Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

as tai naudoju varnalesu alieju-pirkau eurokos, 75ml kazkur apie 10Lt kainuoja, o rezultatu tikrai patenkinta esu wub.gif ji naudot pries plovima reikia, bet galima labai sausus ir isplautus patept...raso taip: stiprina plauku saknis,suteikia plaukams blizgesio,saugo nuo slinkimo ir maitina plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(seima @ 2007 01 22, 21:56)
as tai naudoju varnalesu alieju-pirkau eurokos, 75ml kazkur apie 10Lt kainuoja, o rezultatu tikrai patenkinta esu  wub.gif  ji naudot pries plovima reikia, bet galima labai sausus ir isplautus patept...raso taip: stiprina plauku saknis,suteikia plaukams blizgesio,saugo nuo slinkimo ir maitina plaukus smile.gif


va va sita aliejuka ir as ziurinejau droge, tik man buvo idomu ar galima juo ir visus plaukus tepti ? ar butu koks poveikis? nes maciau kad nebrangus ir naturalus
Atsakyti
O as negaliu atsidziaugti "Babuskos Agafjos" aliejuku.Jau antra buteliuka naudoju ir planuoju ir toliau ji pirkti. Dar is tos pacios serijos antpila po plovimo naudoju. Nu tikrai thumbup.gif . Pastebejau kad plaukai maziau slenka, daug nauju plaukuciu ataugineja. Minkstuciai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 01 23, 18:08)
va va sita aliejuka ir as ziurinejau droge, tik man buvo idomu ar galima juo ir visus plaukus tepti ? ar butu koks poveikis? nes maciau kad nebrangus ir naturalus


as tai is pradziu istepu saknis,o po to visus plaukus iki galiuku, palaikau ten kazkiek min ir plaunu galva smile.gif man plaukuciai pasidare labai paklusnus ir svelnus-ir dar ne taip greit susiriebaluoja(tik nezinau ar cia nuo aliejuko toks poveikis), nes kol jo nenaudojau,tai plaudavau kasdien,o i vakara vistiek atrodydavo riebaluoti... 4u.gif
Atsakyti
turiu prisipirkus kruva aliejuku, naudoju pakaitom, Dzintars, Babushki Agafi (saltalankiu, pusu), Varnalesu, siaip alyvuogiu dar naudoju. Cia visi pries galvos plovima, o po-Avono aliejukas.Nu atsigauna plaukyciai, atsigauna, ypac nauju pradejo augt daugiau
Atsakyti
Prieš plovimą kartą per savaitę naudoju išgirtąjį Dzintars aliejuką. Na, žinokit, kad pridygo tokių trumpų plaukelių bigsmile.gif . Aš manau, kad tai nuo šito aliejuko plius dar trečias mėnuo kaip geriu Merz Spezial Dragees. Bet plaukai dar vis slenka, tik žymiai mažiau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 01 25, 16:04)
Prieš plovimą kartą per savaitę naudoju išgirtąjį Dzintars aliejuką. Na, žinokit, kad pridygo tokių trumpų plaukelių  bigsmile.gif . Aš manau, kad tai nuo šito aliejuko plius dar trečias mėnuo kaip geriu Merz Spezial Dragees. Bet plaukai dar vis slenka, tik žymiai mažiau  ax.gif .

O tie nauji plaukučiai dygsta visoj galvoj, prieky labiau ar kaip čia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 01 25, 18:27)
O tie nauji plaukučiai dygsta visoj galvoj, prieky labiau ar kaip čia?  blush2.gif

Gal jie visur dygsta, bet matosi ties sklastymu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 01 25, 19:58)
Gal jie visur dygsta, bet matosi ties sklastymu  smile.gif .

aciuks.gif Eisiu ieškot ir aš plaukučių hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 01 25, 22:55)
aciuks.gif Eisiu ieškot ir aš plaukučių  hihihi.gif  flirt.gif

Man jų nereikėjo ieškoti. Kai pradėjo išauginėti plaukų šaknys iš po dažytų plaukų, ir pamačiau, jie taip blizgėjo ir tokie stori... (tai mano žiliukai) lotuliukas.gif
O nuo ko pas tave gali būti pridygę?
Atsakyti
O aš dabar porą kartų per savaitę nakčiai tepu plaukus jojoba aliejukų. O per išeigines Dzintars aliejuku arba losjonu, kuris skatina plaukų augimą.
Atsakyti
O nuo plaukų slinkimo gal yra kokių priemonių g.gif
Atsakyti