Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

QUOTE(Agni @ 2007 01 09, 10:23)
O iš kokio tu miesto?



Sveika. Aš iš Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 01 09, 04:31)
Dar vienas klausimas... As tai niekaip nerandu i nesuprantu, kaip nerti tas tokias
dvi-trisluoksns gelytes, kur lapeliai buna atsikise. Atrodo, lyg butu susiutos dvi ar
trys gelytes. Man labai jos grazios, bet nelabai suprantu, kaip jas nusinerti sad.gif Labai
prasau padeti patyrusias airiskas mezgejas
blush2.gif


Turbūt taip:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dekui tikanni,jau man ta juoda voratinkline tai.............be zodziu bigsmile.gif ,nors man viskas su voratinkliais grazu, g.gif ,gal praitame gyvenime buvau voras schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 01 09, 03:31)
Dar vienas klausimas... As tai niekaip nerandu i nesuprantu, kaip nerti tas tokias dvi-trisluoksns gelytes, kur lapeliai buna atsikise. Atrodo, lyg butu susiutos dvi ar trys gelytes. Man labai jos grazios, bet nelabai suprantu, kaip jas nusinerti sad.gif Labai prasau padeti patyrusias airiskas mezgejas
blush2.gif

gal pagelbės ši schemutė mirksiukas.gif čia įvairaus dydžio gėlytės
user posted image
Atsakyti
[quote=M.Jolančiukas,2007 01 09, 14:46]
gal pagelbės ši schemutė mirksiukas.gif čia įvairaus dydžio gėlytės

Oi, labai aciu, man tokios tai tikriausios airiskos atrodo smile.gif
Atsakyti
Laba diena ir aš žiūrėjau žiūrėjau į visus grožius galvoju reik ir man pabandyti nusinert mastau.gif aišku iš Tikaani albumo nusižiūrėjau vieną nėrinį gražus apdaras jis man beprotiškai fantastiškai gražus.Tikaani gal tu turiu jo schemą arba bent jau tų žvaigždžių schemas aišku galėčiau pati improvizuoti bet galvoju paklausiu blush2.gif
Ir dar iš kokių siūlų geriausia nerti,tokį apdarą aš galvoju iš irisiukų mastau.gif ar teisingai galvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 01 09, 16:05)
Laba diena ir aš žiūrėjau žiūrėjau į visus grožius galvoju reik ir man pabandyti nusinert mastau.gif aišku iš Tikaani albumo nusižiūrėjau vieną nėrinį gražus apdaras jis man beprotiškai fantastiškai gražus.Tikaani gal tu turiu jo schemą arba bent jau tų žvaigždžių schemas aišku galėčiau pati improvizuoti bet galvoju paklausiu  blush2.gif
Ir dar iš kokių siūlų geriausia nerti,tokį apdarą aš galvoju iš irisiukų mastau.gif ar teisingai galvoju  ax.gif


Siulai nebutinai irisiukai, gali buti ir kitu firmu nestori ( ne mazesni negu 8 numerio) siulai, bet galima bandyti ir misrius. Svarbu kad siulas butu netasus, lengvas.
Zvaigzduciu shemas turiu, bet nesu ju nusifotografavusi ( jau anksciau rasiau apie problemas su fotoaparatu). Dabar galiu ideti tik panasias arba parasyti zodziais.
Kaip nori?
Atsakyti
QUOTE(tikaani @ 2007 01 09, 18:01)
Siulai nebutinai irisiukai, gali buti ir kitu firmu nestori ( ne mazesni negu 8 numerio) siulai, bet galima bandyti ir misrius. Svarbu kad siulas butu netasus, lengvas.
Zvaigzduciu shemas turiu, bet nesu ju nusifotografavusi ( jau anksciau rasiau apie problemas su fotoaparatu). Dabar galiu ideti tik panasias arba parasyti zodziais.
Kaip nori?

Kažkokių panašių žvaigždučių schemų aš jau prisirinkau, gal tada geriau parašyk žodžiais, o pačio modelio schemos nerastum blush2.gif O gal prisimeni iš kokio internetinio pslp tu jį išsisaugojai pati pabandyčiau paieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2007 01 09, 14:46)
gal pagelbės ši schemutė  mirksiukas.gif čia įvairaus dydžio gėlytės
user posted image


Bet va va, as to labiausiai ir bijojau verysad.gif Kazkai man sitos geytes dvisluoksnes gaunasi, bet visai nesuprantu, kaip tie virsutiniai lapeliai "atsistoja". Man gaunasi blynas, o i rozyte kokia ar i nuotraukas visai nepanasu. Kaip jus darote?
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 01 09, 23:08)
Bet va va, as to labiausiai ir bijojau  verysad.gif Kazkai man sitos geytes dvisluoksnes gaunasi, bet visai nesuprantu, kaip tie virsutiniai lapeliai "atsistoja". Man gaunasi blynas, o i rozyte kokia ar i nuotraukas visai nepanasu. Kaip jus darote?



o tu gal parodyk, kaip tau gaunasi, gal pamatysim, ką darai ne taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 01 09, 23:21)
o tu gal parodyk, kaip tau gaunasi, gal pamatysim, ką darai ne taip  mirksiukas.gif


Tai kad nemoku ikelti nuotraukos verysad.gif

Bet nieko ten daug nepamatysit: mezgu visiskai pagal schema, tik gaunasi visai plokscia gelyte, o ne su atsistojusiais viduriniais lapeliais.
Atsakyti
Ura!!! Zarabotala!!!! thumbup.gif Pagaliau supratau, kad mezgant daugiasluksnias gelytes, stulpelius, kurie laiko pynuciu "arkas", reikia besti apkabinant pries tai esancios eiles stulpelius. Nezinau, ar aisku, bet man keista, kad nei vienoje schemoje tai nebuvo paaiskinta, isskyrus cia daugiasluoksnes gelytes

Dabar jau esu laiminga ir visiskai atsidesiu gelyciu ir lapeliu nerimui. Kai ka nors apciuopiamo nunarpliosiu, pasigirsiu, aisku bigsmile.gif
Atsakyti