Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Man alyvuogiu aliejus visiskai netiko plaukams schmoll.gif Kokosu daug geriau.

Beje, gal kas zinote kiek kainuoja jazminu aliejus ir ar jis tikrai kvepia? 4u.gif

Aromabalt'e radau, kad 5 ml 27,70? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 03 balandžio 2007 - 21:02
QUOTE(Mylia @ 2007 04 02, 08:13)
Turedma laiko savaitgali eksperimentavau su aliejukais smile.gif
Pirmiausia istepiau plaukus somodsiju aliejuku ir kokias geras 3 valandas vakare palaikius isploviau su sampunu. Tada i plauku kauke ipyliau siek tiek avokadu aliejuko, gerai ismaisiau ir tuo misiniu istepiau plaukus, palaikiau apie 20 min., isploviau, isdziovinau plaukus be feno. Na ir is tikruju labai man patiko  thumbup.gif  plaukai buvo labai zvilgantys, lengvai issukuojami, tokia pamaitinti iki paciu galiuku. Zodziu reikes daryti panasias proceduras ir toliau smile.gif

Darydavau panašiai - prieš plovimą laikydavau porą valandų išsitepus simodsijų aliejum. Nepatiko man. Galiukai kaip buvo išsausėję, tokie ir liko. verysad.gif

QUOTE(Mylia @ 2007 04 02, 08:13)
Kam idomu CIA radau pakankamai gerus aprasymus situ augaliniu alieju, net su receptais kaip juos galima naudoti ax.gif

Kaip tik plaukus tepiau tokiu mišiniu kaip parašyta simodsijų aliejaus aprašyme, maišiau su kedrų ir eukaliptų EA. Ir nepatiko. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 03 balandžio 2007 - 21:39
Cia kazkas minejo, kas Eurokos to kokosu aliejaus buna. Visada pasiziuriu, niekada nemaciau.
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 03, 23:10)
Cia kazkas minejo, kas Eurokos to kokosu aliejaus buna. Visada pasiziuriu, niekada nemaciau.

ne eurokos o kosmadoj, aš akropolį kai pirkau tai dar bent 4 stovėjo, jis tokiam neišvaizdžiam permatomam buteliuke su oranžine etikete ir neišsigąsk kad atrodo kaip taukai su nuosėdom tongue.gif prie kūno priežiūros būna padėta, jei turi pažįstamų klaipėdoj, tai ten žymiai pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
o as su ricinu aliejuku pries plovima laikau 3-5val... man labai patiko,atgyvino plaukus, pradejo blizget ko niekad gyvenime tikrai nera buve, paciai miela save paglostyt lotuliukas.gif prisiskaicius sudomino migdolu aliejukas... g.gif reiks paiesot ir isbandyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackie: 04 balandžio 2007 - 12:12
as irgi naudoju ricinos alieju. biggrin.gif tiesiog pries galvos trinkima, sumaisau kelis lasiukus ricinos aliejaus su sampunu ir istrinu plauku galiukus, palikau kokias 20n ir jau tada normaliai issiplaunu galva. rezultatas: plaukai minksti ir svelnus. : wub.gif
Atsakyti
As nusipirkau isbandyt John Frieda restructuring micro-oil therapy, ten trim savaitem kursas, na man tai labai patiko thumbup.gif plaukai minksti ir svelnus wub.gif malonu net perbraukti plaukus su rankom, sakiau tikrai pirksiu ir antra dezute 4u.gif Tik ten raso, kad palaikyti pora minuciu ir tada nuplauti, bet gal galima ilgiau laikyti kaip jus manot? g.gif
Atsakyti
Nu tai aisku galima.cia juk aliejus.
Atsakyti
QUOTE(Inga100 @ 2007 04 04, 07:41)
Nu tai aisku galima.cia juk aliejus.

Aciu 4u.gif ten tas aliejus chemiskai pazeistiem plaukam, o mano tokie nera tai ir pagalvojau, kad nepakenktu ax.gif jei ilgiau palaikyciau....
Atsakyti
su ricinos aliejumi visa galva issitepti galima thumbup.gif
Atsakyti
dariau namines kaukes su ricinos aliejum,bet jokio poveikio nepastebedavau,tai kazkaip nebesiterlioju schmoll.gif
Atsakyti
Nu as tai ir nebetepu aliejais, ziauriai jie man suriebino,nors tepu tik galus O sesei tai clap.gif .Matyt kiekvienam individualiai kaip plaukas priima arba koks aliejus
Atsakyti