Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Mojito @ 2007 06 10, 18:23)
as irgi nesusikalbu su aliejais, plaunu, plaunu,o vis tiek riebalas stovi, kazkada prisitepiau, issiploviau pora kartu ir i miesta isvariau, tai teko pakelej uzsukti pas drauge ir dar karta galva persiplauti..atrodo ir nedaug uzsitepu...dabar pradejau TBS vynuogiu gauliuku alieju naudoti po plovimo pries dziovinant tepu visus plaukus iskyrus saknis, tai nepalieka jokio riebalo..

tai gal tiesiog jūsų plaukai nėra tokie sausi, čia gal dar nuo plauko struktūros ir pažeistumo priklauso g.gif ir jums užtenka "silpnesnių" kaukių ar balzamo, man tai kaip sugeria ir po to lengvai išsiplauna
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 06 10, 17:40)
tai gal tiesiog jūsų plaukai nėra tokie sausi, čia gal dar nuo plauko struktūros ir pažeistumo priklauso g.gif  ir jums užtenka "silpnesnių" kaukių ar balzamo, man tai kaip sugeria ir po to lengvai išsiplauna

man tai nesugeria...kartais net gaila nuplauti...mano plaukai misrus, saknys riebios, o galai sausi...
Atsakyti
senai noriu pabandyti plauku aliejuka-tik nežinau koki?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 10, 13:08)
Paiškinkit man moteros, bo jau nebesuprantu...
Išsitepu aš galvą tuo rafinuotu kokosų aliejumi....palaikau 10-15 min...tada plaunu galvą, ale kaip lieka riebaluoti plaukai, taip lieka....ir ploviau su muilu, skalavau, paskui su šampūnu, balzamu, vistiek lieka tas riebalas cry.gif užkniso mane jau.....kaip jūs išplaunate??? help.gif
Papildyta:
ups ohmy.gif pražiūrėjau  doh.gif bet tai tada išvis visą savaitę baisūs riebaluoti plaukai liks doh.gif

blink.gif blink.gif Gal pabandyk netepti šaknų? Tepk vien plaukus toliau nuo galvos odos. Ir palaikyk ilgiau. Gal per 15 min tas aliejus nei nespejo įsigerti. mastau.gif
O galvą plaukis būtinai du kartus. cool.gif
Tik ne indų plovikliu. schmoll.gif

Ps. Gal pabandyk pakeisti šampūną. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 10, 14:25)
Ačiū už pasiūlymą, bet gal susilaikysiu- mano oda be galo problematiška, įtariu, kad indų ploviklis būtų galutinė stotelė ohmy.gif

Euforija, o ką reiškia blogi šampūnai? plaunu arba su Nivea arba su Kadus g.gif pvz vakar perploviau du kartus su šampūnu ir du kartus su vaikišku muiliu, o va sėdžiu dabar su riebaluotais plaukais sad.gif viršutiniai dar pusė bėdos, bet apatiniai doh.gif  doh.gif  doh.gif

vargeli vargeli...blogi reiškia netinkami tau...Nivėjos niekad nebandžiau..Kadus bandžiau, man netiko...dar -inai nereikia maišyti muolo su šampūnu...jeigu plaukai paragauja muilo, paskum su šampūnu ja be proto sunku išplauti...paskui roblemos su skalavimais...reikia geriau rinktis: arba arba...nesufleruosiu kokį šampūną pati naudoju, nes ne iš LT, bet manau gal tikrai tau reiktųpamėginti pakeisti šampūną ir plauti vien tik juo, be muilo...aš iki šiol pamenu, kaip pereidinėjau nuo įprasto muilo link šampūno pavargau kiek, bet susitvarkė gan greitai 4u.gif
dar gali pabandyti tepti ne visus plaukus, o tik ten, kur trūksta to riebumo g.gif
nors va aš pastebėjau, mano šaknys ir greitai reibaluojas, ir tik vienu šampūnu plaunant iš visų ( naudoju trejus, vienas nuo slinkimo, kitas nuo pleiskanų, trečias paprastas ) tai va būtent išsiplovus tuo paprastu man plaukai ilgiausiai išlieka nesusiriebalavę...taigi tikrai daug nuo šampūno priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 11, 22:07)
blink.gif  blink.gif Gal pabandyk netepti šaknų? Tepk vien plaukus toliau nuo galvos odos. Ir palaikyk ilgiau. Gal per 15 min tas aliejus nei nespejo įsigerti. mastau.gif
O galvą plaukis būtinai du kartus. cool.gif
Tik ne indų plovikliu.  schmoll.gif

