Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

As tai nadoju Avono aliejuka, bet jis man nelabai kasko patinka labai greita nuo jo plaukai susiriebaluoja nors tepu tik galiukus, gal ka negerai darau galvoju g.gif
Atsakyti
Kazkada naudojau keleta menesiu Professional system aliejuka plaukams ir dar plius sampuna toki pati.Kainavo apie 30 lt kiekvienss buteliukas,taciau didelio efekto nesulaukiau.
O va Londone paprastame prekybos centre pirkti aliejukai plaukams uz kelis svarus tai padare nerealu efekta bigsmile.gif Gaila,kad pas mus Lietuvoje tokiu nera pirkti.
Atsakyti
gal kuri turite atsiliepimu apie keune's arba 'green light' aliejuka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 04 27, 17:41)
user posted image
Pirkau ne Lt, anksčiau esu mačius ir pas mus parduotuvėse įvairių tų aliejukų, bet dabar ar yra pirkti, nesu atkreipus dėmesio  blush2.gif
Šitas konkrečiai, suteikia blizgesį ir patiesina plaukus  thumbup.gif  wub.gif

teks ir man toki nusipirkti ax.gif
o jis gal ir gydo galiukus,nes man skubiai reikia. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gicikami @ 2007 05 14, 23:19)
teks ir man toki nusipirkti  ax.gif
o jis gal ir gydo galiukus,nes man skubiai reikia. bigsmile.gif

Man atrodo, kad dauguma tokių aliejukų yra labiau kosmetiniai g.gif
Atsakyti
QUOTE(gicikami @ 2007 05 15, 00:19)
teks ir man toki nusipirkti  ax.gif
o jis gal ir gydo galiukus,nes man skubiai reikia. bigsmile.gif

Jo sitas tai tiksliai kosmetinio poveikio, bet ir kitu is brangesniu aliejuko, tai kiek girdejau tik orising yra gydomasis smile.gif
As tai neberandu sito aliejuko niekur pirkti unsure.gif
Atsakyti
as ir to garnier neberandu niekur pirkti schmoll.gif o siaip kaip uz tokia kaina tai buvo visai neblogas smile.gif
o vat siandien nusipirkau cristalli liquidi su linu semenimis aliejuka biggrin.gif tai super daikciukas thumbup.gif plaukai kaip silkiniai wub.gif lengvai sukuojasi ir minkstuciai minkstuciai bigsmile.gif ziuresim kaip bus paskui.....
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 05 15, 17:07)
Jo sitas tai tiksliai kosmetinio poveikio, bet ir kitu is brangesniu aliejuko, tai kiek girdejau tik orising yra gydomasis  smile.gif
As tai neberandu sito aliejuko niekur pirkti  unsure.gif

cup'o sarmoj maciau, ir vokieciu sarmoj yra,jei jus vilniuje ieskot smile.gif cia apie o'rising,jeigu to klausiat...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 15 gegužės 2007 - 19:47
QUOTE(gicikami @ 2007 05 15, 00:19)
teks ir man toki nusipirkti  ax.gif
o jis gal ir gydo galiukus,nes man skubiai reikia. bigsmile.gif

O man jis nelabai ka daro....
Atsakyti
Šiandien užsukau į Drogą. Pamačiau Gliss Kur aliejuką skirta plaukų galiukams. Kainuoja 14.99. Gal kas jau išbandė. Nesu prieš tai jo mačiusi tai tikriausiai naujiena. Aprašymas toks, kad lyg ir panaceja suskilinėjusiems galiukams. Šiaip Gliss Kur šampunai man patinka. Gal ir aliejukas tiktu. g.gif
Atsakyti
As kai pradejau naudot JOICO silk result tiesinamaji krema, tai man jokio aliejuko nebereikia - plaukai svelnus, minksti, blizgantys. Super tiesiog. smile.gif

Pasitepu aliejuku tik jei jo nenaudoju.
Gaila tik kad galiukai visvien skilineja - naudoju aliejuka ar ne. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 05 16, 12:10)
Šiandien užsukau į Drogą. Pamačiau Gliss Kur aliejuką skirta plaukų galiukams. Kainuoja 14.99. Gal kas jau išbandė. Nesu prieš tai jo mačiusi tai tikriausiai naujiena. Aprašymas toks, kad lyg ir panaceja suskilinėjusiems galiukams. Šiaip Gliss Kur šampunai man patinka. Gal ir aliejukas tiktu.  g.gif

O cia toklioj nepermatomoj tubelej 50 ml?ar vel koks naujas? 4u.gif
Atsakyti