Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Sveikos o as daug aliejuku isbandziau man plauku galiukams tai geras indolos,bet dabar pakeiciau i kerastase nu tikrai labai geras neriebina plauku,o galiukai svelnus biggrin.gif o pries plovima tai naudoju palmiu alieju labai geras super tikrai thumbup.gif jis apie 90 lt kainuoja bet ilgam uztenka , reikia pries naudojant buteliuka i karsta vandeni pamerkti nes jis kai saltas tai kaip sviestas o paskui susiles istirpsta liux thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 01 26, 18:49)
Sveikos o as daug aliejuku isbandziau man plauku galiukams tai geras indolos,bet dabar pakeiciau i kerastase nu tikrai labai geras neriebina plauku,o galiukai svelnus biggrin.gif o pries plovima tai naudoju palmiu alieju labai geras super tikrai  thumbup.gif  jis apie 90 lt kainuoja bet ilgam uztenka , reikia pries naudojant buteliuka i karsta vandeni pamerkti nes jis kai saltas tai kaip sviestas o paskui susiles istirpsta liux  thumbup.gif


O kur to palmiu aliejaus pirkt yra? g.gif
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=7]
Labas merginos,
Aš tai naudoju gintaro aliejų su abrikosų aliejumi. Plaukai pasidarė blizgantys ir purūs. Prie plaukų šaknų pradėjo atauginėti nauji plaukai. Darbe visos dabar pavydi. Šiaip siūlau pasiskaityti čia;
http://www_medicalam...i...4&Itemid=28
Iki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kdk @ 2007 01 26, 20:52)
[FONT=Times][SIZE=7]
Labas merginos,
Aš tai naudoju gintaro aliejų su abrikosų aliejumi. Plaukai pasidarė blizgantys ir purūs. Prie plaukų šaknų pradėjo atauginėti nauji plaukai. Darbe visos dabar pavydi. Šiaip siūlau pasiskaityti čia;
http://www_medicalam...i...4&Itemid=28
Iki 4u.gif

Prašom smulkiau: kur įsigyt tarkim Klaipėdoje, kaina, kiekis, kokiam laikui užtenka?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 01 27, 16:29)
Prašom smulkiau: kur įsigyt tarkim Klaipėdoje, kaina, kiekis, kokiam laikui užtenka?

Nenoriu būti apkaltintas reklama, todėl labai smulkiai nerašysiu, Tačiau: įsigyti galite elektroninėje parduotuvėje, kuri yra pateiktoje nuorodoje. Viename buteliuke yra 25 gr. aliejaus, bet to buteliuko man užtenka mėnesiui. Kadangi juo tiktai įtrinu plaukų šaknis. Kadangi tai aliejus, tai jis labai greitai pasiskirsto po visus plaukus. Paskui maždaug po 5 min. galvą išplaunu su paprastu šampūnu. Tokią procedūrą darau du kartus savaitėje.
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 01 21, 17:03)
Turėjau Black semi di lino aliejuką, Bio traitement, dabar naudoju Alfaparf semi di lino. Visi man jie panašūs, tik kvapas skiriasi. Alfaparf labai skaniai kvepia, tik gal šiek tiek riebina plaukus. Tiesa, kvapas jų laikosi trumpai, kad ir Bio traitement kvapas įkyriai saldus, bet jo neužilgo nebesijaučia. Jeigu dabar vėl reikėtų rinktis iš šitų trijų vieną, tai turbūt rinkčiausi Black  smile.gif .

o kur tu pirkai ta Black aliejuka?
Atsakyti
O kur perkate Kerastase plaukų aliejuką ir kokią yra jo kainą? Noriu pabandyti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 01 27, 21:30)
o kur tu pirkai ta Black aliejuka?

Pirkau kirpykloje (Šiauliuose), dar mačiau yra "Medinėse šukose".
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 01 27, 21:31)
O kur perkate Kerastase plaukų aliejuką ir kokią yra jo kainą? Noriu pabandyti.  ax.gif

Aš esu pirkus Buržua salone, kainuoja 55 Lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kdk @ 2007 01 26, 20:52)
[FONT=Times][SIZE=7]
Labas merginos,
Aš tai naudoju gintaro aliejų su abrikosų aliejumi. Plaukai pasidarė blizgantys ir purūs. Prie plaukų šaknų pradėjo atauginėti nauji plaukai. Darbe visos dabar pavydi. Šiaip siūlau pasiskaityti čia;
http://www_medicalam...i...4&Itemid=28
Iki 4u.gif


labai sudomino sis aliejus smile.gif kaina irgi maza , kai uzsisakai e-parduptuveje uz pristatyma reikia moketi? ar tai jau galutine kaina? blush2.gif
Atsakyti
aš naudoju wella lifetex extra rich plaukų galiukų aliejuką, labai geras, kaina apie 22-23lt, nepamenu tiksliai
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 01 28, 15:21)
labai sudomino sis aliejus smile.gif kaina irgi maza , kai uzsisakai e-parduptuveje uz pristatyma reikia moketi? ar tai jau galutine kaina? blush2.gif

Mes kai pirkome, tai prie gintaro aliejuko kainos pridėjo Lietuvios pašto paslaugas. Apie 7 Lt
Atsakyti