Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(solo @ 2007 03 26, 19:56)
Man kirpėja pasiūlė pabandyt  framestos "liquid cristals"..  ax.gif tai nusipirkau.. nu labai fainuolis, šlapius plaukus perbraukiu keliais lašais, blizga... sakė ilgiau panaudojus nebeskilinėja,plaukas atsigauna.o šiaip jis labiausiai skirtas galiukams. Jei ką domina, pirkau už 27lt..  ax.gif
Ir aišku alyvuogių aliejus super  thumbup.gif

o kur galima nusipirkt to liquid cristals? mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 03 30, 18:31)
radau intike tos parduotuves tinklapi smile.gif

imesk cia....gal yra kur arciau ju parduotuviu sudomino labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2007 03 31, 19:41)
o kur galima nusipirkt to liquid cristals? mirksiukas.gif  smile.gif

Kad mačiau Sarmoje, Kosmadoje.
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 03 31, 19:51)
imesk cia....gal yra kur arciau ju parduotuviu sudomino labai ax.gif

aliejus
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 03 31, 19:13)
Na jaučiu reikės ruoštis pajūrio gyventojoms užpuls jus Vilnietės, Kaunietės ir t.t su prašymais atsiusti. Aš jau rezgu tokį plana.  blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(ngirl @ 2007 03 31, 20:22)
as irgi jau apie toki plana pagalvojau  blush2.gif  nagi klaipedietes, kas apsiimtu ax.gif

Jei uz viska susimokat, ta prasme: visas pasto islaidas, iskaitant dezute ir pan., banko islaidas, jei kitas bankas nei mano, man ant kavytes arbatpinigiu duosit mirksiukas.gif , tai visai galeciau atsiust 4u.gif
Atsakyti
man atrodo,kad jei su pasto islaidom ir pan,tokia pati kaina iseitu perkant tuos aliejus savo mieste g.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 03 31, 20:40)
man atrodo,kad jei su pasto islaidom ir pan,tokia pati kaina iseitu perkant tuos aliejus savo mieste g.gif


kad kažin, nes jei įmanoma už kokosų 200g tik 3litus sumokėt, o ne taip kaip vilniuj už 100ml 23Lt... Tai ir siuntimo išlaidos apsimoka. juo labiau man patiko kad aliejų puslapyje aliejų paskirtis nurodyta daugiausia kaip maistinė, tai ir neužsiplėšia daug, ne taip kaip kosmetikos gamintojai
Atsakyti
Aš anksčiau pirkdavau tik maisto parduotuvėse aliejų. Ir į maistą, ir ant plaukų lotuliukas.gif
O dabar perskaičius temą tai prisipirkau įvairių kosmetinių aliejukų. Na einu galva jojobos aliejuku nakčiai tepti. ax.gif
Atsakyti
Turedma laiko savaitgali eksperimentavau su aliejukais smile.gif
Pirmiausia istepiau plaukus somodsiju aliejuku ir kokias geras 3 valandas vakare palaikius isploviau su sampunu. Tada i plauku kauke ipyliau siek tiek avokadu aliejuko, gerai ismaisiau ir tuo misiniu istepiau plaukus, palaikiau apie 20 min., isploviau, isdziovinau plaukus be feno. Na ir is tikruju labai man patiko thumbup.gif plaukai buvo labai zvilgantys, lengvai issukuojami, tokia pamaitinti iki paciu galiuku. Zodziu reikes daryti panasias proceduras ir toliau smile.gif

Kam idomu CIA radau pakankamai gerus aprasymus situ augaliniu alieju, net su receptais kaip juos galima naudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 03 31, 22:27)
Aš anksčiau pirkdavau tik maisto parduotuvėse aliejų. Ir į maistą, ir ant plaukų  lotuliukas.gif
O dabar perskaičius temą tai prisipirkau įvairių kosmetinių aliejukų. Na einu galva jojobos aliejuku nakčiai tepti.  ax.gif

o kur tu aliejuku galima nusipirkti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukė @ 2007 04 02, 09:57)
o kur tu aliejuku galima nusipirkti?  unsure.gif

Paiziurek CIA ir CIA
Naujosios barmunes aliejukai geri ir pigesni smile.gif
Atsakyti
na...nusipirkau as AlfaPharf aliejuko plaukams...rezultatu jokiu...kvapas labai intensyvus, net kvepalus permusa...na nzn nelabai as juo patenkinta...pasitepus dar plaukai nebemalonus paliesti g.gif
Atsakyti