Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Giorgia @ 2007 02 05, 12:45)
niu durna kalusima uzduosiu blush2.gif bet kodel jei tavo plaukai ilgi juos plauni kiekviena diena?gal dirbi kokioj viesoj istaigoj kur plaukai ir isvaizda turi atrodyti nepriekaistingai?
niu mano ilgi plaukai,bet as juos plaunu kas antra diena,nes po plovimo ant rytojaus jie atrodo labai graziai tai ir nematau reikalo kiekviena diena plauti.

Niu ir visai ne durnas tas tavo klausimas. 4u.gif
Tiesiog aš gerai jaučiuos, kai galva yra išplauta. Toks jau yra mano vidinis įsitikinimas. Pati pastebėjau, jeigu galvą neišplausiu tai ir dieną prasčiau sekasi. Ir galvoje rukas. lotuliukas.gif Taip jau man yra. Dėl to ir plaunu kiekvieną dieną, plaukų niekada nesurišu, vaikštau palaidais (kartais labai norisi surašti, bet man mano ausis nepatinka). Dienai įpusėjus plaukai jau pradeda riebaluotis.
Jau pripratau taip, buna kad iš ryto neišplaunu, bet tai buna labai jau retai.
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 02 05, 09:54)
Niu ir visai ne durnas tas tavo klausimas.  4u.gif
Tiesiog aš gerai jaučiuos, kai galva yra išplauta. Toks jau yra mano vidinis įsitikinimas. Pati pastebėjau, jeigu galvą neišplausiu tai ir dieną prasčiau sekasi. Ir galvoje rukas.  lotuliukas.gif Taip jau man yra. Dėl to ir plaunu kiekvieną dieną, plaukų niekada nesurišu, vaikštau palaidais (kartais labai norisi surašti, bet man mano ausis nepatinka). Dienai įpusėjus plaukai jau pradeda riebaluotis.
Jau pripratau taip, buna kad iš ryto neišplaunu, bet tai buna labai jau retai.

aisku tada mirksiukas.gif as tai irgi plauku nerisu tik namie vakarais,man patinka kai vejas lauke juos draiko,niu patinka tokie purus palaidi smile.gif nes tris metus dirbau darba kur plaukai turedavo buti suristi ir dar darbe privalejom detis tokias kepures vienkartines,o jos budavo pagamintos is medziagos panasios kur pavasari agurkus ar kitas darzoves uzkloja zmones kad nenusaltu lotuliukas.gif tai patikek po ta kepure plaukai kai agurkai siltnami budavo siaubas doh.gif tai prisimenu kad ir as kiekviena diena plaudavau,o daba jau plaukai atsigavo,man atrodo jie buvo nesveiki nuo to siltnamio efekto g.gif
Atsakyti
Barmuneje nusipirkau Migdolu aliejuka smile.gif jau ir isbandziau, taigi labai patiko thumbup.gif gerai isiplove, plaukuciai dabar tokie svelnus, minksti ir labiau blizga wub.gif
Atsakyti
Ir aš naudoju avon aliejuką- thumbup.gif Plaukai nesulimpa ir gerai šukuojasi
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 06, 23:11)
Barmuneje nusipirkau Migdolu aliejuka  smile.gif  jau ir isbandziau, taigi labai patiko  thumbup.gif  gerai isiplove, plaukuciai dabar tokie svelnus, minksti ir labiau blizga  wub.gif

O čia kas dabar ir kur randasi? Aš irgi noriu migdolų aliejuką. Seniai turėjau migdolų serumą plaukų galiukams, labai fainas, o kaip skaniai kvepėjo. wub.gif Dabar jau nebematau jo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(opatija @ 2007 02 07, 00:44)
Ir aš naudoju avon aliejuką- thumbup.gif Plaukai nesulimpa ir gerai šukuojasi
o wat man priesingai,jis tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Man reikia plauku galam aliejaus, ta prasme nenuplaunamo. Ka rinktis? Turiu dabar kerastase, kuris i pabaiga, bet noriu kokio kito g.gif Gal semi di lino bandyt? O gal ta compagnia del colore? Patarkit kas, jei netiks tai bent ne as viena, o visa SM bus kalta laugh.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka By Framesi aliejukas,rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 02 07, 00:50)
O čia kas dabar ir kur randasi? Aš irgi noriu migdolų aliejuką. Seniai turėjau migdolų serumą plaukų galiukams, labai fainas, o kaip skaniai kvepėjo.  wub.gif  Dabar jau nebematau jo.  verysad.gif



http://www.naujojiba...lt/migdolai.htm

pirkau CUPe, uz 100ml 10lt smile.gif iki dabar plaukuciai wub.gif o vakar visa vakara tik i veidrodi ir ziurejau blush2.gif

QUOTE(mexica @ 2007 02 07, 14:57)
Man reikia plauku galam aliejaus, ta prasme nenuplaunamo. Ka rinktis? Turiu dabar kerastase, kuris i pabaiga, bet noriu kokio kito g.gif Gal semi di lino bandyt? O gal ta compagnia del colore? Patarkit kas, jei netiks tai bent ne as viena, o visa SM bus kalta laugh.gif


aha, mano irgi eina i pabaiga Kerastase, bet koki pirkti tai irgi nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 07, 17:39)
http://www.naujojiba...lt/migdolai.htm
pirkau CUPe, uz 100ml 10lt  smile.gif iki dabar plaukuciai  wub.gif  o vakar visa vakara tik i veidrodi ir ziurejau  blush2.gif

Ačiu. Butinai nusipirksiu. Gal dar į vinuogių kauliukų pabandyti reikės. g.gif
O kaži galima šį aliejuką naudoti galiukams po plovimo. g.gif
Papildyta:
http://www.naujojiba....lt/sezamas.htm
Sezamu aliejukas stiprina plaukus. smile.gif
Na dabar nežinau kokį pirkti iš pradžiu nes noriu visų iš karto. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 02 07, 17:55)
Ačiu. Butinai nusipirksiu. Gal dar į vinuogių kauliukų pabandyti reikės.  g.gif
O kaži galima šį aliejuką naudoti galiukams po plovimo.  g.gif
Papildyta:
http://www.naujojiba....lt/sezamas.htm
Sezamu aliejukas stiprina plaukus.  smile.gif
Na dabar nežinau kokį pirkti iš pradžiu nes noriu visų iš karto.  ax.gif



aha, as irgi visu noriu smile.gif siandien vakare savo migdolini aliejuka isbandysiu ant veido odos rolleyes.gif paziuresim kas bus, nes plaukams tai labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai turiu abrikosų kauliukų. Tai buna ir plaukus patepu, ir veida nakčiai.
Atsakyti