Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(niekada @ 2007 06 12, 13:42)
O aš naudoju Framesi aliejuką Slush Gloss. Šiaip tai labai vargau su besišakojančiais galais. Bet kirpykloj buvau prieš kelis mėnesius ir apsižiūrėjau, kad šitą benaudojant padėtis visai taisosi. Va toks jisai
http://www_framesta_.../baigiamoji.htm


o kur tokio galima isigyt ir kiek kainuoja? mirksiukas.gif
siaip man galiukai nesisakoja, bet siaip nutriusta ir nebegrazus buna doh.gif naudojau kerastase, bet jau baiginejasi ir siaip nieko gero jis schmoll.gif poveikis tol, kol jis ant plauku, o gydancio poveikio jokio schmoll.gif tai mastau koki cia dabar nusipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 06 12, 21:27)
o kur tokio galima isigyt ir kiek kainuoja? mirksiukas.gif
siaip man galiukai nesisakoja, bet siaip nutriusta ir nebegrazus buna doh.gif naudojau kerastase, bet jau baiginejasi ir siaip nieko gero jis schmoll.gif poveikis tol, kol jis ant plauku, o gydancio poveikio jokio schmoll.gif tai mastau koki cia dabar nusipirkt g.gif

mano irgi galiukai tokie ne tai kad išsišakoję, bet su baltais galais, na lyg nulūžę būtų, irgi ieškau priemonių tam spręsti, dabar žadu pirkti alfa parf semi di lino aliejuką, gal padės, aišku prieš tai vis tiek teks galus pakirpt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 06 12, 20:27)
o kur tokio galima isigyt ir kiek kainuoja? mirksiukas.gif
siaip man galiukai nesisakoja, bet siaip nutriusta ir nebegrazus buna doh.gif naudojau kerastase, bet jau baiginejasi ir siaip nieko gero jis schmoll.gif poveikis tol, kol jis ant plauku, o gydancio poveikio jokio schmoll.gif tai mastau koki cia dabar nusipirkt g.gif



Aš jį Kaune Krinonoj pirkau. Kažkaip dabar nebeatsimenu, kiek kainavo. Gal apie 30, bet bijau pameluot.
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 06 13, 09:21)
Aš jį Kaune Krinonoj pirkau. Kažkaip dabar nebeatsimenu, kiek kainavo. Gal apie 30, bet bijau pameluot.


o Vilniuj gal kas zinot kur? mirksiukas.gif
Atsakyti
man patiko aliejukas plaukų galiukams iš oriflame. be to skaniai kvepia 4u.gif
jį reikia pašildyti ir įtrinti į galiukus super bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
As naudoju italu firmos "Compagnio del Colore", tikrai geras, su linu semenim, kvepia skaniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo E&E: 15 birželio 2007 - 21:50
QUOTE(E&E @ 2007 06 15, 22:48)
As naudoju italu firmos "Compagnio del Colore", tikrai geras, su linu semenim, kvepia skaniai.

O kur perki ir kiek kainuoja??
Atsakyti
kainuoja apie 60 lt buna kirpyklose ir medinese sukose, dar karatsi kosmadoj pasitaiko.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 06 16, 01:39)
kainuoja apie 60 lt buna kirpyklose ir medinese sukose, dar karatsi kosmadoj pasitaiko.

O efektyvus tikrai??
Atsakyti
O ka reiskia efektyvus? ko tu is jo tikiesi? stebuklu tai tikrai nedaro jokia priemone. su situo irgi tik kad plaukai nesivelia ir blizga. del skilinejimo tikrai negaliu pasakyti, nes man rodos kad efektas tokiu priemoniu yra nebent apsauga nuo aplinkos poveikio, o kazkokio drekinimo jos nesuteikia, taigi jei galiukas sausas po dazymu, cheminiu ar pan. jis ir toliau skilines, jei nukirpus nesiimsi prevencijos.
Atsakyti
sveikutes,
turiu problema - labai siurkscius plaukus, jie naturalus, bet tokie kaip karciai biggrin.gif tai va, vakar nusipirkau kazkoki rusiska aliejuka, i jo sudeti ieinaaustraliskas arbatmedzio aliejus, ricinos aliejus, varnalesos, kastono ekstraktas, kainavo 10lt, pirkau droge, ziuresiu, kokie bus rezultatai.. raso, kad skatina augima, ko man labai reikia biggrin.gif , atstato blizgesi ir elastinguma, apsaugo nuo pleiskanu susidarymo ir niezejimo.. naturalus produktas ir kainyte ne per didele ax.gif tik gal truputi nepatogu, kad nepurskiamas, netolygiai pasiskirsto, bet tikiu, kad pades biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Edvinute @ 2007 06 16, 14:56)
sveikutes,
turiu problema - labai siurkscius plaukus, jie naturalus, bet tokie kaip karciai  biggrin.gif  tai va, vakar nusipirkau kazkoki rusiska aliejuka, i jo sudeti ieinaaustraliskas arbatmedzio aliejus, ricinos aliejus, varnalesos, kastono ekstraktas, kainavo 10lt, pirkau droge, ziuresiu, kokie bus rezultatai.. raso, kad skatina augima, ko man labai reikia  biggrin.gif , atstato blizgesi ir elastinguma, apsaugo nuo pleiskanu susidarymo ir niezejimo.. naturalus produktas ir kainyte ne per didele  ax.gif  tik gal truputi nepatogu, kad nepurskiamas, netolygiai pasiskirsto, bet tikiu, kad pades  biggrin.gif  4u.gif

apgavau biggrin.gif jis ne rusiskas - latviskas dzintars gamybos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(E&E @ 2007 06 15, 21:48)
As naudoju italu firmos "Compagnio del Colore", tikrai geras, su linu semenim, kvepia skaniai.


koks turis? blush2.gif nelieka riebaluoti plaukai nuo jo, neapsunksta?
Papildyta:
QUOTE(mexica @ 2007 06 16, 00:39)
kainuoja apie 60 lt buna kirpyklose ir medinese sukose, dar karatsi kosmadoj pasitaiko.


o Vilniui ar yra Medines sukos? jei taip, tai kur? ax.gif
Papildyta:
ir dar gal zinot kuri, kur VILNIUJE FRAMESI BY plaukų aliejuką būtų galima įsigyt? gal kirpyklas kokias žinot, kurios naudoja FRAMESI priemones, kuriose būtų galima įsigyt? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bird: 16 birželio 2007 - 13:30