Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(efyra @ 2007 03 30, 00:40)
išbandžiau pagaliau lauktą kokosų aliejų, tai efektas nerealus thumbup.gif  nei nuo alyvuogių nei nuo sėmenų aliejaus tokie plaukai nebuvo, o nuo kokosų jau iškart plaukai nesiriebalina ir tokie slidūs kad visą dieną negaliu atsidžiaugt, tik kad jis biesas brangokas, teks į klaipėdą vykt rolleyes.gif

Niu siand reik butinai nuvaziuot iki tos alieju parduotuves, paziuret to kokosiu aliejaus, kad jau taip giriat ax.gif As is Klp ir nzn, kad yra ten pigus aliejus blush2.gif Cia, forume, suzinojau, nors pro ta pard daznai tenka pravaziuot ax.gif Dabar turiu semenu alieju, tai ir neblogas rezultatas thumbup.gif Isbandysiu kokosiuku dar bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 03 30, 09:20)
O jūs ant visų plaukų tepat ar tik galiukus, nes kaip supratau kai kurios nakčiai palieka, o ryte plauna galvą blush2.gif  blush2.gif Pati naudoju welos aliejuką plaukų galiukams, tai kokio kiekio reikėtų visiems plaukams? g.gif  g.gif

Tokius aliejukus kaip sezamo, avokadų, jojoba, vinuogių kauliukų, kokosų reikia palaikyti ilgiau. Na manau mažiausia 2 valandas, o aš laikau visą naktį. Plaukai nesiskundžia ir man patogiau, nes plaunu galvą iš ryto. O aliejukais, kurie skirti plaukių galiukams aš tepu per visą plauką. ax.gif
Atsakyti
O kur Kaune galim įsigyti kokosų aliejaus ir kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetuke: 30 kovo 2007 - 09:21
QUOTE(efyra @ 2007 03 29, 22:40)
išbandžiau pagaliau lauktą kokosų aliejų, tai efektas nerealus thumbup.gif  nei nuo alyvuogių nei nuo sėmenų aliejaus tokie plaukai nebuvo, o nuo kokosų jau iškart plaukai nesiriebalina ir tokie slidūs kad visą dieną negaliu atsidžiaugt, tik kad jis biesas brangokas, teks į klaipėdą vykt rolleyes.gif

Papsakok, kaip tu ji naudojai, kiek laikei ir pan.
As irgi nusipirkau si alieju. Bet kaina tai juokinga biggrin.gif 2,75ct
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 30, 15:06)
Papsakok, kaip tu ji naudojai, kiek laikei ir pan.
As irgi nusipirkau si alieju. Bet kaina tai juokinga  biggrin.gif  2,75ct


kur jūs taip pigiai randat blink.gif aš už 100ml 23Lt paklojau kosmadoj doh.gif aš tai laikiau per visą naktį, kaip čia kažkuri forumietė patarė, pagalvė nelieka riebi, tik kvapas įsigeria, man kvapas gal kiek per stiprus, labiau patinka bekvapiai aliejai. o per naktį laikyt labai patogu, nes dieną dažnai neturiu tam laiko
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 03 30, 14:25)
kur jūs taip pigiai randat blink.gif  aš už 100ml 23Lt paklojau kosmadoj doh.gif  aš tai laikiau per visą naktį, kaip čia kažkuri forumietė patarė, pagalvė nelieka riebi, tik kvapas įsigeria, man kvapas gal kiek per stiprus, labiau patinka bekvapiai aliejai. o per naktį laikyt labai patogu, nes dieną dažnai neturiu tam laiko

Taigi toj stebuklingojoj Klaipedos parduotuvej "Aliejai ir...". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 03 30, 16:25)
kur jūs taip pigiai randat blink.gif  aš už 100ml 23Lt paklojau kosmadoj doh.gif  aš tai laikiau per visą naktį, kaip čia kažkuri forumietė patarė, pagalvė nelieka riebi, tik kvapas įsigeria, man kvapas gal kiek per stiprus, labiau patinka bekvapiai aliejai. o per naktį laikyt labai patogu, nes dieną dažnai neturiu tam laiko

As irgi nusipirkau kokosu alieju, ir visokiu kitokiu dar 4u.gif Kokosu aliejus kainavo 3lt., bet net 220g. Tikrai juokinga kaina biggrin.gif Ot kokia gera stebuklinga parduotuvyte turim mes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 03 30, 18:25)
As irgi nusipirkau kokosu alieju, ir visokiu kitokiu dar 4u.gif Kokosu aliejus kainavo 3lt., bet net 220g. Tikrai juokinga kaina biggrin.gif Ot kokia gera stebuklinga parduotuvyte turim mes  ax.gif

pala ten Dubysos gatvej ta parduotuve ar ne?
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 03 30, 19:27)
pala ten Dubysos gatvej ta parduotuve ar ne?

Neea schmoll.gif Viena yra Daukanto g., o kita yra senam turguj, ten prie bulviu lotuliukas.gif Kiek ten visokiu alieju yra doh.gif Net nezinojau, kad isvis tokiu alieju buna ax.gif Tikrai nustebau, kai perziurejau visus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cavalli: 30 kovo 2007 - 17:31
QUOTE(cavalli @ 2007 03 30, 18:29)
Neea schmoll.gif  Viena yra Daukanto g., o kita yra senam turguj, ten prie bulviu lotuliukas.gif

radau intike tos parduotuves tinklapi smile.gif
Atsakyti
Siandien reikes alyvu aliejum galva istept ( diedo ner namie)biggrin.gif O kita diena nebuna kvapo?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 03 30, 19:34)
Siandien reikes alyvu aliejum galva istept ( diedo ner namie)biggrin.gif O kita diena nebuna  kvapo?

Niu semenu aliejus ir kvieciu gemalu aliejus turi savo kvapa, o kokosu ir vynuogiu kauliuku man jie tokie bekvapiai ax.gif O be to, juk paskui vistiek plauni plaukus su sampunu, dar kokia priemone tepi, tai ir nelieka jokio kvapo smile.gif
Atsakyti