Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Džiugu Zhuvycia , kad išsiaiškinai thumbup.gif , nes kiek nėriau gėlytės tai jos man purios tokios išėjo, o dėl užkabinimo , tai kuriose schemose būna toks ženklas, kaip aš į vadina kabliu, kuris ir reiškia spec. užkabinimą į ankstenę eilutę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 01 09, 19:17)
Kažkokių panašių žvaigždučių schemų aš jau prisirinkau, gal tada geriau parašyk žodžiais, o pačio modelio schemos  nerastum  blush2.gif O gal prisimeni iš kokio internetinio pslp tu jį išsisaugojai pati pabandyčiau paieškoti  4u.gif



Šitos temos pradžioj kaip tik dėjau panašių žvaigždžių schemas ir aprašymas šioks bei toks rusų kalba ten buvo
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 01 10, 10:38)
Šitos temos pradžioj kaip tik dėjau panašių žvaigždžių schemas ir aprašymas šioks bei toks rusų kalba ten buvo

Taip taip aš jas ir išsisaugojau labai dėkui, bet galvojau gal kas turi būtent šio modelio schemą blush2.gif Nes nusinert tas detales tai aš nusinersiu, tik nelabai išsivaizduoju ant ko jas išsidėstyti ir gražiai sujungti,Na mano galva reikia kažkokių iškarpų o vat jų jau nesugebėsiu pasidaryti nes siuvime ir iškarpų daryme man tamsus miškas rolleyes.gif Na bet ką nors sugalvosiu dabar svarbu prisinert zvezdų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, as uzsikreciau nerimo manija. Ir dabar sakiau bandysiu sita buda, nes jau tIEK grozybiu... wub.gif thumbup.gif Tik va, idomu, jei neri maudymuka, tai jis normaliai nesiojasi?... mastau.gif Gal kas turi patirties? Nes maciau, kad neblogu galima prisigamint... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 01 10, 17:13)
sveikos, as uzsikreciau nerimo manija. Ir dabar sakiau bandysiu sita buda, nes jau tIEK grozybiu...  wub.gif  thumbup.gif Tik va, idomu, jei neri maudymuka, tai jis normaliai nesiojasi?... mastau.gif Gal kas turi patirties? Nes maciau, kad neblogu galima prisigamint...  mirksiukas.gif

turiu kelis,nesiojasi tai gerai,tik va issimaudzius ilgai dziusta,na toks grozis reikalauja auku biggrin.gif ,deginimuisi tai liuks.Tiesa isbandziau dar viena buda,nusipirkau sintetini,vienspalvi maudomuka ir apneriau ,tai su situo ir maudytis galima ir dziusta greitai smile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 01 10, 16:25)
turiu kelis,nesiojasi tai gerai,tik va issimaudzius ilgai dziusta,na toks grozis reikalauja auku biggrin.gif ,deginimuisi tai liuks.Tiesa isbandziau dar viena buda,nusipirkau sintetini,vienspalvi maudomuka ir apneriau ,tai su situo ir maudytis galima ir dziusta greitai smile.gif  cool.gif


aaa... mastau.gif o is kokiu siulu neri? nes as turiu kalna 30 numerio siuvimo siulu. Siaip serveteles neriu is 3 tokiu siulu. Idomu, kaip maudymukas is ju butu? ... Man del dziuvimo tai nieko baisaus irnesakyk.gif baisu, ar neissitampo... kazkaip esu dar pradedanti mezgeja hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,nu jau, kad prisižiūrėjau grožių karsta.gif tai ir pati užsimaniau pasidaryt kažką, tik va nelabai suprantu, kaip pvz. čia padaryta
http://foto.radikal....566684055b80jpg
Pynelė nerta, ar kaip? mastau.gif
Ir dar: kaip nunert kiauraraštį, jei tuos atskirus elementus sudėlioju ant iškarpos ir prisegu? unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaxe @ 2007 01 11, 14:43)
Sveikos mergaitės,nu jau, kad prisižiūrėjau grožių  karsta.gif  tai ir pati užsimaniau pasidaryt kažką, tik va nelabai suprantu, kaip pvz. čia padaryta
http://foto.radikal....566684055b80jpg
Pynelė nerta, ar kaip?  mastau.gif
Ir dar: kaip nunert kiauraraštį, jei tuos atskirus elementus sudėlioju ant iškarpos ir prisegu?  unsure.gif  blush2.gif

nerodo foto, nelabai įmanoma atsakyt į klausimą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 01 11, 15:37)
nerodo foto, nelabai įmanoma atsakyt į klausimą wink.gif


O pas mane viską rodo, tik truputuką reik palaukt, kol atsidaro unsure.gif
bandysiu dar paieškot kažko panašaus... blush2.gif
Papildyta:
Na va kita nuoroda, gal atsidarys:
http://club.osinka.r...&...;&start=255
Aš apie tą juodą kalbėjau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaxe @ 2007 01 11, 15:53)
Aš apie tą juodą kalbėjau..  ax.gif

ojiesawmarijana, čia gi aukštas pilotažas, tosios moteriškės darbai pastoviai spausdinami Zurnal Mod ar Duplet doh.gif Jei atmintis neapgauna, Tai ji tame forume yra ir paaiškinimą davus, kaip jungti detales wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 01 11, 17:04)
ojiesawmarijana, čia gi aukštas pilotažas, tosios moteriškės darbai pastoviai spausdinami Zurnal Mod ar Duplet  doh.gif Jei atmintis neapgauna, Tai ji tame forume yra ir paaiškinimą davus, kaip jungti detales wink.gif



Taip taip, tame forume ji kuo nuosekliausiai viska aiskina, as va kasdien po kelis puslapius paskaitineju ir mokausi. Labai nuosirdziai ir smulkiai viska ji paaiskina. Na, aisku, jei su rusu kalba viskas gerai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 11 sausio 2007 - 18:19
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 01 11, 18:19)
Taip taip, tame forume ji kuo nuosekliausiai viska aiskina, as va kasdien po kelis puslapius paskaitineju ir mokausi. Labai nuosirdziai ir smulkiai viska ji paaiskina. Na, aisku, jei su rusu kalba viskas gerai...  mirksiukas.gif


Tai va, kad nelabai gerai man su ta rusų kalba.. blush2.gif doh.gif
Atsakyti