradzios iki galo, visus pavyzdelius issimezgiau sau, ir dabar issirinkau keleta, is ju kazka lipdysiu. Butinai pasigirsiu, kai ka nors panaaus turesiu
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 01 16, 18:00)
Kenya, matosi, is kur emei pavyzdeliu biggrin.gif As ta nuoroda irgi nulaiziau nuo pradzios iki galo, visus pavyzdelius issimezgiau sau, ir dabar issirinkau keleta, is ju kazka lipdysiu. Butinai pasigirsiu, kai ka nors panaaus turesiu


Tai kad geriau kol kas nieko neradau ax.gif
Atsakyti