Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Aš turėjau Dzintars aliejuką, labai patiko, plaukai atsigavo, gerai išsiplauna thumbup.gif dabar turiu Varnalėšų aliejuką, bet man jis nepatinka, neišsiplauna schmoll.gif Ploviau su normalių plaukų šampūnu 2k, kai plaukai išdžiuvo atrodė kaip neplauti, visa galva riebaluota blink.gif ir plaukai pradėjo greičiau riebaluotis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 04 27, 18:41)
user posted image
Pirkau ne Lt, anksčiau esu mačius ir pas mus parduotuvėse įvairių tų aliejukų, bet dabar ar yra pirkti, nesu atkreipus dėmesio  blush2.gif
Šitas konkrečiai, suteikia blizgesį ir patiesina plaukus  thumbup.gif  wub.gif

as ji irgi turejau, pirkau lt, labai jis man patiko, ir labai pigus, ir labai ilgam uzteko thumbup.gif tik tiek, kad dabar neuztinku jo pirkti doh.gif
Atsakyti
Matrix Biolage serum thumbup.gif http://www.matrix.co...ootherapie.aspx[/IMG]
Atsakyti
Koki aliejuka patartumete luzinejantiems ir nuo tiesinimo nualintiems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 29, 10:15)
Koki aliejuka patartumete luzinejantiems ir nuo tiesinimo nualintiems plaukams?


reiketu nauduoti pries ir po plovimo g.gif man patinka aliejukai pries plovima is Naujosios Barmunes (CUPe), o po dabar naudoju Kerastase, bet jau i pabaiga, koki kita pirksiu dar nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 04 29, 09:30)
reiketu nauduoti pries ir po plovimo  g.gif man patinka aliejukai pries plovima is Naujosios Barmunes (CUPe), o po dabar naudoju Kerastase, bet jau i pabaiga, koki kita pirksiu dar nezinau  ax.gif

Kaip tik siandien vaziuosiu i CUP'a tai nusipirksiu koki aliejuka pabandyti.O kaip tas Kerastase?
Atsakyti
as naudoju dzintars, gal jau kokius 3 kartus:) plaukai svelnesni po jo buna
galvoju gal reiketu dazniau ji patepliot (dabar dedu karta-du per savaite) kazkuri rase kad kasdien tepa aliejuku, kaip jus manot?
labai gundausi tu naturaliu alieju pripirkt ir plaukams ir odai:)
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2007 04 30, 13:38)
as naudoju dzintars, gal jau kokius 3 kartus:) plaukai svelnesni po jo buna
galvoju gal reiketu dazniau ji patepliot (dabar dedu karta-du per savaite) kazkuri rase kad kasdien tepa aliejuku, kaip jus manot?
labai gundausi tu naturaliu alieju pripirkt ir plaukams ir odai:)

gal kasdien butu per daznai unsure.gif nes gali lb plaukai pradeti lb riebaluotis, bet gal tavo lb sausi, tada tas negrestu smile.gif
as bandziau kas antra diena teptis visokius aliejukus, tai tada lb greitai plaukai susiriebaluodavo doh.gif tai man geriau kaip visada karta i savaite issitepti aliejais smile.gif
Atsakyti
na riebaluojasi man saknys, patys plaukai gerokai dazyti buvo tai sausos siurenos smile.gif bet as kasdien plaunu tai tas saknu riebalavimasis nebaisus
del daznumo matyt reikes paeksperimentuoti, rasim kaip geriausia smile.gif
Atsakyti
Aš aliejuką tepu vieną kart per savaitę, nereikia persistengt, manau kad kasdien būtų per dažnai g.gif Dzintars aliejukas ir yra skirtas sausiems plaukams, bet tikrai neskirtas kasdieniniam naudojimui. Nebent galima naudot vieną dieną Dzintars kitą dieną kokį nors kitokį rolleyes.gif
Atsakyti
"Nebent galima naudot vieną dieną Dzintars kitą dieną kokį nors kitokį rolleyes.gif"
na sitas ir veda i pagunda prisipirk ju visokiausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 04 29, 07:40)
Kaip tik siandien vaziuosiu i CUP'a tai nusipirksiu koki aliejuka pabandyti.O kaip tas Kerastase?



Kerastase super aliejukas thumbup.gif aisku kaina jo nemaza,bet verta.Ir jo ilgam uztenka.Ir kvapas malonus
Atsakyti