Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(natylli @ 2007 04 30, 22:11)
Kerastase super aliejukas thumbup.gif  aisku kaina jo nemaza,bet verta.Ir jo ilgam uztenka.Ir kvapas malonus

na tai vienintėlis daiktas anksčiau padėjęs man iššukuoti plaukus, bet dabar "pasinešiau" ant natūralios kosmetikos tai jo jau kokios 2savaitės nenaudoju, išmest gaila, gal kas norit daugiau nei pusės buteliuko, nebrangiai parduočiau, rašykit až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natylli @ 2007 04 30, 22:11)
Kerastase super aliejukas thumbup.gif  aisku kaina jo nemaza,bet verta.Ir jo ilgam uztenka.Ir kvapas malonus

turiu ir as kerastase, jau baigineju, antro buteliuko tikrai nepirksiu, man jis pasirode nevertas savo kainos schmoll.gif stebuklu nedaro, galiukai skilineja ir toliau, o plaukus susvelninti bei palengvinti ju sukavima galima ir kitomis priemonemis smile.gif
Atsakyti
Aišku geriau su aliejukais nepersistengti. ax.gif
Aš 1 kartą į savaitę tepu Dzintars aliejukų, bijau jį palikti nakčiau, tai tepu savaitgalį prieš plaukų plovimą.
O naturalius aliejukus, kuriuos perku NB, palieku per naktį, kokius 2 kartus į savaitę. Kartais nakčiau patepu tik galiukus, nes yra labai sausi.
Atsakyti
QUOTE(natylli @ 2007 04 30, 22:11)
Kerastase super aliejukas thumbup.gif  aisku kaina jo nemaza,bet verta.Ir jo ilgam uztenka.Ir kvapas malonus

Nusipirkau ji blush2.gif Bandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2007 04 30, 18:22)
Aš aliejuką tepu vieną kart per savaitę, nereikia persistengt, manau kad kasdien būtų per dažnai  g.gif Dzintars aliejukas ir yra skirtas sausiems plaukams, bet tikrai neskirtas kasdieniniam naudojimui. Nebent galima naudot vieną dieną Dzintars kitą dieną kokį nors kitokį  rolleyes.gif

Gal prie šaknų netepant galima ir dažniau g.gif man greičiau nesiriebaluoja nuo jų... ax.gif
Atsakyti
man rodos kad visokias priemones tai turbut reiks nuolat naudoti, plaukai buna geri tol kol visas komplektas vartojamas,
buvau isvaziavus, teko paprastu sampunu plaukus porakart isplauti, tai tokios nesamones ant savo galvos seniai nebuvau macius: siurkstus, beformiai, klaikiai isielektrine plaukai
grizus namo mano sampuniukas, kondicionierius, kauke ir dzintars aliejukas per 2kartus plaukai vel normalus..... rolleyes.gif
o buna paneles su fantastiskais plaukais o prieziura kokiu sampuneliu kas trys dienos praplaut, ech pavydziu....
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 29, 11:40)
Kaip tik siandien vaziuosiu i CUP'a tai nusipirksiu koki aliejuka pabandyti.O kaip tas Kerastase?


patinka, jau beveik metus naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 05 01, 09:30)
Gal prie šaknų netepant galima ir dažniau g.gif man greičiau nesiriebaluoja nuo jų... ax.gif

Prie šaknų netepu nes bijau, kad gali greičiau riebaluotis, tai labiau rupinuosi galiukais.
QUOTE(Odora)
man rodos kad visokias priemones tai turbut reiks nuolat naudoti, plaukai buna geri tol kol visas komplektas vartojamas,
buvau isvaziavus, teko paprastu sampunu plaukus porakart isplauti, tai tokios nesamones ant savo galvos seniai nebuvau macius: siurkstus, beformiai, klaikiai isielektrine plaukai
grizus namo mano sampuniukas, kondicionierius, kauke ir dzintars aliejukas per 2kartus plaukai vel normalus..... 
o buna paneles su fantastiskais plaukais o prieziura kokiu sampuneliu kas trys dienos praplaut, ech pavydziu....

Čia gal nuo vandens priklauso,nes kelionės metu kartais buna, kad plaukai labai gerai atrodo, o kartais net po aliejukų (kuriuos visada su savimi turiu, net per atostogas) atrodo nekaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 01 gegužės 2007 - 14:13
na del vandens tiesos gal yra
nepamenu kaip ten su ta chemine sudetim
kazkada suomijoje teko buti tai duse lasiukas sampuno ir lasiukas duso zele, ir visa nusiprausi ir putoja, nerealu:)
Atsakyti
Is tos parduotuves yra grynas, naturalus kokosu aliejus, be jokiu kvapu. Jis net kietas toks, bet rankose iskart tirpsta. Galim ir mikrobanginej pasildyt, uztenka 20s. Tikrai apsimoka paprasyt, kad kas atveztu ar atsiustu is Klp tu pigiuju aliejuku ax.gif
[/quote]
tik va klausimas,as prie senojo turgaus buvau parduotuvej pries menesi gal,tai turejo tik rafinuota kokosu alieju,t.y. apdirbta.ar toks irgi tinka plaukam?

as kursuoju tarp klp-vln.vaziuosiu ir kita penktadieni(05 11 berods iseina) savaitgaliui. tai jei kam labai reikia,galiu pajamt is tos parduotuves kelis buteliukus to kokosu aliejaus ir atgabent i vln:) uz kokius tris ( rolleyes.gif ) litukus nuo vieneto smile.gif pigiau nei siust tikrai butu wink.gif ) biznio nenoriu( anoks cia biznis tist su traukiniu biggrin.gif) ,bet gal kam pagelbesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 04 gegužės 2007 - 04:10
Aš turiu plaukus stiprinantį aliejų iš Aromatikos ir tepu juo ne tik visus plaukus, bet ir šaknis. Naudoju vieną kartą savaitėj ir plaukai greičiau nuo to nesiriebaluoja. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 05 01, 08:16)
Nusipirkau ji  blush2.gif Bandysiu  ax.gif


Na ir kokie atsiliepimai??
Atsakyti