Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(ngirl @ 2007 03 21, 18:33)
Gal kas zinote kur galima butu isigyti amway serumo? ax.gif

Per platintojus. Jeigu kalbi apie Satinique tobulo blizgesio serumą, tai aš irgi apie tokį svajoju ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 21, 20:59)
Per platintojus. Jeigu kalbi apie Satinique tobulo blizgesio serumą, tai aš irgi apie tokį svajoju  ax.gif .

As turiu toki ir labai dziaugiuos, jau menesi naudoju ir tikrai patenkinta, nzn, man vaidenas, kad galiukai daug maziau sakojasi thumbup.gif manau kad pirksiu kita kart ir vel ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 21, 19:59)
Per platintojus. Jeigu kalbi apie Satinique tobulo blizgesio serumą, tai aš irgi apie tokį svajoju  ax.gif .

Ar kalba eina apie sita ?
Ar ji galima naudoti vietoj aliejuko plaukams, ar veiksmingas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 03 21, 21:11)
Ar kalba eina apie sita ?
Ar ji galima naudoti vietoj aliejuko plaukams, ar veiksmingas? ax.gif

as tai kalbejau apie sita mirksiukas.gif as ji naudoju vietoj aliejuko, kasdien...
Atsakyti
Galvoju pirkt Biotraitment plauku galiukams aliejuka,kazi neprasausiu pro sali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 22, 08:49)
Galvoju pirkt Biotraitment plauku galiukams aliejuka,kazi neprasausiu pro sali  biggrin.gif

as ji turėjau, tai po savaites ismeciau schmoll.gif zinok yra geresniu aliejuku...
as dabar naudoju firmos BY aliejuka plauku galiukams thumbup.gif kai tingiu, net balzamo plaunant nenaudoju, po tik ta aliejuka patepu, nors mano plaukai labai sausi ir veliasi, bet su juo patepus, akimirksniu svelnuteliai buna. dar geras is Loreal professionel serijos aliejukas - ir svelnus plaukai + nerealus kvapas. tas is BY tai bekvapis, bet jau is eilės trecia buteliuka naudoju - tik sunkoka ji surasti.
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 22, 08:23)
as ji turėjau, tai po savaites ismeciau  schmoll.gif  zinok yra geresniu aliejuku...
as dabar naudoju firmos BY aliejuka plauku galiukams  thumbup.gif  kai tingiu, net balzamo plaunant nenaudoju, po tik ta aliejuka patepu, nors mano plaukai labai sausi ir veliasi, bet su juo patepus, akimirksniu svelnuteliai buna. dar geras is Loreal professionel serijos aliejukas - ir svelnus plaukai + nerealus kvapas. tas is BY tai bekvapis, bet jau is eilės trecia buteliuka naudoju - tik sunkoka ji surasti.

Pirma karta tokia firma BY girdziu g.gif Cia Lt yra pirkti?? Kur? Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 22, 07:49)
Galvoju pirkt Biotraitment plauku galiukams aliejuka,kazi neprasausiu pro sali  biggrin.gif

Man tai visai nieko ypatingo schmoll.gif Kerastase daug geriau, o dabar turbut Amway griebsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 22 kovo 2007 - 09:58
QUOTE(Shalimar @ 2007 03 22, 11:57)
Man tai visai nieko ypatingo schmoll.gif Kerastase daug geriau, o dabar turbut Amway griebsiu bigsmile.gif
vienoms tinka,kitoms ne..tai vat idomu kurioms as priklausau biggrin.gif vienakart dave pabandyt kirpeja Kerastase,tai jis man irgi pasirode nieko ypatingo smile.gif vat tu ir zinok dabar ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 22 kovo 2007 - 10:03
O man neblogi tie aliejukai "Biotraitment" ir "Kerastase" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 21, 20:59)
Per platintojus. Jeigu kalbi apie Satinique tobulo blizgesio serumą, tai aš irgi apie tokį svajoju  ax.gif .


per platintojus...hmm...o kur man toki rasti? blush2.gif

gal kuri is mamyciu platina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 03 22, 16:30)
per platintojus...hmm...o kur man toki rasti?  blush2.gif

gal kuri is mamyciu platina? ax.gif

Amway temoje turėtų būt mirksiukas.gif
Atsakyti