Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Lalaa @ 2007 02 07, 17:57)
aha, as irgi visu noriu  smile.gif siandien vakare savo migdolini aliejuka isbandysiu ant veido odos  rolleyes.gif  paziuresim kas bus, nes plaukams tai labai patiko  bigsmile.gif

O kaip nusprendei, kad plaukams labai patiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 02 07, 18:03)
O kaip nusprendei, kad plaukams labai patiko?  bigsmile.gif



jie lengvai isisukavo, tapo slidus, minksti ir labiau blizga, spalva net gyvesne tapo bigsmile.gif dar ne nuo vieno aliejuko tokio poveikio nebuvo g.gif kas dar patinka, akd tie visi aliejukai is Barmunes yra bekvapiai ax.gif
Atsakyti
As nusipirkau Wella aliejuka plaukams,tai nepakeiciama priemone pazeistiems,skilinejantiems ar luzinejantiems plauku galiukams.Labai patenkinta esu sia priemone thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLYSKA @ 2007 02 07, 17:11)
As nusipirkau Wella aliejuka plaukams,tai nepakeiciama priemone pazeistiems,skilinejantiems ar luzinejantiems plauku galiukams.Labai patenkinta esu sia priemone thumbup.gif

kiek mokejai?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLYSKA @ 2007 02 07, 17:11)
As nusipirkau Wella aliejuka plaukams,tai nepakeiciama priemone pazeistiems,skilinejantiems ar luzinejantiems plauku galiukams.Labai patenkinta esu sia priemone thumbup.gif


As irgi toki turiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gajjle @ 2007 02 07, 18:20)
kiek mokejai?wink.gif


50ml.-35lt. ax.gif
Atsakyti
kaip pigiai bigsmile.gif Kur pirkt ?Kaip buteliukas atrodo?
Atsakyti
siandien ryte isitryniau saknis babuski agafji aliejuku skatinanciu augima ir ka einu vel plaut galva - susiriebalavo per diena! darysiu kaip ir dariau juo purksiuos 1val pries plovima
Atsakyti
o as nusipirkau O'Rising firmos aliejuka galiukams pabandyti, nu ir matyt be reikalo, nelabai patinka, sunkus taukas kazkoks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLYSKA @ 2007 02 07, 17:11)
As nusipirkau Wella aliejuka plaukams,tai nepakeiciama priemone pazeistiems,skilinejantiems ar luzinejantiems plauku galiukams.Labai patenkinta esu sia priemone thumbup.gif

kaip tiksliai vadinas ir is kokios serijos tas aliejukas??? as turiu wella SP, tai mano daug daugiau kainavo.ir ten toks fliudas. beje, tavo toks aliejukas ar kremukas labiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2007 02 07, 21:57)
kaip tiksliai vadinas ir is kokios serijos tas aliejukas??? as turiu wella SP, tai mano daug daugiau kainavo.ir ten toks fliudas. beje, tavo toks aliejukas ar kremukas labiau?  4u.gif


Ant buteliuko uzrasyta: LIFE TEX -extra rich,hair ends elixir
Idedu foto smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 02 07, 20:40)
siandien ryte isitryniau saknis babuski agafji aliejuku skatinanciu augima ir ka einu vel plaut galva - susiriebalavo per diena! darysiu kaip ir dariau juo purksiuos 1val pries plovima

o tu bandei ne aliejiuka,o toki purskiama7zoleliu skatinanti plauku augima purskala tos pacios babuski agafji serijos?man tai nuo jo nesiriebaluoja schmoll.gif palukai,o aliejuka jei tu naudoji ir dar daznai tai jis kaip ir tepamas ant saknu daro tapati poveiki kaip ir ant plauku galiuku juos maitina ir nekleidzia issauseti,bet retai kada plauku saknys buna sausos,ypac kai plaukai ataugineja.as tai visokius aliejukus naudoju tik paluku galiukams m=nors ir raso kad reikia itrinti galvos oda ir visus plaukus,nes taip darant kaip raso plaukai pasidaro riebus ir tada jau reikia sampuno riebiems palukams,kuris po kurio laiko juos padaro vel sausus,o tada vel pasaka nuo pradziu visokie aliejukai ir t.t.
Atsakyti