Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(vene @ 2007 06 07, 21:36)
Šiandien eilinį kartą papirkau "Zolotoj Šolk" aliejuką. Man jis labai patiko bigsmile.gif .

O kokia maždaug kaina? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 08, 09:29)
O kokia maždaug kaina? blush2.gif

Apie 6 Lt smile.gif . Čia tas pats plaukų aktyvatorius, apie kurį namažai rašoma forume. Yra trys pakeliai, o naudoti užtenka 2 kartus per mėnesį ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 06 07, 21:36)
Šiandien eilinį kartą papirkau "Zolotoj Šolk" aliejuką. Man jis labai patiko bigsmile.gif .


cia kur pries plovima ta aliejuka i galvos oda reikia itrinti? na, tokiuose plastmasiniuose maiseliuose kur buna? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 06 08, 14:58)
cia kur pries plovima ta aliejuka i galvos oda reikia itrinti? na, tokiuose plastmasiniuose maiseliuose kur buna? rolleyes.gif

Jis tepamas prieš galvos plovimą pirmiausia ant šaknų ir paskirstomas per visą plaukų ilgį, prieš tai palaikius tą aliejuką karštame vandenyje. Taip, jis būna polietileniniuose maišeliuose smile.gif . Nuo jo plaukai man pasidaro švelnūs, blizgantys, lengvai iššukuojami, plius dar skatina plaukų augimą. Prigyriau aš čia blush2.gif , bet man jis patinka ax.gif .
Papildyta:
Dar yra "Zolotoj šolk" šampūnas ir balzamas, bet neteko jų naudoti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 06 08, 09:29)
O kokia maždaug kaina? blush2.gif

kokioj parduotuvej?
Atsakyti
Paiškinkit man moteros, bo jau nebesuprantu...
Išsitepu aš galvą tuo rafinuotu kokosų aliejumi....palaikau 10-15 min...tada plaunu galvą, ale kaip lieka riebaluoti plaukai, taip lieka....ir ploviau su muilu, skalavau, paskui su šampūnu, balzamu, vistiek lieka tas riebalas cry.gif užkniso mane jau.....kaip jūs išplaunate??? help.gif
Papildyta:
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 23, 18:46)
Idek indeli i mikrobange kelioms minutems, jis istirps ir tada  ta skysti tepk ant sausu plauku, tik saknu manau nereiktu tepti, tada palaikyti kokia valanda ir labai gerai su sampunu isplauti, nes su vandeniu ji isskalauti be sansu  doh.gif
ups ohmy.gif pražiūrėjau doh.gif bet tai tada išvis visą savaitę baisūs riebaluoti plaukai liks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 10, 12:05)
Paiškinkit man moteros, bo jau nebesuprantu...
Išsitepu aš galvą tuo rafinuotu kokosų aliejumi....palaikau 10-15 min...tada plaunu galvą, ale kaip lieka riebaluoti plaukai, taip lieka....ir ploviau su muilu, skalavau, paskui su šampūnu, balzamu, vistiek lieka tas riebalas cry.gif užkniso mane jau.....kaip jūs išplaunate??? help.gif


Pabandyk slakeli indu ploviklio,turetu padet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 10, 14:08)
Paiškinkit man moteros, bo jau nebesuprantu...
Išsitepu aš galvą tuo rafinuotu kokosų aliejumi....palaikau 10-15 min...tada plaunu galvą, ale kaip lieka riebaluoti plaukai, taip lieka....ir ploviau su muilu, skalavau, paskui su šampūnu, balzamu, vistiek lieka tas riebalas cry.gif užkniso mane jau.....kaip jūs išplaunate??? help.gif
Papildyta:
ups ohmy.gif pražiūrėjau  doh.gif bet tai tada išvis visą savaitę baisūs riebaluoti plaukai liks doh.gif

aš iš vis laikau per naktį ir labai gerai jis man išsiplauna 4u.gif naudoju tik šampūnus, kondicionierius purškiamas nenuplaunamas, gal šampūnai tavo prasti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lauryte1 @ 2007 06 10, 14:09)
Pabandyk slakeli indu ploviklio,turetu padet 4u.gif

vajeeee nieko sau pasiūlymas, indų ploviklis galvos odai doh.gif nė už ką nemėginčiau, aš sau ne priešas schmoll.gif
Papildyta:
PS beje, aš plaunu galvą minimum du kartus su šapmūnu, ta prasme ištrenku galvą išskalauju, vėl ištrenku...arba tris kartus, tada plaukučiai laabai gerai išsiplauna 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už pasiūlymą, bet gal susilaikysiu- mano oda be galo problematiška, įtariu, kad indų ploviklis būtų galutinė stotelė ohmy.gif

Euforija, o ką reiškia blogi šampūnai? plaunu arba su Nivea arba su Kadus g.gif pvz vakar perploviau du kartus su šampūnu ir du kartus su vaikišku muiliu, o va sėdžiu dabar su riebaluotais plaukais sad.gif viršutiniai dar pusė bėdos, bet apatiniai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
aš irgi per visą naktį laikau, po to perplaunu 2ar 3kartus šampūnu ir viskas išsiplauna smile.gif po to dar balzamą uždedu, nes mano plaukai itin sausi
Atsakyti
Ar kas bandė KADUS plaukų aliejuką?
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 10, 12:25)
Ačiū už pasiūlymą, bet gal susilaikysiu- mano oda be galo problematiška, įtariu, kad indų ploviklis būtų galutinė stotelė ohmy.gif

Euforija, o ką reiškia blogi šampūnai? plaunu arba su Nivea arba su Kadus g.gif pvz vakar perploviau du kartus su šampūnu ir du kartus su vaikišku muiliu, o va sėdžiu dabar su riebaluotais plaukais sad.gif viršutiniai dar pusė bėdos, bet apatiniai doh.gif  doh.gif  doh.gif

as irgi nesusikalbu su aliejais, plaunu, plaunu,o vis tiek riebalas stovi, kazkada prisitepiau, issiploviau pora kartu ir i miesta isvariau, tai teko pakelej uzsukti pas drauge ir dar karta galva persiplauti..atrodo ir nedaug uzsitepu...dabar pradejau TBS vynuogiu gauliuku alieju naudoti po plovimo pries dziovinant tepu visus plaukus iskyrus saknis, tai nepalieka jokio riebalo..
Atsakyti