Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(kdk @ 2007 01 27, 18:38)
Nenoriu būti apkaltintas reklama, todėl labai smulkiai nerašysiu, Tačiau: įsigyti galite elektroninėje parduotuvėje, kuri yra pateiktoje nuorodoje. Viename buteliuke yra 25 gr. aliejaus, bet to buteliuko man užtenka mėnesiui. Kadangi juo tiktai įtrinu plaukų šaknis. Kadangi tai aliejus, tai jis labai greitai pasiskirsto po visus plaukus. Paskui maždaug po 5 min. galvą išplaunu su paprastu šampūnu. Tokią procedūrą darau du kartus savaitėje.

Neradau kainos, kiek jis kainuoja ,nesupratau blush2.gif
Atsakyti
Geriausias the body shop vynuogiu aliejukas plauku galams thumbup.gif
Atsakyti
o man tie visokie aliejukai plaukams tai irgi super thumbup.gif labai patinka bet as tepu tik plauku galus saknu tai ne,jk labai retai saknys buna sausos nebent cheminiu budu pazeistos ar nuperoksidintos tai tada gerai aliejuku visa galva istrinti,bet kadangi mano tik plauku galai sausoki tai as juos ir maitinu as aliejukus keiciu turiu varnalesu tai jis man labai patinka,dar is sarmos kazkoki atseit sake is profesionalios linijos ten tai mokejau apie20 lt tai irgi jis toks nieko tik gal riebesnis nei varnalesu,dar turiu atstatomaji visu tipu babuski agafji aliejuka ji pasildai ir laikai pries galvos plovima tai jis man irgi labai patinka,o po to aliejuko as naudoju kaukes plaukam perplaunu kaip su kondicionierium,radau droge tokia avokadu tai ji man visai nieko,dar labai patinka ir rimi su zolelem ir kiausinio lecitinu,o kad plaukai butu labai purus naudoju ir kauke mil mil is eurokos dazytiem plaukam,aisku as ju visu is karto nededu jas keiciu bet cia mano pacios paciausios,dar kartais palepinu plaukus ampolese visokiais aliejukais,bet mano plaukai vidutinio ilgumai tai vienos jos neuztenka tai nelabai apsimoka man jas pirkti,isplovus plaukus turiu toki purskikli kur plauku saknis reikia itrinti ir skatina plauku augima,is7zoleliu bet kvapas siaubingas atrodo kad ten butu diklofosas nuo tarakonu o ne zoleliu skystis lotuliukas.gif bet man jis patinka nes rezultatai tai matosi tikrai. thumbup.gif
Atsakyti

Man plaukai labai slinko po to,kai iš tamsiaplaukės nutariau tapt šviesiaplauke ir teko šviesint plaukus su milteliais.Tai prisiskaičiau forumiečių patarimų ir nutariau pabandyt Dzintars aliejuką.Naudoju jau kokius 2 mėnesius,prisitepu nakčiai,o ryte galvą išsiplaunu. Na ir ką-priaugo daug mažų naujų plaukelių,plaukai iš viso beveik neslenka.Dar bandžiau sezamo aliejų-irgi neblogas,švelnina plaukus,bet jį sunku išskalaut. Dar naudoju perfectil kapsules ir milk shake plaukų priežiūros priemones, o plaukų galams naudoju compagnia del colore aliejuką.
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 03, 13:31)
o man tie visokie aliejukai plaukams tai irgi super thumbup.gif labai patinka bet as tepu tik plauku galus saknu tai ne,jk labai retai saknys buna sausos nebent cheminiu budu pazeistos ar nuperoksidintos tai tada gerai aliejuku visa galva istrinti,bet kadangi mano tik plauku galai sausoki tai as juos ir maitinu as aliejukus keiciu turiu varnalesu tai jis man labai patinka,dar is sarmos kazkoki atseit sake is profesionalios linijos ten tai mokejau apie20 lt tai irgi jis toks nieko tik gal riebesnis nei varnalesu,dar turiu atstatomaji visu tipu babuski agafji aliejuka ji pasildai ir laikai pries galvos plovima tai jis man irgi labai patinka,o po to aliejuko as naudoju kaukes plaukam perplaunu kaip su kondicionierium,radau droge tokia avokadu tai ji man visai nieko,dar labai patinka ir rimi su zolelem ir kiausinio lecitinu,o kad plaukai butu labai purus naudoju ir kauke mil mil is eurokos dazytiem plaukam,aisku as ju visu is karto nededu jas keiciu bet cia mano pacios paciausios,dar kartais palepinu plaukus ampolese visokiais aliejukais,bet mano plaukai vidutinio ilgumai tai vienos jos neuztenka tai nelabai apsimoka man jas pirkti,isplovus plaukus turiu toki purskikli kur plauku saknis reikia itrinti ir skatina plauku augima,is7zoleliu bet kvapas siaubingas atrodo kad ten butu diklofosas nuo tarakonu o ne zoleliu skystis lotuliukas.gif bet man jis patinka nes rezultatai tai matosi tikrai. thumbup.gif

