Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Aha, brangus rupuze.
Ale jo man labai nedaug reikia, nors plauku turiu daug.
zirnio dydzio uztenka pilnai
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 05 17, 19:54)
Nusipirkau Everline saulėgrąžų aliejuką plaukams, labai jau daug  man jo susinaudoja, nelabai patiko  verysad.gif . Kuri turite tokį aliejuką, parašykite atsiliepimus  mirksiukas.gif .



O ką plaukams daro saulėgrąžų aliejus bigsmile.gif ? Kažkaip neteko girdėt apie šį aliejuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maus @ 2007 05 17, 19:57)
Dekui, reiks paziuret, nors brangokas  g.gif


Tas Joico kremas ne 59, o 55 Lt kainuoja - bent aš tiek mokėjau mirksiukas.gif
Ir tikrai labai jau mažai jo reik.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 05 18, 12:08)
Tas Joico kremas ne 59, o 55 Lt kainuoja - bent aš tiek mokėjau mirksiukas.gif
Ir tikrai labai jau mažai jo reik.


O ka padaro plaukams? Ar gaunas tiesus ir krentantys kaip reklamoj? rolleyes.gif

O ta Gliss Kur 50 ml as turiu. Kremukas ten toks tai blizgesio gal ir nesuteiks jis, as tik ant paciu galiuku, kokiu 5 cm tepu po plovimo. Tai svelnuciai galiukai gaunasi. Ir gal jis rimtai saugo nuo sakojimosi? As ji pradejau naudot is karto po to kai kirpykloj nusikirpau issisakojusius galiukus. Jau dvi savaites praejo, nerandu issisakojusiu naujai. O anksciau budavo kad nukerpa tuos ir jau tuoj vel sakojasi man jie... Tai turiu vilties kad gal cia sitas kremukas truputi padeda?
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 05 17, 23:12)
O ką plaukams daro saulėgrąžų aliejus bigsmile.gif ? Kažkaip neteko girdėt apie šį aliejuką ax.gif

Jis minkština ir švelnina plaukus, kaip ir visi aliejukai, taip pat suteikia blizgesį, plaukai lengvai išsišukuoja smile.gif . Ant pakuotės rašo, kad atstato plaukų struktūrą, šito taip greit nepastebėsiu. Tik man jo daug reikia tepliotis, manau greitai aš jį pabaigsiu g.gif .
Atsakyti
Prisiskaičiau labai daug ir pasimečiau biggrin.gif Nežinau kokį aliejuką pirkt g.gif Norėjau Kerastase, bet jis nedrėkina, nestabdo galiuku skilinėjimo, tai apsigalvojau biggrin.gif ax.gif Noriu tokio aliejuko kuris drėkintų, mažintų galiukų lūžinėjimą, galiukų šakojimasi, šiek tiek glotnintų plaukus, būtų gražesnis kritimas... g.gif Plaukai mano šviesinti, jų daug ir dar pučiasi, priekyje galai truputi banguojasi, bet čia nuo kirpimo biggrin.gif Gal galit ką nors tokio parekomenduoti, kad nebūtų labai brangu ir galima būtų įsigyti Lietuvoje? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
help.gif
nusipirkau rafinuoto kokosų aliejaus dėžutę, sako, plaukams gerai...
ale dabar va išsitryniau, bet nelabai žinau, ar gerai- drėgnus plaukus tepti, ar daug tepti? paskui praskalauti, išplauti šampūnu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 05 18, 22:06)
help.gif
nusipirkau rafinuoto kokosų aliejaus dėžutę, sako, plaukams gerai...
ale dabar va išsitryniau, bet nelabai žinau, ar gerai- drėgnus plaukus tepti, ar daug tepti? paskui praskalauti, išplauti šampūnu? g.gif


As tepdavau ant sausu plauku pries plovima, manau kad galima ir dregnus tepti, tik gerai po to isplauk, gali net su trupuciu sampuno. Tepliodavau negailedama, kad visi plaukai nuo aliejaus budavo slapi, bet ne tiek kad varva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia rami @ 2007 05 17, 15:39)
o kiek laiko jau naudoji? ar tau sakodavosi galiukai? ar sita reikaliuka patvarke?  blush2.gif nzn kodel, bet orising priemones bandyt visai neturiu jokio noro.. bet gal is tikruju padeda  g.gif


keistos tos priemones, nes esu pratusi prie kosmetiniu, o cia gydomosios biggrin.gif is pradziu nebus beveik jokio pagerejimo biggrin.gif mano plaukai ilgi ir net traskejo nuo sausumo, jau naudoju pora men, tai plaukai tikrai atsigavo smile.gif daugiau nepirksiu nes brangu (64lt) vel pirksiu cenko (man psixologiskai geriau kai iskart matau rezultata biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(Cikadelė @ 2007 05 18, 23:06)
help.gif
nusipirkau rafinuoto kokosų aliejaus dėžutę, sako, plaukams gerai...
ale dabar va išsitryniau, bet nelabai žinau, ar gerai- drėgnus plaukus tepti, ar daug tepti? paskui praskalauti, išplauti šampūnu? g.gif


kurioj vietoj Klaipedoj pirkai jei nepaslaptis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(A.IEVA @ 2006 11 28, 17:47)
Mano kirpėja rekomendavo padrėkinti savo turtą aliejuku. Konkrečiai rekomendavo "The body shop" su vynuogėmis, bet bėda tokia, kad Kaune nėra tos firmos gaminių sad.gif Gal kuri naudojate kokį kitą gerą aliejuką?

Ir kur šitą priemonę būtų galima įsigyti?
Papildyta:
O šiandien va Eurovaistinėj žiūrėjau plaukams aliejuką, atseit padeda besišakojantiems galiukams, ar kažkas tokio. Kažkoks ar tai sėmenų aliejukas, ar su sėmenimis. Bet iškart nuo pirkimo atbaidė kaina - 55Lt su centais, beveik 56. O as tenorejau pasiklaust dėl Džintars aliejuko smile.gif, dabar žinosiu, kad ten jo nėra įsigyti. O kur man jo gauti?
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 05 18, 22:29)
kurioj vietoj Klaipedoj pirkai jei nepaslaptis?  bigsmile.gif

tikrai, kad ne paslaptis, pirkau parduotuvėje Aliejai ir...Daukanto gatvėj, šalia teismo ax.gif apie 3 lt dėžutė kainavo... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 05 18, 22:53)
Ir kur šitą priemonę būtų galima įsigyti?
Papildyta:
O šiandien va Eurovaistinėj žiūrėjau plaukams aliejuką, atseit padeda besišakojantiems galiukams, ar kažkas tokio. Kažkoks ar tai sėmenų aliejukas, ar su sėmenimis. Bet iškart nuo pirkimo atbaidė kaina - 55Lt su centais, beveik 56. O as tenorejau pasiklaust dėl Džintars aliejuko smile.gif, dabar žinosiu, kad ten jo nėra įsigyti. O kur man jo gauti?

Yra Droge (kaip tik akcija jam) biggrin.gif ir prekybos centruose mačiau.
Atsakyti