Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Aš maždaug prieš mėnesį nusipirkau Aliejuką plaukų galams iš La Biostetique va tokį

user posted image

Tokie galai buvo pasišiaušę, o dabar atrodo atsigavo plaukų galiukai. Ir svarbiausia- jis neriebina plaukų. Na man tai thumbup.gif

čia aprašymas


SVEIKI PLAUKŲ GALIUKAI

SPLISS REPAIR

Ši priemonė iš karto sulygina žvynuotą plauko sluoksnį ir „suklijuoja“ pažeistą plauko galiuką. Atstatančios silikono makromolekulės įsiskverbia į pažeistą plauką ir iš karto suformuoja apsauginę plėvelę. Naudojimas: įtrinti į plaukų galiukus. Nenuplauti.



Atsakyti
QUOTE(melana @ 2007 05 28, 18:14)
Aš maždaug prieš mėnesį nusipirkau Aliejuką plaukų galams iš La Biostetique va tokį

user posted image

Tokie galai buvo pasišiaušę, o dabar atrodo atsigavo plaukų galiukai. Ir svarbiausia- jis neriebina plaukų. Na man tai  thumbup.gif

čia aprašymas
SVEIKI PLAUKŲ GALIUKAI

SPLISS REPAIR

Ši priemonė iš karto sulygina žvynuotą plauko sluoksnį ir „suklijuoja“ pažeistą plauko galiuką. Atstatančios silikono makromolekulės įsiskverbia į pažeistą plauką ir iš karto suformuoja apsauginę plėvelę. Naudojimas: įtrinti į plaukų galiukus. Nenuplauti.

sudominai bigsmile.gif kur galima nusipirkti?kokia kaina?kiekis? 4u.gif
Atsakyti
nors ir ne manes klause, bet..buvau macius sarmoj visa linija siu priemoniu..kainos nemazos,bet tiksliai nepasakysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 28, 19:40)
sudominai  bigsmile.gif  kur galima nusipirkti?kokia kaina?kiekis?  4u.gif


O pas tave plaukai sausi ar linke riebaluotis?

Mano tai galiukai tik sausi, o prie saknu labai linke riebaluotis, tai man turbut netinka aliejukai, nors noretusi galiukus pamaitint. Turiu is Avon seruma galiukams, tai nors ir an galu uztepu, vistiek plaukai bematant susiriebaluoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvačiuke @ 2007 05 29, 09:42)
O pas tave plaukai sausi ar linke riebaluotis?

Mano tai galiukai tik sausi, o prie saknu labai linke riebaluotis, tai man turbut netinka aliejukai, nors noretusi galiukus pamaitint. Turiu is Avon seruma galiukams, tai nors ir an galu uztepu, vistiek plaukai bematant susiriebaluoja  verysad.gif


pabandyk wella lifetex (atrodo taip vadinasi). mano plaukai tokie pat kaip tavo,bet sitas tikrai neriebaluoja. Buna sarma style grozio salonuose ir siaip bet kur, kur pardavineja wella (as paprastai kuriame nors grozio salone [perku).
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 28, 18:40)
sudominai  bigsmile.gif  kur galima nusipirkti?kokia kaina?kiekis?  4u.gif


Aš pirkau Sarmoj, mokėjau 56Lt, o vat kiekio nežinau kiek neatsimenu, bet šiaip normaliai ten jo yra, nes tik galam skirtas, tai manau tikrai ilgam užtenka
Atsakyti
QUOTE(gyvačiuke @ 2007 05 29, 09:42)
O pas tave plaukai sausi ar linke riebaluotis?

Mano tai galiukai tik sausi, o prie saknu labai linke riebaluotis, tai man turbut netinka aliejukai, nors noretusi galiukus pamaitint. Turiu is Avon seruma galiukams, tai nors ir an galu uztepu, vistiek plaukai bematant susiriebaluoja  verysad.gif

Mano tai nei per daug sausi, nei per riebus smile.gif saknys riebesnes,o galiukai sausesni smile.gif
tinka tik aliejukai manau visoms, tik reikia teptis tik pacius galiukus mirksiukas.gif
jei bematant susiriebaluoja, tai gal per daug uztepi ant plauku?pakanka keiu laseliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuxxx2000: 29 gegužės 2007 - 15:07
Nezinau ar geriausias bet man patiko .. "zolotoj solk" firmos aliejukas.. pagal kaina tai tikrai puikus:) jis yra skatinantis sveiku plauku augima o pazeistus stiprina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karjeriste1 @ 2007 05 30, 21:52)
Nezinau ar geriausias bet man patiko .. "zolotoj solk" firmos aliejukas.. pagal kaina tai tikrai puikus:) jis yra skatinantis sveiku plauku augima o pazeistus stiprina smile.gif

drinks_cheers.gif man ir sitas patiko thumbup.gif
ale, jo po plovimo neuztepsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 30, 23:10)
drinks_cheers.gif  man ir sitas patiko  thumbup.gif
ale, jo po plovimo neuztepsi  ax.gif


niuz po plovimo tai ne wink.gif bet man plaukai zymiai spartina plauku augima tongue.gif
Atsakyti
kolkas padejo tik cenko ir orising smile.gif
Atsakyti
Šiandien eilinį kartą papirkau "Zolotoj Šolk" aliejuką. Man jis labai patiko bigsmile.gif .
Atsakyti