O kaip vadinasi tas purskiklis is 7 zoleliu?ir kur tu ji perki? g.gif as irgi noreciau pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 02 03, 12:19)
O kaip vadinasi tas purskiklis is 7 zoleliu?ir kur tu ji perki? g.gif as irgi noreciau pabandyti  rolleyes.gif

as pirkau kaune DROGE kazkoks apteska agafji rusiskai uzrasyta su purskaimu galu 150ml.lygiai toks pat yra nuo pleiskanu tai jei pirksi nesumaisyk,kitoje puseje raso lietuviskai plauku augima skatinantis serumas,bet kvapas tai fui draugas uzuodes liepia galva issiplauti lotuliukas.gif bet man dzin svarbu geri rezultatai,beje ant rytojaus tas kvapas nesijaucia,isgaruoja.
Atsakyti
Man tai pastaruoju metu ko tai plaukai visai suprastėjo, išsausėjimas nežmoniškas, niekas nebepadeda, slenka ir t. t. doh.gif Čia tikriausiai po vienatinio eksperimento tapti blondine, tai ačiū Dievui, po mėnesio grįžau prie ankstesnės spalvos, nes būčiau likus tikriausiai visai plika. Bet faktas lieka faktu - plaukai sugadinti. Tai pasiskaičiau, kad labai padeda šilto alyvu aliejaus masažas, šiuo metu vat sėdžiu išteptais po masažo plaukais, tikriausiai per naktį laikysiu, žiūrėsim, gal bent kiek atsigaus.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 03, 15:37)
as pirkau kaune DROGE kazkoks apteska agafji rusiskai uzrasyta su purskaimu galu 150ml.lygiai toks pat yra nuo pleiskanu tai jei pirksi nesumaisyk,kitoje puseje raso lietuviskai plauku augima skatinantis serumas,bet kvapas tai fui draugas uzuodes liepia galva issiplauti lotuliukas.gif bet man dzin svarbu geri rezultatai,beje ant rytojaus tas kvapas nesijaucia,isgaruoja.

Ir aš tokį naudoju. Labai fainas dalykas. Kvapas tai nelabai. Bet po Dzintars losjono plaukams šis kvapas dar visai nieko. lotuliukas.gif
Atsakyti
man kaip tik DZINTARS aliejukas kvapnus palyginus su tos babuskos agafijos purskiklis 7niu zoleliu smile.gif viena kart pasipurskiau,nakti nemiegojau visa del to kvapo,tai dbr taip ir stovi ant lentynos...o gaila,bet kad negaliu naudot del to kvapo,pykina.. o DZINTARS lb geras dalykelis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 04, 00:24)
man kaip tik DZINTARS aliejukas kvapnus palyginus su tos babuskos agafijos purskiklis 7niu zoleliu smile.gif viena kart pasipurskiau,nakti nemiegojau visa del to kvapo,tai dbr taip ir stovi ant lentynos...o gaila,bet kad negaliu naudot del to kvapo,pykina.. o DZINTARS lb geras dalykelis wink.gif

Turėjau omeny ne aliejuką, o Dzintars losjoną, balzamą (dabar tiksliai neatsimenu pavadinimo, nes perpiliau į kitą buteliuką, kad butų patogiau.) Aliejukas tai gerai kvepia.
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 03, 14:37)
as pirkau kaune DROGE kazkoks apteska agafji rusiskai uzrasyta su purskaimu galu 150ml.lygiai toks pat yra nuo pleiskanu tai jei pirksi nesumaisyk,kitoje puseje raso lietuviskai plauku augima skatinantis serumas,bet kvapas tai fui draugas uzuodes liepia galva issiplauti lotuliukas.gif bet man dzin svarbu geri rezultatai,beje ant rytojaus tas kvapas nesijaucia,isgaruoja.

o nebandei kokio eterinio aliejaus ilasinti kad kvepetu skaniau? gal pagelbetu del kvapo g.gif
Atsakyti
as ir turiu ta purskala kur Giorgia pirko , as jau beveik isnaudojau , bet as ji biski kitaip naudoju nei parasyta smile.gif as dabar juo issipurskiau o ryt plausiu galva , man jo kvapelis nepatinka tai ant isplautos galvytes nededu smile.gif
Atsakyti