Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(ngirl @ 2007 03 26, 18:37)
man tai henna plus aliejaus kapsules  thumbup.gif

Šiandien kaip tik žiūrėjau Droge, tokios raudonos ir mažos? Ar nuo jų plaukai nesiriebaluoja greičiau? Kuo būtent patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 03 28, 20:01)
Šiandien kaip tik žiūrėjau Droge, tokios raudonos ir mažos? Ar nuo jų plaukai nesiriebaluoja greičiau? Kuo būtent patinka ax.gif

Tikrai nesiriebaluoja. Plaukai po jų minkšti, gerai issišukuoja. Visai nieko aliejukas, pirkau kelis kartus.
Atsakyti
Babouziuke - toj Klaipėdos parduotuvėj "Aliejai ir..." (kuri, beje, aptariama temoj "aliejai, aliejukai") tikrai visi aliejai pigūs. Aš pati iš ten užsakiau per pažįstamą įvairių aliejų ir tame tarpe - kokosų. Tikrai, 200 g (indelis kaip grietinės panašus) kainavo apie 3 Lt 4u.gif Jau išbandžiau - super thumbup.gif

blink.gif
buvau siaubingai užsimanius kokosų aliejaus perskaičiusi temą apie jį, tai šiandien pagaliau radau kosmadoj už 23 Lt 100ml ir dabar siaubingai užpavydėjau, kad jo taip pigiai galima gauti, gal kas žinot kur vilniuj tokios kainos būtų g.gif gal bandyt CUP aliejų parduotuvėj medžiot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 03 28, 21:31)
Babouziuke - toj Klaipėdos parduotuvėj "Aliejai ir..." (kuri, beje, aptariama temoj "aliejai, aliejukai") tikrai visi aliejai pigūs. Aš pati iš ten užsakiau per pažįstamą įvairių aliejų ir tame tarpe - kokosų. Tikrai, 200 g (indelis kaip grietinės panašus) kainavo apie 3 Lt 4u.gif Jau išbandžiau - super thumbup.gif

blink.gif
buvau siaubingai užsimanius kokosų aliejaus perskaičiusi temą apie jį, tai šiandien pagaliau radau kosmadoj už 23 Lt 100ml ir dabar siaubingai užpavydėjau, kad jo taip pigiai galima gauti, gal kas žinot kur vilniuj tokios kainos būtų g.gif  gal bandyt CUP aliejų parduotuvėj medžiot rolleyes.gif

nors gyvenu Klaipedoj,bet pirma karta girdziu apie alieju parduotuve g.gif o koks adresas tos parduotuves?
Atsakyti
na bet išties sudomino ta aliejų parduotuvė, tai ką teks vilniuj gyvenant sesės iš klaipėdos prašyt kad nupirktų aliejukų biggrin.gif bet vistiek neįtikėtina kad kokosų aliejus taip pigiai kainuotų, gal supainiojot su palmių aliejum, mačiau šiandien maisto skyriuje prie aliejų tai jis pigiai kainuoja 1L apie10 Lt, bet nesusigundžiau, o šiap nemažai aliejų plaukam yra maisto skyriuj prie aliejų, turiu sėmenų, alyvuogių, ten pat mačiau ir vynuogių kauliukų, moliūgų sėklų, jojobos ir daug kt, tik va gaila kokosų ten su žiburiu neradau blush2.gif bet kokosina galva sėdži ir per naktį palaikysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 03 28, 21:46)
nors gyvenu Klaipedoj,bet pirma karta girdziu apie alieju parduotuve g.gif o koks adresas tos parduotuves?

daukanto gatvej uz eagle vision ar vision express g.gif sekanti parduotuve 4u.gif
Atsakyti
aha, as irgi uzpavydejau kad klaipedietes turi tokia pigiu alieju parduotuve biggrin.gif gal sakau reiktu klaipedieciu prasyt kad uzpirktu vilnietems to kokosu aliejaus ir atsiustu urmu per koki autobusa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 03 26, 19:56)
ir as vakar toki nusipirkau,tai sian jau purskiau smile.gif
Na ir kaip tau jis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 29, 07:45)
Na ir kaip tau jis? ax.gif

na tik kvapas man kazkoks netoks,bet siaip gal visai ir nieko g.gif o tau kaip?
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 03 26, 18:56)
Man kirpėja pasiūlė pabandyt  framestos "liquid cristals"..  ax.gif tai nusipirkau.. nu labai fainuolis, šlapius plaukus perbraukiu keliais lašais, blizga... sakė ilgiau panaudojus nebeskilinėja,plaukas atsigauna.o šiaip jis labiausiai skirtas galiukams. Jei ką domina, pirkau už 27lt..  ax.gif
Ir aišku alyvuogių aliejus super  thumbup.gif

o kur yra jo pirkt? to liquid cristals? bigsmile.gif
Atsakyti
išbandžiau pagaliau lauktą kokosų aliejų, tai efektas nerealus thumbup.gif nei nuo alyvuogių nei nuo sėmenų aliejaus tokie plaukai nebuvo, o nuo kokosų jau iškart plaukai nesiriebalina ir tokie slidūs kad visą dieną negaliu atsidžiaugt, tik kad jis biesas brangokas, teks į klaipėdą vykt rolleyes.gif
Atsakyti
O jūs ant visų plaukų tepat ar tik galiukus, nes kaip supratau kai kurios nakčiai palieka, o ryte plauna galvą blush2.gif blush2.gif Pati naudoju welos aliejuką plaukų galiukams, tai kokio kiekio reikėtų visiems plaukams? g.gif g.gif
Atsakyti