Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(helena @ 2007 05 15, 20:10)
O man jis nelabai ka daro....

na uzvakar nusipirkau ta FRUCTIS,bet ir man ten jokio efekto schmoll.gif
kai buvau LT kirpykloj,kirpeja patepe kazkokiu aliejuku,buvo labai geras.Paklausiau koks, bet nuejus iki Drogo uzmirsau pavadinima doh.gif blush2.gif

taciau apie Fructis kaukes galiu pasakyti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gicikami @ 2007 05 16, 14:03)
na uzvakar nusipirkau ta FRUCTIS,bet ir man ten jokio efekto  schmoll.gif
kai buvau LT kirpykloj,kirpeja patepe kazkokiu aliejuku,buvo labai geras.Paklausiau koks, bet nuejus iki Drogo uzmirsau pavadinima  doh.gif  blush2.gif

taciau apie Fructis kaukes galiu pasakyti  thumbup.gif  thumbup.gif

Niu manau tas frukcio aliejukas stebuklu nedaro, negydo kaip beje ir daugelis aliejuku, jis tiesiog susvelnina, suglotnina plaukus ir jie graziau krenta, nepasisiause tokie sudrekinti, bent jau man taip budavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 13:08)
Niu manau tas frukcio aliejukas stebuklu nedaro, negydo kaip beje ir daugelis aliejuku, jis tiesiog susvelnina, suglotnina plaukus ir jie graziau krenta, nepasisiause tokie sudrekinti, bent jau man taip budavo  smile.gif

parasyta,kad i palukus itepti mazdaug kaip du riesutai kieki.as tepiau,kai 4 riesutai ir vistiek pasisiause ir nieko net nesusvelnino,bet pateplsiu dar kokia sav tuomet pranesiu rezultata mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gicikami @ 2007 05 16, 14:14)
parasyta,kad i palukus itepti mazdaug kaip du riesutai kieki.as tepiau,kai 4 riesutai ir vistiek pasisiause ir nieko net nesusvelnino,bet pateplsiu dar kokia sav tuomet pranesiu rezultata  mirksiukas.gif

Manau kalbam apie skirtingas priemones biggrin.gif gal tu turi pieneli toki balta?kaip krema? o as turejau skysti, toki permatoma smile.gif nes niekaip neisivaziduoju kaip skysti toki kaip vandenukas ismatuoti 2 riesutu dydzio? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 13:25)
Manau kalbam apie skirtingas priemones  biggrin.gif  gal tu turi pieneli toki balta?kaip krema?  o as turejau skysti, toki permatoma  smile.gif  nes niekaip neisivaziduoju kaip skysti toki kaip vandenukas ismatuoti 2 riesutu dydzio?  rolleyes.gif

na mano nepermatomas,bet toks pats buteliukas ir parasyta nuo skilenejantiems ir siukstiems plaukams . g.gif
Atsakyti
QUOTE(gicikami @ 2007 05 16, 13:32)
na mano nepermatomas,bet toks pats buteliukas ir parasyta nuo skilenejantiems ir siukstiems plaukams . g.gif

Tada, ne aliejukas greičiausiai pas tave, o pienelis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gicikami @ 2007 05 16, 14:32)
na mano nepermatomas,bet toks pats buteliukas ir parasyta nuo skilenejantiems ir siukstiems plaukams . g.gif

reiskia ne tas, nes buteliukai tai tiesiog identiski doh.gif bet atidziau pazvelgus, matosi,kad yra skystis, o ne baltas kremas, tik blyn pavadinimo nepamenu doh.gif man tai tokie kremines konsistencijos nelabai patinka schmoll.gif sulipdo tuos plaukus kazkaip, tokie nefaini buna, nebent pries plovima gausiai issitepti neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 13:35)
reiskia ne tas, nes buteliukai tai tiesiog identiski  doh.gif  bet atidziau pazvelgus, matosi,kad yra skystis, o ne baltas kremas, tik blyn pavadinimo nepamenu  doh.gif  man tai tokie kremines konsistencijos nelabai patinka  schmoll.gif  sulipdo tuos plaukus kazkaip, tokie nefaini buna, nebent pries plovima gausiai issitepti neblogai  smile.gif

user posted image va toks mano
geriau perskaiciau,tai parasyta kremas su aliejum doh.gif
emiau si, nes tik ant jo buvo parasyta skilinejantiems plaukams.
teks ryt eiti kito ieskoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gicikami @ 2007 05 16, 14:43)
user posted image va toks mano
geriau perskaiciau,tai parasyta kremas su aliejum  doh.gif 
emiau si, nes tik ant jo buvo parasyta skilinejantiems  plaukams.
teks ryt eiti kito ieskoti  doh.gif

Niu matai nera garantijos, kad tau tas kitas patiks ax.gif kas vienam tinka, nebutinai ir kitam tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 13:14)
O cia toklioj nepermatomoj tubelej 50 ml?ar vel koks naujas?  4u.gif

Turbut tas. Nepažiūrėjau į talpą. Prie mano namų Droge tokio dar nemačiau, o buvau į Europa užsukus, tai pagalvojau, kad naujiena, o pasirodo, kad ne. blush2.gif
Ar bandei šį aliejuką? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 16, 15:47)
Niu matai nera garantijos, kad tau tas kitas patiks  ax.gif  kas vienam tinka, nebutinai ir kitam tiks  4u.gif

na,mano kukliom ziniom,tai fructis grynai ksometinis produktas... plius, nuo jo lbj daug kosmetiniu apansu palieka ant galvos odos,kas yra blogai..cia nuo sampunu ju ir t.t. ... as ti neperku ju schmoll.gif bet savo nuomones nepersu,tik pasisakiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 16, 16:13)
na,mano kukliom ziniom,tai fructis grynai ksometinis produktas... plius, nuo jo lbj daug kosmetiniu apansu palieka ant galvos odos,kas yra blogai..cia nuo sampunu ju ir t.t. ... as ti neperku ju  schmoll.gif  bet savo nuomones nepersu,tik pasisakiau  tongue.gif

Tas frukcio serumas ant galvos odos nesitepa, taigi ant odos "apnasu" nepaliks smile.gif
Na, gerai paimkim tarkim kerastase aliejuka,jo kaina 3 kartus aukstesne, o poveikis bent jau man taspats , plaukai graziau guli, svelnesni, o galai kaip sakojosi taip ir sakojasi doh.gif nuo abieju tas pats, tai tikrai nematau prasmes ant tokiu dalyku metyti pinigu, nes kelinta karta isitikinau, brangesnis daiktas ne visada geresnis schmoll.gif cia mano asmenine nuomone mirksiukas.gif
kuo toliau tuo labiau isitikinu, kad tie aliejukai visi kosmetiniai doh.gif isskyrus turbut
naudojamus pries plovima- kokosu, varnalesu ir pan smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Marija5 @ 2007 05 16, 15:55)
Turbut tas. Nepažiūrėjau į talpą. Prie mano namų Droge tokio dar nemačiau, o buvau į Europa užsukus, tai pagalvojau, kad naujiena, o pasirodo, kad ne.  blush2.gif
Ar bandei šį aliejuką?  ax.gif

Ne, nebandziau, bet noriu isigyti, noriu koo nors, kas padarytu galiukus svelnesnius ir duotu blizgesio biggrin.gif baigineju kerastase, o frukcio neberandu, tai pirksiu ta, vien del kosmetinio poveikio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuxxx2000: 16 gegužės 2007 - 15:47