Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Kopola @ 2007 06 21, 23:03)
As tai arba labai neatidi, arba siaip ieskot nemoku.. nu nerandu as to Dzintars aliejuko niekur.  g.gif  Gal kuri zinot tiksliai kur kaune arba vilniuj pirkt jo?  4u.gif  Nes labai noriu  blush2.gif 
Ai, gi buvau radus vienoj vietoj.. bet nezinau ar tas, nes kainavo ar tai 30 su virsum litu, tai suabejojau.  g.gif

Kiekviename Droge yra. Kainuoja apie 8-9 Lt.
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 06 19, 14:52)
klausiu tu kurios orising aliejuka turi.... jo dozatorius kaip nors uzsifiksuoja? (nes nezinau kaip ji i kelione veztis kad neprisispaudytu labai unsure.gif nes paciai niekaip uzfiksuoti sukinejant neiseina...)

ne neuzsifiksuoja,bet kamstuka gana stipriai reikia paspaust tai manau nelabai kas ir nutiktu smile.gif
Atsakyti
gal gali patart tos, kurios naudoja ar yra naudojusios COMPAGNIA DEL COLOR plaukų aliejuką? kokios jis konsistencijos? ar toks kaip tikras aliejus, tirštas, jo labai mažai reikia ir tept tik ant pačių galiukų, ar toks labiau kaip vandenukas, na ne visai, bet toks nesunkus, lengvas? nes Kerastase tai būtent toks, tai man žymiai labiau tokie patinka, turėjau JOICO firmos aliejuko meginuką, tai ką aš žinau doh.gif labai toks sunkus, plaukų galiukai apsunksta, ir kvapas bent jau to, kurį turėjau buvo blink.gif na ten kažkokiais kokosais gal, bet aš jų nelabai mėgstu, o kai dar toks aštrus jisai doh.gif na man nepatiko, gerai, kad pirma gavau galimybę išbandyt ir nepirkau aklai unsure.gif dabar Kerastase baiginėjasi maniškis, tai reikia kito kokio, susidomėjau labai tuo Compagnia del color, tik nežinau koks ten jis g.gif ar šiaip kokių dar žinot tokių, ne kaip aliejus, bet tokių lengvų? jei nieko nerasiu geriau, turbūt vėl Kerastase pirksiu, bet kad šiaip jis kažkokio ilgalaikio poveikio nedaro, bet man patinka, kad neapsunkina plaukų, jie blizga, lengviau šukuojasi, labai skaniai kvepia wub.gif dabar be plaukų aliejuko neįsivaizduoju savo plaukų priežiūros wub.gif tai va, gal kas patars kokį, arba pasidalins patirti dėl compagnia del color? blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 06 21, 21:02)
Aa, gaila.. man Vilniuje reikia  doh.gif


taigi VCUP'e yra mirksiukas.gif
http://www.naujojibarmune.lt/
drinks_cheers.gif
Atsakyti
KERASTASE palyginus vandenelis smile.gif Ir nedrekina taip gerai kaip compagnia del colore. Jis tirstesnis ir sunkesnis. dvieju paspaudimu man uztenka plaukuosenai iki peciu. Plauku jis neapsunkina. Jeigu nenori pirkti ik del konsistencijos, tai tada nezinau... blink.gif
tiesa kerastases kvapas astresnis uz compagnia del colore. pastarasis kvepia naturaliai, o ne kvepalais kaip kerastases.
Ale siaip tai jie man abu mazdaug vienodai patiko.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 06 22, 20:05)
KERASTASE palyginus vandenelis smile.gif Ir nedrekina taip gerai kaip compagnia del colore. Jis tirstesnis ir sunkesnis. dvieju paspaudimu man uztenka plaukuosenai iki peciu. Plauku jis neapsunkina. Jeigu nenori pirkti ik del konsistencijos, tai tada nezinau... blink.gif
tiesa kerastases kvapas astresnis uz compagnia del colore. pastarasis kvepia naturaliai, o ne kvepalais kaip kerastases.
Ale siaip tai jie man abu mazdaug vienodai patiko.

Noreciau pabandyt siat "compagnia del colore" kur jo yra pirkt ir kiek kainuoja? nes niekaip nerandu gero aliejuko verysad.gif Jau stovi vonioj du, o as vel paieskose, nes nepatinka. Esu naturali garbane, dazau, plaukai labai sausi ir niekad nesiriebaluoja. Ar man tiktu jis?
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2007 06 22, 22:09)
Noreciau pabandyt siat "compagnia del colore" kur jo yra pirkt ir kiek kainuoja? nes niekaip nerandu gero aliejuko  verysad.gif  Jau stovi vonioj du, o as vel paieskose, nes nepatinka. Esu naturali garbane, dazau, plaukai labai sausi ir niekad nesiriebaluoja. Ar man tiktu jis?

