Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Maimouna @ 2007 02 16, 19:36)
Na as pati naudoju ir mazylem istrinu plaukucius su kokosu aliejum,arba alyvuogiu.na kokosu aliejaus pas mus dar nemaciau,jei yra galimybiu pas ka paprasykite draugu,ar kas Uk gyvena,o alyvuogiu aliejaus pas mus yra,tik reikia 100%,kad butu tik alyvuogiu be priedu,kiek maciau yra skardinese 250ml ir500ml,Maximoj,apie14lt?kaip naudoti:istepti pagrinde saknis ir galiukus,ir palaikyti poras val,o jei namie bunant niekur neeinate galite ir ilgiau palaikyti.ir poto gerai isplauti su sampunu.jei kokiu kl rasyte i AZ nes nevisada turiu laiko,ir buna sunku rasti kur rasiau 4u.gif


Kokosu aliejaus tikrai yra ir lt. klaipedoje vietoj buvusio vilniaus banko filialo esancio centre atidarytoje alieju parduotuveje( salia vision ekspres salono herkaus manto gatveje).
Atsakyti
labai geras plaukam linu semenu aliejukas thumbup.gif ,ALFAPARF firmos.
man labai patinka wub.gif
Atsakyti
man labai patiko semi di lino italiskas, buvau vasara pirkus is platintojos. tik va turiu beda - aliejukas baigesi, o platintojos nr pameciau. reikes galvot apie koki nors kita, nes plaukai iprato but lepinami:)
Atsakyti
SEMI DI LINO tai cia tas pats ALFAPARF kur as pasakojau,italiskas biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liinuxas @ 2007 03 22, 18:35)
man labai patiko semi di lino italiskas, buvau vasara pirkus is platintojos. tik va turiu beda - aliejukas baigesi, o platintojos nr pameciau. reikes galvot apie koki nors kita, nes plaukai iprato but lepinami:)

Tai kad jie Sarmose, Eurovaistinej, Kosmadose yra g.gif


Gal kasbandet aliejuka Cutrin Oyster?? Kazkaip gundausi ji pirkti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 03 22, 16:30)
per platintojus...hmm...o kur man toki rasti?  blush2.gif

gal kuri is mamyciu platina? ax.gif

As uzsisakiau per drauges drauges mama blink.gif bigsmile.gif Ziuresim kas ten gero ax.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
Gal žinot, ar Lt yra šitų aliejukų? Ir gal kas bandėt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 03 21, 20:09)
As turiu toki ir labai dziaugiuos, jau menesi naudoju ir tikrai patenkinta, nzn, man vaidenas, kad galiukai daug maziau sakojasi thumbup.gif manau kad pirksiu kita kart ir vel  ax.gif

Ar plaukai iš tikrųjų įgauna blizgesį, ar pasidaro minkšti? Parašyk plačiau mirksiukas.gif Įdomu, kiek ilgai jo užtenka, manau kokiam pusmečiui turėtų užtekti, nes ten 75 ml ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 03 22, 21:03)
user posted image    user posted image
Gal žinot, ar Lt yra šitų aliejukų?  Ir gal kas bandėt? blush2.gif

Pabandyk paziuret GABIJOJ, tik nzn ar visur ji yra. Klp vakar buvau Gabijoj, tai lyg tokius ir maciau g.gif Bet tiksliai neatsimenu ar tokie patys ar lb panasus buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 03 23, 08:13)
Pabandyk paziuret GABIJOJ, tik nzn ar visur ji yra. Klp vakar buvau Gabijoj, tai lyg tokius ir maciau g.gif Bet tiksliai neatsimenu ar tokie patys ar lb panasus buvo blush2.gif

Dėkui 4u.gif Reikės pasižiūrėt, galėjo tie patys būt, nes Loreal nedaug turi aliejukų bigsmile.gif

Tik įdomu gal kas bandė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 22, 19:50)
Tai kad jie Sarmose, Eurovaistinej, Kosmadose yra  g.gif
Gal kasbandet aliejuka Cutrin Oyster?? Kazkaip gundausi ji pirkti  rolleyes.gif



tai cia ir beda kad ne alfa part:(
Atsakyti
Aliejukai aliejukais, va reikia isdrist galva alyvu aliejum issitept, bet nelabai tikiu as jo efektu...
Atsakyti