Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(helena @ 2007 03 23, 23:36)
Aliejukai aliejukais, va reikia isdrist galva alyvu aliejum issitept, bet nelabai tikiu as jo efektu...

Tikrai padeda. thumbup.gif Pabandyk. Jau senokai trinu galvą įvairiais aliejukais ir dažniausiai palieku nakčiai, o iš ryto galvą plaunu, tai ir plaukučiai sveikesni ir auga greičiau. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 03 23, 23:36)
Aliejukai aliejukais, va reikia isdrist galva alyvu aliejum issitept, bet nelabai tikiu as jo efektu...

Kaip suprast isdrist? blink.gif
Aleijus gi ne sh*das, kad bijot tept
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 22, 10:43)
Pirma karta tokia firma BY girdziu  g.gif  Cia Lt yra pirkti?? Kur? Kokia kaina?


oops blush2.gif parašiau tik pavadinima.. tas aliejukas yra firmos framesi, o pavadinimas BY. jo kaina apie 40 lt. anksčiau ji pirkdavau sarmoje,o dabar randu tik šiauliuose vienoje specialioje parduotuveje plaukams doh.gif gal dar kokiose medinėse šukose pavyktų rasti g.gif
bet dabar kai tingiu, tai net balzamo ant plauku nebetepu, tik padauginu to aliejuko ir thumbup.gif
Atsakyti
Nu va isigyjau Biotraitment plauku galiukams aliejuka,laukiu rezultatu smile.gif
Atsakyti
man tai henna plus aliejaus kapsules thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 26, 10:35)
Nu va isigyjau Biotraitment plauku galiukams aliejuka,laukiu rezultatu  smile.gif

ir as vakar toki nusipirkau,tai sian jau purskiau smile.gif
Atsakyti
Man kirpėja pasiūlė pabandyt framestos "liquid cristals".. ax.gif tai nusipirkau.. nu labai fainuolis, šlapius plaukus perbraukiu keliais lašais, blizga... sakė ilgiau panaudojus nebeskilinėja,plaukas atsigauna.o šiaip jis labiausiai skirtas galiukams. Jei ką domina, pirkau už 27lt.. ax.gif
Ir aišku alyvuogių aliejus super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 26, 08:33)
oops  blush2.gif  parašiau tik pavadinima.. tas aliejukas yra firmos framesi, o pavadinimas BY. jo kaina apie 40 lt. anksčiau ji pirkdavau sarmoje,o dabar randu tik šiauliuose vienoje specialioje parduotuveje plaukams  doh.gif  gal dar kokiose medinėse šukose pavyktų rasti  g.gif 
bet dabar kai tingiu, tai net balzamo ant plauku nebetepu, tik padauginu to aliejuko ir  thumbup.gif


As ji bandzius,jis dieviskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 03 24, 14:19)
Kaip suprast isdrist? blink.gif
Aleijus gi ne sh*das, kad bijot tept

Oi, cia gerai pasakyta lotuliukas.gif thumbup.gif As ir nusipirkau semenu aliejaus, patepliosiu plaukucius, gal sustipres biskuti ax.gif
Atsakyti

man tai pats geriausias linu semenu aliejukas thumbup.gif rekomendavo man kirpeja ir jau du metus naudoju, plaukai tikrai pagerejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2007 03 28, 02:24)
man tai pats geriausias linu semenu aliejukas  thumbup.gif  rekomendavo man kirpeja ir jau du metus naudoju, plaukai tikrai pagerejo  4u.gif

Gal gali papasakot kaip ir kiek daznai naudoji ji ax.gif
Atsakyti
Kaip matau nemazai is musu naudoja linu semenu aliejuka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
man jis labai patinka,naudoju virs metu smile.gif po kiekvieno plovimo 4-6 lasiukus patrinu tarp delnu ir istepu plaukus flirt.gif Plaukai svelnus ir gerai sukuojasi. clap_1.gif
Atsakyti