O kokius turi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopola @ 2007 06 21 @ 23:03)
As tai arba labai neatidi, arba siaip ieskot nemoku.. nu nerandu as to Dzintars aliejuko niekur.    Gal kuri zinot tiksliai kur kaune arba vilniuj pirkt jo?    Nes labai noriu   
Ai, gi buvau radus vienoj vietoj.. bet nezinau ar tas, nes kainavo ar tai 30 su virsum litu, tai suabejojau. 

ten labai ryskiai nera parasyta, kad dzintars.. va stai cia jis yra, tik gal nelabai ryskiai, na toks baltas buteliukas su zaliom raidem.. 4u.gif http://www.dzintars....ps/?product=533
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edvinute: 23 birželio 2007 - 09:04
Noriu vis del to dar karteli pasisakyt apie Schwarzkopf firmos
" Gliss Kur Liquid Silk", man jis thumbup.gif thumbup.gif plaukuciai blizga, nes yra silko proteino.. palieka tokie lengvuciai.. lengvuciai lengvuciai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif negaliu atsidziaugt savo plaukais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o jie budavo siurkstus kaip pakulos, nors jokiu cheminiu priemoniu nenaudoju, nei dazau.. vat.. tikrai liuks sita priemone thumbup.gif thumbup.gif nerealiai thumbup.gif thumbup.gif tiek laiko ieskojau, kas isgelbetu mano plaukus ir pagaliau radau doh.gif biggrin.gif esu labai laiminga doh.gif biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 06 22, 19:05)
KERASTASE palyginus vandenelis smile.gif Ir nedrekina taip gerai kaip compagnia del colore. Jis tirstesnis ir sunkesnis. dvieju paspaudimu man uztenka plaukuosenai iki peciu. Plauku jis neapsunkina. Jeigu nenori pirkti ik del konsistencijos, tai tada nezinau... blink.gif
tiesa kerastases kvapas astresnis uz compagnia del colore. pastarasis kvepia naturaliai, o ne kvepalais kaip kerastases.
Ale siaip tai jie man abu mazdaug vienodai patiko.


ne tai, kad del konsistencijos, bet man nepatinka kai aliejukai buna sunkus (kaip tikras aliejus, tada man plauka apsunkina doh.gif
o va tas kerastase "vandenelis" man patiko, nes ant plauku jo net nesijaucia, labai fainai tada dziovinasi, naturaliai plaukai krenta mirksiukas.gif tik tas poveikis tai toks siaip sau, labiau tam kartui, nors galiukus zymiai reciau tenka pakirpt smile.gif na man patiko jis, bet tikiu kad buna geresniu tai ir ieskau lotuliukas.gif
na gal reiks tada pabandyt compagnia del colore, gal patiks biggrin.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(lambiukas @ 2007 06 22, 22:09)
Noreciau pabandyt siat "compagnia del colore" kur jo yra pirkt ir kiek kainuoja? nes niekaip nerandu gero aliejuko  verysad.gif  Jau stovi vonioj du, o as vel paieskose, nes nepatinka. Esu naturali garbane, dazau, plaukai labai sausi ir niekad nesiriebaluoja. Ar man tiktu jis?


pati dar nepirkau, bet zinau kad buna Kosmadoj (nevisose man rodos, nes asmeniskai nesu pastebejus g.gif tik reklama esu macius, kad pardavineja ir cia merginos sake mirksiukas.gif) ir pas kirpejas, kurios naudoja sios firmos priemones. pati nezinau kol kas nei vienos verysad.gif jei kas zinot, kur Vilniuje tai parasykit blush2.gif nes, man rodos, kirpykloj pigiau butu nei parduotuvej smile.gif o kaina 60 lt, tik nezinau kokio turio cia kaina, nes jo buna 60 ml, ir 100 ml. 4u.gif
Papildyta:
IR DAR KLAUSIMELIS blush2.gif blush2.gif blush2.gif biggrin.gif
"Medinese sukose" nebutu compagnia del colore priemoniu? blush2.gif
Atsakyti
Naudoju NOAH siero ristrutturanto olio di lino - atstatomąjį linų sėmenų aliejų, užtepamą po plovimo. Man tinka ir patinka - keli lašiukai, ir plaukai blizga, ne tik spalva, bet ir atspalviai išryškėja, žaižaruoja. Perku pas kirpėją savo, už 20 ml moku apie 30 lt. Jau antrą buteliuką naudoju...
Atsakyti
O kas per daiktas yra priemonės plaukams su silikonu? Čia kaip aliejukai, ar kaip? Klausiau jau kitoje temoje, tai dar ir čia paklausiu. ax.gif
Atsakyti