Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

plaukų galiukams naudoju iš avono aliejuką, tikrai geras thumbup.gif
dabar dar noriu išbandyt varnalėšų, tik kiek jį reikia laikyt išsitepus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 02 02, 13:30)
plaukų galiukams naudoju iš avono aliejuką, tikrai geras thumbup.gif
dabar dar noriu išbandyt varnalėšų, tik kiek jį reikia laikyt išsitepus?  4u.gif

Ant buteliuko yra parašyta.
Bet aš laikau ilgau. Pritepu aliejuko ir tvarkausi namie, kai baigiu darbus tada ir einu plauti galvą. Tai išeina, kad laikau apie 2 val.
Atsakyti
Joico K-Pak aliejukas labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 02 02, 13:52)
Joico K-Pak aliejukas labai geras thumbup.gif

Prašome plučiau. Kiek kainuoja, kur pirkti, kieno gamybos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 02 02, 12:36)
Ant buteliuko yra parašyta.
Bet aš laikau ilgau. Pritepu aliejuko ir tvarkausi namie, kai baigiu darbus tada ir einu plauti galvą. Tai išeina, kad laikau apie 2 val.


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Čia jūs susimaišėt, tas aliejukas yra plaukų galiukasm po plovimo patepti, nuplauti nereikia, kaina apier 70 Lt lygtai g.gif ilgam užtenka, seniai pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 02 02, 14:09)
Čia jūs susimaišėt, tas aliejukas yra plaukų galiukasm po plovimo patepti, nuplauti nereikia, kaina apier 70 Lt lygtai g.gif ilgam užtenka, seniai pirkau.

čia apie koki?
aš tai klausiau apie varnalėšų, jis iki 10Lt man rodos kainuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Man patinka Avon aliejukas plauku galiukams,ir kvapas labai mielas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, o as noriu parekomenduoti tikrai gera plauku galiukams aliejuka is KERASTAZE firmos wub.gif . Kaina apie 50Lt., bet tikrai geras daiktas, uz kuri negaila pinigeliu moketi. Pabandykit, tikrai patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 02 02, 14:13)
Man patinka Avon aliejukas plauku galiukams,ir kvapas labai mielas  bigsmile.gif

Kvapas tai tikrai labai wub.gif Bet kad aš jokio poveikio apart kvapo tai ir nepastebėjau schmoll.gif
Atsakyti
Būtent, ir aš AVON aliejuko poveikiu nesu super patenkinta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2007 02 02, 18:03)
Sveikos, o as noriu parekomenduoti tikrai gera plauku galiukams aliejuka is KERASTAZE firmos wub.gif . Kaina apie 50Lt., bet tikrai geras daiktas, uz kuri negaila pinigeliu moketi. Pabandykit, tikrai patiks smile.gif

as vis galvoju apie si aliejuka, bet vis mane atbaido tai, kad labai daug chemijos jame smile.gif
Atsakyti