Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(cavalli @ 2007 03 30, 18:29)
Neea schmoll.gif  Viena yra Daukanto g., o kita yra senam turguj, ten prie bulviu lotuliukas.gif Kiek ten visokiu alieju yra doh.gif  Net nezinojau, kad isvis tokiu alieju buna ax.gif Tikrai nustebau, kai perziurejau visus tongue.gif

o sestadieniais dirba ta parduotuve,gal zinai?
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 03 30, 19:41)
o sestadieniais dirba ta parduotuve,gal zinai?

Ta, kur turguj yra, tai dirba sest. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 03 30, 18:38)
Niu semenu  aliejus ir kvieciu gemalu aliejus turi savo kvapa, o kokosu ir vynuogiu kauliuku man jie tokie bekvapiai ax.gif O be to, juk paskui vistiek plauni plaukus su sampunu, dar kokia priemone tepi, tai ir nelieka jokio kvapo smile.gif

tai as manau, kad koks kitas gal ne turi kvapo, bet alyvu...bet tai kaip jums...vakar pamirsau galva issitept doh.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 03 31, 09:48)
tai as manau, kad koks kitas gal ne turi kvapo, bet alyvu...bet tai kaip jums...vakar pamirsau  galva issitept doh.gif


jau juodai užpavydėjau kad tiek brangiai sumokėjau už kokosų aliejų, tai dabar sesės iš klaipėdos užsiprašiau kad parvežtų blush2.gif ir dar nepatinka kad maniškiame yra eterinių aliejų, kurie man miegot trugdo per daug kvepėdami, tai bus ir pigiau ir bekvapis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 03 31, 10:48)
tai as manau, kad koks kitas gal ne turi kvapo, bet alyvu...bet tai kaip jums...vakar pamirsau  galva issitept doh.gif

Niu va, issiploviau galva, buvau istepus nakciai kokosu aliejum, tai nera jokio kvapo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(efyra @ 2007 03 31, 12:50)
jau juodai užpavydėjau  kad tiek brangiai sumokėjau už kokosų aliejų, tai dabar sesės iš klaipėdos užsiprašiau kad parvežtų blush2.gif  ir dar nepatinka kad maniškiame yra eterinių aliejų, kurie man miegot trugdo per daug kvepėdami, tai bus ir pigiau ir bekvapis wub.gif

Is tos parduotuves yra grynas, naturalus kokosu aliejus, be jokiu kvapu. Jis net kietas toks, bet rankose iskart tirpsta. Galim ir mikrobanginej pasildyt, uztenka 20s. Tikrai apsimoka paprasyt, kad kas atveztu ar atsiustu is Klp tu pigiuju aliejuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 03 31, 12:08)
Niu va, issiploviau galva, buvau istepus nakciai kokosu aliejum, tai nera jokio kvapo ax.gif
Papildyta:

Is tos parduotuves yra grynas, naturalus kokosu aliejus, be jokiu kvapu. Jis net kietas toks, bet rankose iskart tirpsta. Galim ir mikrobanginej pasildyt, uztenka 20s. Tikrai apsimoka paprasyt, kad kas atveztu ar atsiustu is Klp tu pigiuju aliejuku ax.gif


ar buvo koks poveikis ax.gif ir kietas tai tikrai, kol nepašildai kaip vaškas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 03 31, 15:35)
ar buvo koks poveikis  ax.gif  ir kietas tai tikrai, kol nepašildai kaip vaškas tongue.gif

Nu del poveiko dar sunku sprest, nes su kokosu aliejum tik pirma karta tepiau ax.gif Kelis kartus jau tepiau su semenu aliejum, tai lyg ir svelnesni plaukai tapo tongue.gif Dar nusipirkau graikiniu riesutu alieju, raso, kad jis yra gerai nuo plauku slinkimo, tai ziuresim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 03 31, 16:33)
Nu del poveiko dar sunku sprest, nes su kokosu aliejum tik pirma karta tepiau ax.gif Kelis kartus jau tepiau su semenu aliejum, tai lyg ir svelnesni plaukai tapo tongue.gif Dar nusipirkau graikiniu riesutu alieju, raso, kad jis yra gerai nuo plauku slinkimo, tai ziuresim ax.gif

Oho. Kur tokius aliejukus randate. Ir kokosų ir graikinių riešutų. Ir aš noriu.
cray.gif
Buvau šiandien Naujoje Barmunėje, tai nieko naujo nėra. O pati esu pakvaišusi dėl aliejukų.
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 03 31, 18:18)
Oho. Kur tokius aliejukus randate. Ir kokosų ir graikinių riešutų. Ir aš noriu.
cray.gif
Buvau šiandien Naujoje Barmunėje, tai nieko naujo nėra. O pati esu pakvaišusi dėl aliejukų.

Toj musu parduotuvytej tokiu alieju yra, kad pati laaabai nustebau doh.gif Negalvojau, kad isvis tokiu gali buti ax.gif Kokiu tik nori. Ir kainos super thumbup.gif Jie yra pilstomi, kiek nori tiek ipila 4u.gif
Atsakyti
Na jaučiu reikės ruoštis pajūrio gyventojoms užpuls jus Vilnietės, Kaunietės ir t.t su prašymais atsiusti. Aš jau rezgu tokį plana. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 03 31, 17:25)
Toj musu parduotuvytej tokiu alieju yra, kad pati laaabai nustebau doh.gif Negalvojau, kad isvis tokiu gali buti ax.gif  Kokiu tik nori. Ir kainos super thumbup.gif Jie yra pilstomi, kiek nori tiek ipila 4u.gif

galvoju ar sudetis tokia pat tu paciu alieju ten kokiam Vilniuj uz30lt ir Klaipedoj uz pora lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 03 31, 18:13)
Na jaučiu reikės ruoštis pajūrio gyventojoms užpuls jus Vilnietės, Kaunietės ir t.t su prašymais atsiusti. Aš jau rezgu tokį plana.  blush2.gif


as irgi jau apie toki plana pagalvojau blush2.gif nagi klaipedietes, kas apsiimtu ax.gif
Atsakyti