Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Aislanda @ 2007 03 19, 08:51)
Kiek kainuoja GREEN LIGHT 60ml aliejukas?
53lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asilisa @ 2007 03 19, 15:43)
o kur jo dar galima nusipirkt be vitrina.jums? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 03 19, 10:20)
Si linija skirta butent plauku tiesinimui, glotninimui. Tai jis man tikrai buvo super. Plaukiukai taip nesipusdavo, spindejo, buvo pamaitinti. O ir plauku galiukai nesisakojo. As ji dedavau per visa plauku ilgi ant slapiu, o paskui ant sausu plauku.
To geltono nesu bandziusi, negaliu palyginti. Bet ji irgi daug kas giria. Bet atkreipk demesi, kad tas violetinis yra mazesne talpa, bet kainuoja tiek pat, kiek geltonas didesnej talpoj.

ačiū citra, jaučiu reiks bandyt geltoną, pas mane plaukai ir taip tiesūs, tai geriau kad būtų papūsti kiek tongue.gif , o kad to violetinio 30 ml tai pastebėjau smile.gif , ano 50 ml.
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 03 19, 14:01)
ačiū citra, jaučiu reiks bandyt geltoną, pas mane plaukai ir taip tiesūs, tai geriau kad būtų papūsti kiek  tongue.gif , o kad to violetinio 30 ml tai pastebėjau  smile.gif , ano 50 ml.

O kiek kainuoja tie aliejukai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 03 19, 14:13)
O kiek kainuoja tie aliejukai?  ax.gif

tas violetinis 49lt 30ml, o anas geltonas berods 58lt, bet 50ml. Dar šito yra ir 30ml apie 35 lt. Čia samoj mačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 03 19, 14:16)
tas violetinis 49lt 30ml, o anas geltonas berods 58lt, bet 50ml. Dar šito yra ir 30ml apie 35 lt. Čia samoj mačiau  smile.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 03 19, 15:01)
ačiū citra, jaučiu reiks bandyt geltoną, pas mane plaukai ir taip tiesūs, tai geriau kad būtų papūsti kiek  tongue.gif , o kad to violetinio 30 ml tai pastebėjau  smile.gif , ano 50 ml.


man rodos kad jie skiriasi tuo jog geltonas yra sunkesnis [labiau plaukus gydo jie buna minkstesni] o tas violetinis yra lengvesnis/skystesnis [ir labiau kosmetinis... kitaip tariant nuo jo plaukai daug labiau blizga buna slidesni]
bet cia tik mano susidaryta nuomone nes nesu ne vieno is ju bandziusi o taip manau prisiskaiciusi atsiliepimu ir siaip is to kaip priemone pamatau jau zinau kokio tipo ji bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 03 19, 17:20)
man rodos kad jie skiriasi tuo jog geltonas yra sunkesnis [labiau plaukus gydo jie buna minkstesni] o tas violetinis yra lengvesnis/skystesnis [ir labiau kosmetinis... kitaip tariant nuo jo plaukai daug labiau blizga buna slidesni]
bet cia tik mano susidaryta nuomone nes nesu ne vieno is ju bandziusi o taip manau prisiskaiciusi atsiliepimu ir siaip is to kaip priemone pamatau jau zinau kokio tipo ji bus  ax.gif

Na,zinok, tikrai nepasakyciau, kad tas violetinis vien tik kosmetinis. Tikrai pagydo plauka.
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 03 19, 18:20)
man rodos kad jie skiriasi tuo jog geltonas yra sunkesnis [labiau plaukus gydo jie buna minkstesni] o tas violetinis yra lengvesnis/skystesnis [ir labiau kosmetinis... kitaip tariant nuo jo plaukai daug labiau blizga buna slidesni]
bet cia tik mano susidaryta nuomone nes nesu ne vieno is ju bandziusi o taip manau prisiskaiciusi atsiliepimu ir siaip is to kaip priemone pamatau jau zinau kokio tipo ji bus  ax.gif

Bandžiau abu aliejukus. Geltonas yra lengvesnis/skistesnis, o violetinis- atvirksčiau. Renkuosi geltoną. Na mano plaukams jis labiau patiko. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2007 03 19, 21:54)
Bandžiau abu aliejukus. Geltonas yra lengvesnis/skistesnis, o violetinis- atvirksčiau. Renkuosi geltoną. Na mano plaukams jis labiau patiko.  wub.gif

Gal to violetinio mažiau reikia tepti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 20, 00:24)
Gal to violetinio mažiau reikia tepti? ax.gif

Čia manau yra labai individualu. Nes aliejuko paprastai tepu labai mažai.
Manau reikia bandyti ir tikrai surasite labiausiai tinkanti aliejuką. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kur galima butu isigyti amway serumo? ax.gif
Atsakyti