Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

As maciau vilkpedes bazeje smile.gif Bet nezinau ar ten buvo tas BY. jis gal melynas? na ten zodziu buvo ir kazkokiu apvaliose bonkutese kaip burbulas, buvo ir standartinese mazdaug. Bet framesi ten buvo nemazai smile.gif


Tas compagnia del colore bent jau man tai neriebina, nors as net ir per skanis perbraukiu kartais su likuciais ant ranku, kai istrinu galiukus.
Bet mano plaukai sausi, taigi nezinau kaip toms, kuriu riebus
Atsakyti
QUOTE(Edvinute @ 2007 06 16, 13:57)
sveikutes,
turiu problema - labai siurkscius plaukus, jie naturalus, bet tokie kaip karciai  biggrin.gif  tai va, vakar nusipirkau kazkoki rusiska aliejuka, i jo sudeti ieinaaustraliskas arbatmedzio aliejus, ricinos aliejus, varnalesos, kastono ekstraktas, kainavo 10lt, pirkau droge, ziuresiu, kokie bus rezultatai.. raso, kad skatina augima, ko man labai reikia  biggrin.gif , atstato blizgesi ir elastinguma, apsaugo nuo pleiskanu susidarymo ir niezejimo.. naturalus produktas ir kainyte ne per didele  ax.gif  tik gal truputi nepatogu, kad nepurskiamas, netolygiai pasiskirsto, bet tikiu, kad pades  biggrin.gif  4u.gif


Pagal sudetines dalis sprendziant - turetu tikti, nes ir arbatmedzio, ir ricinos, ir varnalesu aliejus labai vertingas odai, todel ir plaukams turetu tikti. zinoma, stebuklu nereikia tiketis, jei priemone naturali, nes sios priemones niekada nebus agresyvios..... bet poveiki vistiek turetum pajausti po kiek laiko, tik intensyviai lepink plaukus aliejais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 06 16, 13:49)
O ka reiskia efektyvus? ko tu is jo tikiesi? stebuklu tai tikrai nedaro jokia priemone. su situo irgi tik kad plaukai nesivelia ir blizga. del skilinejimo tikrai negaliu pasakyti, nes man rodos kad efektas tokiu priemoniu yra nebent apsauga nuo aplinkos poveikio, o kazkokio drekinimo jos nesuteikia, taigi jei galiukas sausas po dazymu, cheminiu ar pan. jis ir toliau skilines, jei nukirpus nesiimsi prevencijos.

Na as noriu, kad jie nesiveltu, kad svelnus butu, o aliejai tam ir skirti, tai ir tikiuosi tokio efekto..
Atsakyti
Ne Framesi By o "By Framesi" vadinasi.Jis tokioj skaidrioj bonkutej melynom didelem raidem ant jo BY uzrasyta,tai visi mano kad BY ir vadinasi lotuliukas.gif Geras dalykas siaip,bet as ji sugebejau sunaudot pe rmenesi,kazkaip neekonomiskas.Uz poveiki ir ekonomiskuma vertinu Matrix biologe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 16, 00:47)
O kur perki ir kiek kainuoja??


As ji perku pas savo kirpeja, ji gauna pigiau tai moku 50 lt, o kosmadoj maciau 61 lt.

QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 16, 09:03)
O efektyvus tikrai??


man jis tikrai padejo, plaukai atsigavo, tuo labiau, kad ir nestumo metu naudojau, tai kad plaukai nenukentejo mirksiukas.gif

QUOTE(bird @ 2007 06 16, 14:28)
koks turis? blush2.gif nelieka riebaluoti plaukai nuo jo, neapsunksta?


riebaluoti plaukai tikrai nelieka ir neapsunksta, o palengveja
Atsakyti
QUOTE(E&E @ 2007 06 17, 10:59)
As ji perku pas savo kirpeja, ji gauna pigiau tai moku 50 lt, o kosmadoj maciau 61 lt.
man jis tikrai padejo, plaukai atsigavo, tuo labiau, kad ir nestumo metu naudojau, tai kad plaukai nenukentejo  mirksiukas.gif
riebaluoti plaukai tikrai nelieka ir neapsunksta, o palengveja

Na reiks pabandyt ir man tada..
Atsakyti
Poto parasyk ar tau padejo tas aliejukas, ar tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2007 06 16, 18:26)
Pagal sudetines dalis sprendziant - turetu tikti, nes ir arbatmedzio, ir ricinos, ir varnalesu aliejus labai vertingas odai, todel ir plaukams turetu tikti. zinoma, stebuklu nereikia tiketis, jei priemone naturali, nes sios priemones niekada nebus agresyvios..... bet poveiki vistiek turetum pajausti po kiek laiko, tik intensyviai lepink plaukus aliejais  mirksiukas.gif

tai va, ir as ta pati pagalvojau, kad daug alieju visokiu - tai turetu but geras.. na ir kas, kad dzintars gamyba biggrin.gif biggrin.gif kartais tie pigesni buna geriau uz tuos brangesnius, svarbu ne vardas, o kokybe g.gif biggrin.gif 4u.gif
plaukai po turputi atsigauna, tik truputi padauginau uztept, tai atrodziau kaip nesiplovus plauku - susiriebalinus biggrin.gif
Atsakyti
o koks turis compagnia del colore aliejuko? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2007 06 16, 22:32)
Ne Framesi By o  "By Framesi" vadinasi.Jis tokioj skaidrioj bonkutej melynom didelem raidem ant jo BY uzrasyta,tai visi mano kad BY ir vadinasi lotuliukas.gif Geras dalykas siaip,bet as ji sugebejau sunaudot pe rmenesi,kazkaip neekonomiskas.Uz poveiki ir ekonomiskuma vertinu Matrix biologe smile.gif


o kiek kainuoja tas Matrix? biggrin.gif kur pirkti yra? 4u.gif
Papildyta:
E&E, o pas ką kerpiesi (jeigu Vilniuj)? kokioj kirpykloj? as ir noriu to aliejuko pigiau blush2.gif
Atsakyti
neblogu plauku prieziuros priemoniu galima rasti netoli mindaugo maximos vilniuje, yra tokia parduotuve "viskas grozio salonui", as ten pirkau kauke ir aliejuka, tik neatsimenu kaip vadinas, nes jau pasibaige biggrin.gif na, bet ten daug visko ir gan visokiu nebrangiu galima rast thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 06 17, 12:47)
o koks turis compagnia del colore aliejuko? mirksiukas.gif
E&E, o pas ką kerpiesi (jeigu Vilniuj)? kokioj kirpykloj? as ir noriu to aliejuko pigiau  blush2.gif

turis lyg tais 75 ml, yra didesne bonkute ir mazesne, db kaip tik pribaigiau ir tiksliai negaliu pasakyti, nes si treciadieni einu pas savo kirpeja vel jo isigysiu. oas kaune kerpuosi, mano kirpeja ne kirpykloj dirba ji privaciai daro namuose.
Atsakyti
QUOTE(E&E @ 2007 06 17, 17:18)
turis lyg tais 75 ml, yra didesne bonkute ir mazesne, db kaip tik pribaigiau ir tiksliai negaliu pasakyti, nes si treciadieni einu pas savo kirpeja vel jo isigysiu. oas kaune kerpuosi, mano kirpeja ne kirpykloj dirba ji privaciai daro namuose.


gaila, kad Kaune blush2.gif bet vistiek aciu uz info mirksiukas.gif
Atsakyti