Ps. Gal pabandyk pakeisti šampūną. ax.gif
drinks_cheers.gif o siaube del indu ploviklio,tikra nesamone
schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 12 birželio 2007 - 08:21
Mano plaukai irgi baisiai greit riebaluojasi, ryte issiplaunu galva, vakare jau buna prie saknu gerokai pasiriebalave, o is ryto tai isvis nors grezk nuo riebalu bigsmile.gif Plaunu kasdien, nors is tiesu norint kad visada atrodytu nepriekaistingai turbut reiktu net 2 kart plaut doh.gif doh.gif
Sampunu esu isbandzius paciu ivairiausiu, ir visokiu kaukiu, purskikliu, serumu taip pat...Nuo nieko nebuvo ypatingo poveikio. Gal galit parekomenduot ka nors...nusipirkciau nors ir brangu daikta jei zinociau kad bus efektas, nes mano plaukai gan ilgi, iki puses peciu tai kasdien juos plauti ir vistiek su riebalauotais vaiksciot tai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2007 06 12, 09:50)
Mano plaukai irgi baisiai greit riebaluojasi, ryte issiplaunu galva, vakare jau buna prie saknu gerokai pasiriebalave, o is ryto tai isvis nors grezk nuo riebalu bigsmile.gif  Plaunu kasdien, nors is tiesu norint kad visada atrodytu nepriekaistingai turbut reiktu net 2 kart plaut doh.gif  doh.gif
Sampunu esu isbandzius paciu ivairiausiu, ir visokiu kaukiu, purskikliu, serumu taip pat...Nuo nieko nebuvo ypatingo poveikio. Gal galit parekomenduot ka nors...nusipirkciau nors ir brangu daikta jei zinociau kad bus efektas, nes mano plaukai gan ilgi, iki puses peciu tai kasdien juos plauti ir vistiek su riebalauotais vaiksciot tai  doh.gif  doh.gif

plauk su specialiu šampūnu riebiems plaukams, o jei tepi aliejuką, tai tik ant plaukų galiukų.Man patinka Rising firmos šampūnas.Plauk per 2 kartus, palaikydama antrąkart ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2007 06 12, 09:50)
Mano plaukai irgi baisiai greit riebaluojasi, ryte issiplaunu galva, vakare jau buna prie saknu gerokai pasiriebalave, o is ryto tai isvis nors grezk nuo riebalu bigsmile.gif  Plaunu kasdien, nors is tiesu norint kad visada atrodytu nepriekaistingai turbut reiktu net 2 kart plaut doh.gif  doh.gif
Sampunu esu isbandzius paciu ivairiausiu, ir visokiu kaukiu, purskikliu, serumu taip pat...Nuo nieko nebuvo ypatingo poveikio. Gal galit parekomenduot ka nors...nusipirkciau nors ir brangu daikta jei zinociau kad bus efektas, nes mano plaukai gan ilgi, iki puses peciu tai kasdien juos plauti ir vistiek su riebalauotais vaiksciot tai  doh.gif  doh.gif

Gerai būtų, kad atsirastų tokią priemonę. Deja ir mano problema tokia pat. O dabar kai karšta, tai iš vis... doh.gif Norėčiau plautis rytais galvą, bet deja neturiu galimybių. ax.gif
Ir vis bandau ir bandau ant savo galvos viską. biggrin.gif rolleyes.gif
Dabar atradau sau Klorane šampūną. Visai patinka. cool.gif
Atsakyti
Ačiū, kad greit sureagavot į mano help.gif
QUOTE(Euforija @ 2007 06 11, 22:52)
vargeli vargeli...blogi reiškia netinkami tau...Nivėjos niekad nebandžiau..Kadus bandžiau, man netiko...dar  -inai nereikia maišyti muolo su šampūnu...
tai aš šiaip nemaišau muilo su šampūnu, tik tada kai pamačiau, kiek tų riebalų lieka- puoliau viskuo plauti, nes jau mačiau, kad nieko gero nebus doh.gif o istorija baigėsi tuo, kad po tų visų perplovimų, kitą dieną galva atreodė nekaip, tarsi susiriebalavusi, kitą dieną perploviau su šampūnu, bet be balzamo...ir plaukai buvo labai švelnūs, blizgantys, paslankūs g.gif

Dėl šampūnų ax.gif žinot, esu pirkusi ir brangių, ir pigių.....tačiau tais brangiais dažnai nusivildavau,o tie paprasti, pvz Heads and shoulders, Nivea visai neblogai plauna.... cool.gif plaukai mano lyg ir mišrūs, nors nepasakyčiau, kad labai greitai riebaluojasi- tokie normos ribose, bet visgi tipas- mišrus manyčiau ax.gif
Atsakyti
O aš naudoju Framesi aliejuką Slush Gloss. Šiaip tai labai vargau su besišakojančiais galais. Bet kirpykloj buvau prieš kelis mėnesius ir apsižiūrėjau, kad šitą benaudojant padėtis visai taisosi. Va toks jisai
http://www_framesta_.../baigiamoji.htm
Atsakyti
O tai šį aliejuką tik Kaune galima įsigyti, a ne? verysad.gif
Atsakyti