Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 21:26)
taip ,apie sita  bigsmile.gif 
et, uzsimaniau labai, reiks nusipirkti  ax.gif  o jo kaip suprantu ne daug reikia tepti?  4u.gif


siaip jo labai nedaug palyginus issispaudzia vienu kartu tai man vienam kartui kokiu 2 paspausimu max reikedavo (bet siaip jis toks pusiau aliejinis daiktas yr g.gif skystesnis nei koks kremas bet ir ne aliejukas)
Papildyta:
QUOTE(Marija5 @ 2007 05 16, 22:29)
Mačiau Droge, kaina 14.99


e chebra neklaidinkit zmoniu bigsmile.gif biggrin.gif Maus apie joico kremuka klause tai jo salon+ buna bet ir brangus velnias jis yr kazkur sakyciau 40-50lt g.gif (mexica gal zinos tikslesne kaina parduotuvej 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 16, 22:38)
siaip jo labai nedaug palyginus issispaudzia vienu kartu tai man vienam kartui kokiu 2 paspausimu max reikedavo (bet siaip jis toks pusiau aliejinis daiktas yr g.gif skystesnis nei koks kremas bet ir ne aliejukas)
Papildyta:
e chebra neklaidinkit zmoniu  bigsmile.gif  biggrin.gif  Maus apie joico kremuka klause tai jo salon+ buna bet ir brangus velnias jis yr kazkur sakyciau 40-50lt  g.gif  (mexica gal zinos tikslesne kaina parduotuvej 4u.gif )

manau kaina prase gliss kur serumo, kur kainuoja 14.99 biggrin.gif
nebsusikalbam smile.gif
Atsakyti
As siuo metu naudoju Loreal Elvive vital serum(s.o.s. repair) dazytiems, pazeistiems plaukams.Labai liuks, tik keturius ampules, bet jau po dvieju rezultatas yra thumbup.gif
Atsakyti
man nuo orising aliejuko plaukai labai atsigavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 23:30)
manau kaina prase gliss kur serumo, kur kainuoja 14.99  biggrin.gif
nebsusikalbam  smile.gif

lotuliukas.gif Na taip tikrai nesusikalbam. Blogai kai nėra cituojamos žinutės. Nes neimanoma suprasti apie ką kalba. tongue.gif
Atsakyti
Man Avon aliejukas patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 16, 20:38)
siaip jo labai nedaug palyginus issispaudzia vienu kartu tai man vienam kartui kokiu 2 paspausimu max reikedavo (bet siaip jis toks pusiau aliejinis daiktas yr g.gif skystesnis nei koks kremas bet ir ne aliejukas)
Papildyta:
e chebra neklaidinkit zmoniu  bigsmile.gif  biggrin.gif  Maus apie joico kremuka klause tai jo salon+ buna bet ir brangus velnias jis yr kazkur sakyciau 40-50lt  g.gif  (mexica gal zinos tikslesne kaina parduotuvej 4u.gif )


Ka tik buvau grizusi i Lietuva ir kaip tik nusipirkau Joico aliejuka. Mokejau 79 litus. Kol kas ispudziais pasidalinti negaliu, nes naudojau tik pora kartu, tikekimes bus neblogas, nes kainele, tai nemaza doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 05 17, 01:15)
man nuo orising aliejuko plaukai labai atsigavo smile.gif

o kiek laiko jau naudoji? ar tau sakodavosi galiukai? ar sita reikaliuka patvarke? blush2.gif nzn kodel, bet orising priemones bandyt visai neturiu jokio noro.. bet gal is tikruju padeda g.gif
Atsakyti
Tas kremas is JOICO kainuoja 59Lt Salon+ kirpykloj wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexica: 17 gegužės 2007 - 14:19
kokiu pasiulytumet nenuplanamu aliejuku? siulyti ivairius variantus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau Everline saulėgrąžų aliejuką plaukams, labai jau daug man jo susinaudoja, nelabai patiko verysad.gif . Kuri turite tokį aliejuką, parašykite atsiliepimus mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 17, 14:18)
Tas kremas is JOICO kainuoja 59Lt Salon+ kirpykloj wink.gif

Dekui, reiks paziuret, nors brangokas g.gif
Atsakyti