Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(efyra @ 2007 04 04, 09:20)
ne eurokos o kosmadoj, aš akropolį kai pirkau tai dar bent 4 stovėjo, jis tokiam neišvaizdžiam permatomam buteliuke su oranžine etikete ir neišsigąsk kad atrodo kaip taukai su nuosėdom  tongue.gif prie kūno priežiūros būna padėta, jei turi pažįstamų klaipėdoj, tai ten žymiai pigiau rolleyes.gif

paziuresiu Vln akropoly, siandien, aciu 4u.gif
Atsakyti
O as tepu su skirtingais aliejukais ax.gif Viena karta su graikiniu riesutu, kitakart - su kokosu, trecia - su vynuogiu kauliuku ir t.t. Kartais palaikau per nakti, kartais pora valandu palaikius isplaunu plaukus 4u.gif
Atsakyti
Neradau as Kosmadoj, nelemta man biggrin.gif Vakar su alyvu aliejum issipepiau, visai patiko ax.gif
Atsakyti
o gal kas žinot kokius plaukus reikia aliejum tepti -sausus ar drėgnus, prisiskaičiau kad veidą kai tepa tai būtinai drėgną, nes aliejus pats nedrėkina o tik sulaiko drėgmę, tai galvoju kaip čia su tais plaukais ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 04 22, 23:51)
o gal kas žinot kokius plaukus reikia aliejum tepti -sausus ar drėgnus, prisiskaičiau kad veidą kai tepa tai būtinai drėgną, nes aliejus pats nedrėkina o tik sulaiko drėgmę, tai galvoju kaip čia su tais plaukais ax.gif  blush2.gif

Aš sausus plaukus aliejum tepu prieš galvos plovimą. Palaukau kelias valandas (arba naktį) ir plaunu galvą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 23, 00:38)
Aš sausus plaukus aliejum tepu prieš galvos plovimą. Palaukau kelias valandas (arba naktį) ir plaunu galvą. ax.gif


drinks_cheers.gif As taip pat darau
Atsakyti
Sveikos smile.gif Naudojau Alberto VO5 Hot Oil Shower Works Hair Treatment, Moisturizing Formula. Buvau gavusi dovanu, labai patiko, plaukai nesivelia ir blizga, bet Lietuvoje tokiu neradau...Gal kas matet kur nors pirkti? Radau dar ir www.drugstore.com, tai jau reiktu prasyti, kad kas nors uzsakytu..
Atsakyti
Sebastian Laminates Hydra Drops wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SkyLy: 23 balandžio 2007 - 11:54
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 04 23, 02:38)
Aš sausus plaukus aliejum tepu prieš galvos plovimą. Palaukau kelias valandas (arba naktį) ir plaunu galvą. ax.gif

As ir tepu sausus 4u.gif Palieku per nakti arba po poros valandu issiplaunu, kaip laiko yra ziurint ax.gif
Atsakyti
Gavau dovanų aliejų stiprinantį plaukus, gal kas jau išbandė? ax.gif Rašo, kad plaukus reikia ištepti ir 2-3 min masažuoti, o po to išplauti. Kažin ar tiks riebesniems plaukams? tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 04 23, 18:49)
Gavau dovanų aliejų stiprinantį plaukus, gal kas jau išbandė? ax.gif  Rašo, kad plaukus reikia ištepti ir 2-3 min masažuoti, o po to išplauti. Kažin ar tiks riebesniems plaukams? tongue.gif  tongue.gif

O kokios firmos aliejukas? Gal galima plačiau?
O kas nors bandė pvz. Dzintars aliejuką laikyti visą naktį? Augalinius nebijau, o dabar pagalvojau, gal ir šį būtų galima arba varnalšių aliejuką?
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 04 23, 20:16)
O kokios firmos aliejukas? Gal galima plačiau?
O kas nors bandė pvz. Dzintars aliejuką laikyti visą naktį? Augalinius nebijau, o dabar pagalvojau, gal ir šį būtų galima arba varnalšių aliejuką?

paeksperimentuoju bigsmile.gif su dzintars aliejuku įtrinu šaknis, tada su kokosų aliejum visus plaukus ir dar linų sėmenų užtepu daugiausia galiukams tada per naktį palaikau ir tikrai plaukai švelnesni, ypač natūralūs kur nuaugę wub.gif
Atsakyti