Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

As tai siuo metu esu nusipirkus joico aliejuka, man jis patinka ax.gif
Atsakyti
nusprendziau isigytialiejuka plaukams. paskaiciau tema, bet koki pirkti taip ir neissirenku. visko prirasyta. man tai reiketu nenuplaunamo, nebrangaus, plauku galiukai nelabai sakojasi, tai tokiam reikalui gali nepadeti smile.gif taciau noreciau, kad plaukai zvilgetu, graziai pristu, butu paslankus. gal galit ka nors rekomenduot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Qwertama: 18 birželio 2007 - 21:18
QUOTE(Qwertama @ 2007 06 18, 22:17)
nusprendziau isigytialiejuka plaukams. paskaiciau tema, bet koki pirkti taip ir neissirenku. visko prirasyta. man tai reiketu nenuplaunamo, nebrangaus, plauku galiukai nelabai sakojasi, tai tokiam reikalui gali nepadeti smile.gif taciau noreciau, kad plaukai zvilgetu, graziai pristu, butu paslankus. gal galit  ka nors rekomenduot?



Kad blizgetu ir nebrangu zinau citre shine, neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edvinute @ 2007 06 17, 11:17)
tai va, ir as ta pati pagalvojau, kad daug alieju visokiu - tai turetu but geras.. na ir kas, kad dzintars gamyba  biggrin.gif  biggrin.gif  kartais tie pigesni buna geriau uz tuos brangesnius, svarbu ne vardas, o kokybe  g.gif  biggrin.gif  4u.gif
plaukai po turputi atsigauna, tik truputi padauginau uztept, tai atrodziau kaip nesiplovus plauku - susiriebalinus  biggrin.gif



nezinau kaip kitom, bet man dzintars tai grynai alkoholio kvapas, tokio spirito blink.gif nors raso, kad ten tik naturalus visokie rizinos aliejai ir pan g.gif dar kazkaip galvojau po to, kad gal panasus kvapas ir tiek, bet kai tepiau su vatos padeliu tuo, tai jis buvo visas purvinas, na nuo plauku dazu blink.gif tai ka as zinau.. nemanau, kad paprastos naturalios priemones galetu nuimt dazus, o vat spiritas gali doh.gif tai tada plaukam ne taigiamas poveikis, bet kaip tik nekas.. na cia mano tokia nuomone ir patirtis. nelabai nuo to laiko esu linkus ji naudot, stovi ant lentynos, nes nesinori ant plauku tept alkoholio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2007 06 18, 22:49)
Kad blizgetu ir nebrangu zinau citre shine, neblogas  4u.gif

o kur galima isigyti ir kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
A sudeti skaitet dzinars aliejuko? smile.gif Gi ten parasyta kad yra alkoholio.
tik nelabai suprantu ko jus jo taip bijot? Jisai naudojamas kaip risamoji medziaga, nes aliejai, kurie vandenyje netirpus ir negali buti isisavinami i poodinius sluoksnius, daznai yra tirpinami alkoholyje, kuris lengva isigeria i oda. Ka as zinau, na pasitepkit kokiu alyvuogiu aliejum ir galit laukt nelauke kol jis susigers - jau greiciau isgaruoti spes. o istirpinkit ji ir susigers per neilga laika.

nepanikuokit. rimtai.
Atsakyti
kai alkoholi gert, tai visi geria ir nesaukia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o ant plaukuciu tept tai jau baisu biggrin.gif nemanau, kad jo reikia bijoti biggrin.gif jo dedama nanau daug kur.. tik gal nepastebim doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Qwertama @ 2007 06 18, 23:17)
nusprendziau isigytialiejuka plaukams. paskaiciau tema, bet koki pirkti taip ir neissirenku. visko prirasyta. man tai reiketu nenuplaunamo, nebrangaus, plauku galiukai nelabai sakojasi, tai tokiam reikalui gali nepadeti smile.gif taciau noreciau, kad plaukai zvilgetu, graziai pristu, butu paslankus. gal galit  ka nors rekomenduot?

sveikute..
as tau galiu pasiulyt toki kondicionieriu, bet jis ne aliejinis.. Schwarzkopf firmos
" Gliss Kur Liquid Silk", man jis visai patiko, plaukuciai blizga, nes yra silko proteino.. palieka tokie lengvuciai.. pirkau droge praeita sav., dabar ten jam nuolaida - tai kainavo 11lt su centais..na toks visai nieko man tkrai thumbup.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Edvinute @ 2007 06 19, 07:47)
kai alkoholi gert, tai visi geria ir nesaukia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  o ant plaukuciu tept tai jau baisu  biggrin.gif  nemanau, kad jo reikia bijoti biggrin.gif  jo dedama nanau daug kur.. tik gal nepastebim  doh.gif
Papildyta:

sveikute..
as tau galiu pasiulyt toki kondicionieriu, bet jis ne aliejinis.. Schwarzkopf firmos
" Gliss Kur Liquid Silk", man jis visai patiko, plaukuciai blizga, nes yra silko proteino.. palieka tokie lengvuciai.. pirkau droge praeita sav., dabar ten jam nuolaida - tai kainavo 11lt su centais..na toks visai nieko man tkrai  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

sakai neblogas unsure.gif gal tada reiketu isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites,
gal zinot koki aliejuka plaukams vienkartinese pakuotese...kelionems reikia... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agsiux @ 2007 06 19, 13:11)
Mergaites,
gal zinot koki aliejuka plaukams vienkartinese pakuotese...kelionems reikia... 4u.gif

hennos plius yra kapsulese (tai buna pirkti arba tokie meginukai kuriuose yra po tas dvi kapsules, arba didelis kur ~20 kapsuliu yra ) dar swarzkopf yra kapsulese ... o daugiau neisivaizduoju g.gif
prisiminiau kad dar keune kapsules yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 19 birželio 2007 - 12:36
Joico aliejukų niekas man dar neprašoko kaip sakant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 06 19, 15:11)
Joico aliejukų niekas man dar neprašoko kaip sakant  bigsmile.gif

o kur ju issigyti galima? kokia kaina? ax.gif
Atsakyti