Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

[quote=astuxxx2000,2007 05 16, 17:48]
Tas frukcio serumas ant galvos odos nesitepa, taigi ant odos "apnasu" nepaliks smile.gif
Na, gerai paimkim tarkim kerastase aliejuka,jo kaina 3 kartus aukstesne, o poveikis bent jau man taspats , plaukai graziau guli, svelnesni, o galai kaip sakojosi taip ir sakojasi doh.gif nuo abieju tas pats, tai tikrai nematau prasmes ant tokiu dalyku metyti pinigu, nes kelinta karta isitikinau, brangesnis daiktas ne visada geresnis schmoll.gif cia mano asmenine nuomone mirksiukas.gif
kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad tie aliejukai visi kosmetiniai doh.gif isskyrus turbut
naudojamus pries plovima- kokosu, varnalesu ir pan smile.gif
Papildyta:

konkreciai siuo atveju kalbejau apie sampunus fructis ,balzamus ir pan.zinau,kad aliejukai ne saknim skirti sie wink.gif as juk nerekomendavau brangaus ir "gero"..pati zinau,kad kaina neatspindi kokybes daznai. schmoll.gif tik issakiau savo nuomone konkreciu atveju. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 16:48)
Ne, nebandziau, bet noriu isigyti, noriu koo nors, kas padarytu galiukus svelnesnius ir duotu blizgesio  biggrin.gif  baigineju kerastase, o frukcio neberandu, tai pirksiu ta, vien del kosmetinio poveikio  biggrin.gif

O aš baiginėju Semi di Lino. Galvoju apie Kerstase.
Dar nusipirkau Babuškos Agafjos alijukus ampulėse, bandysiu šiandien nakčiai tepti. Kažkaip tepiai tik naturaliais aliejukais, o perskaičiau forume, kad ir tokiais tepa. Kažkur dingo varnalešių aliejus. verysad.gif
Atsakyti
[quote=sultru beauty,2007 05 16, 17:54]
[quote=astuxxx2000,2007 05 16, 17:48]
Tas frukcio serumas ant galvos odos nesitepa, taigi ant odos "apnasu" nepaliks smile.gif
Na, gerai paimkim tarkim kerastase aliejuka,jo kaina 3 kartus aukstesne, o poveikis bent jau man taspats , plaukai graziau guli, svelnesni, o galai kaip sakojosi taip ir sakojasi doh.gif nuo abieju tas pats, tai tikrai nematau prasmes ant tokiu dalyku metyti pinigu, nes kelinta karta isitikinau, brangesnis daiktas ne visada geresnis schmoll.gif cia mano asmenine nuomone mirksiukas.gif
kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad tie aliejukai visi kosmetiniai doh.gif isskyrus turbut
naudojamus pries plovima- kokosu, varnalesu ir pan smile.gif
Papildyta:

konkreciai siuo atveju kalbejau apie sampunus fructis ,balzamus ir pan.zinau,kad aliejukai ne saknim skirti sie wink.gif as juk nerekomendavau brangaus ir "gero"..pati zinau,kad kaina neatspindi kokybes daznai. schmoll.gif tik issakiau savo nuomone konkreciu atveju. ax.gif
[/quote]
Tai as irgi tik issakiau savo nuomone mirksiukas.gif 4u.gif
mano kievienas renkasi,kas jam geriausia ir tiek smile.gif
Papildyta:
[quote=Marija5,2007 05 16, 17:56]O aš baiginėju Semi di Lino. Galvoju apie Kerstase.
Dar nusipirkau Babuškos Agafjos alijukus ampulėse, bandysiu šiandien nakčiai tepti. Kažkaip tepiai tik naturaliais aliejukais, o perskaičiau forume, kad ir tokiais tepa. Kažkur dingo varnalešių aliejus.  verysad.gif
[/quote]
As tepu ir pries ir po to smile.gif
Turiu as tas babusko agafijos ampoles, tai liko dvi, tepdavau 1 ant saknu,m o kita ant likusio plauku ilgio, norejau kuo greiciau pabaigti blush2.gif nes man ju kvapas labai nemielas, kazkokiu odekolonu trenkia unsure.gif bet raso, kad sudetis tik naturaliu alieju unsure.gif ir poveikio nelabai pastebejau smile.gif bet gal reikia ju ne viena pakuote sunaudoti , kad poveikis jaustusi g.gif bet tarkim,pop kokoso aliejuas ir kart matosi efektas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuxxx2000: 16 gegužės 2007 - 17:13
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 16:48)
Tas frukcio serumas ant galvos odos nesitepa, taigi ant odos "apnasu" nepaliks  smile.gif
Na, gerai paimkim tarkim kerastase aliejuka,jo kaina 3 kartus aukstesne, o poveikis bent jau man taspats , plaukai graziau guli, svelnesni, o galai kaip sakojosi taip ir sakojasi  doh.gif nuo abieju tas pats, tai tikrai nematau prasmes ant tokiu dalyku metyti pinigu, nes kelinta karta isitikinau, brangesnis daiktas ne visada geresnis  schmoll.gif  cia mano asmenine nuomone  mirksiukas.gif 
kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad tie aliejukai visi kosmetiniai  doh.gif  isskyrus turbut
naudojamus pries plovima- kokosu, varnalesu ir pan  smile.gif
Papildyta:

Ne, nebandziau, bet noriu isigyti, noriu koo nors, kas padarytu galiukus svelnesnius ir duotu blizgesio  biggrin.gif  baigineju kerastase, o frukcio neberandu, tai pirksiu ta, vien del kosmetinio poveikio  biggrin.gif


jis ne aliejukas tad blizgesio kaip kad aliejines priemones suteikia jis nesuteiks mirksiukas.gif jis tik siaip susvelnins, suglotnins plauka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 16, 17:55)
jis ne aliejukas tad blizgesio kaip kad aliejines priemones suteikia jis nesuteiks  mirksiukas.gif jis tik siaip susvelnins, suglotnins plauka  smile.gif

Katras ne aliejukas? g.gif

Atsakyti
fructis as taip supratau
Atsakyti
Palyginus, nedaug esu bandžius tų aliejukų blush2.gif Bet man kažkaip, visi jie vienodi : Biotraitment, Kerastase, Garnier (tos firmos jau trečia turiu) ir Alfa parf (nu, Alfa parf Nutri seduction, gal labiausiai patinka) g.gif visi aliejukai: sušvelnina, paglotnina, palygina plaukus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 16 gegužės 2007 - 19:00
QUOTE(vita82 @ 2007 05 16, 19:05)
Katras ne aliejukas?  g.gif


kaip supratau kalba apie si ejo smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 16, 20:19)
kaip supratau kalba apie si ejo  smile.gif  user posted image

taip ,apie sita bigsmile.gif
et, uzsimaniau labai, reiks nusipirkti ax.gif o jo kaip suprantu ne daug reikia tepti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 16, 11:28)
As kai pradejau naudot JOICO silk result tiesinamaji krema, tai man jokio aliejuko nebereikia - plaukai svelnus, minksti, blizgantys. Super tiesiog. smile.gif

Pasitepu aliejuku tik jei jo nenaudoju.
Gaila tik kad galiukai visvien skilineja - naudoju aliejuka ar ne. doh.gif

kas cia per daiktas, kur jo yra pirkt?
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 16, 19:19)
kaip supratau kalba apie si ejo  smile.gif  user posted image

a, tada viskas aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maus @ 2007 05 16, 21:31)
kas cia per daiktas, kur jo yra pirkt?

Mačiau Droge, kaina 14.99
Atsakyti