Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Man šis netiko. Plaukučiams labiau patiko Semi dei lino.
Semi di lino yra skystesnis ir neriebina plaukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija5: 15 kovo 2007 - 17:14
As naudoju Matrix sleek look seruma plaukam bigsmile.gif labai esu patenkinta plaukai minkstuciai, svelnus ir lengvai sukuojasi thumbup.gif
Atsakyti
kur perki? kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(ashantik @ 2007 03 15, 08:29)
kur perki? kokia kaina?

nezinau ar matrix produktu lietuvoj yra pirkti ax.gif gal kitos zino, as pirkau ne lietuvoj kainavo 15$
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2007 03 15, 18:25)
As naudoju Matrix sleek look seruma plaukam  bigsmile.gif  labai esu patenkinta plaukai minkstuciai, svelnus ir lengvai sukuojasi thumbup.gif


Man iš Matrix labai patiko šampūnas ir balzamas dažytiems plaukams. Tai ir serumas gal būtų neblogas. Išduosi paslaptį kiek kainavo, koks tiksliai poveikis ir kur pirkai? ax.gif
Atsakyti
As savo galiukams nauduoju

O'Rising aliejuka.
Perkau "Bomond" salone. Visi ten jau labai ji gerai vertino. Mokejau 90 Lt, bet paskui pamaciau kad Sarmos parduotuveje (Akropolije) kainuoja pigiau - 60 Lt. Buteliuko uztenka labai ilgam laikui. Manau kad uzteks apie 9-12 menesiui. O kokybe - thumbup.gif
Plaukus neriebina,neapsunkina,bet priduoda blizgesi. Be to visai nereikia nauduoti kasdien. Jums patiks !!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasajuz @ 2007 03 15, 09:01)
Man iš Matrix labai patiko šampūnas ir balzamas dažytiems plaukams. Tai ir serumas gal būtų neblogas. Išduosi paslaptį kiek kainavo, koks tiksliai poveikis ir kur pirkai?  ax.gif

si seruma pirkau cia jav, kainavo 15$ ax.gif ten 50ml mano drauge taip pat toki naudoja sake labai taupus ir jai plaukai taip pat atsigavo, as naudoju trumpiau bet poveikis tikrai geras tepu ant plauku galiuku, plaukai zvilga, gerai sukuojasi, svelnus, as ji tepu ant isplautu sausu plauku 4u.gif dar pastebejau jei plaukai iskarpyti tai iskarpymas issiryskina, labai graziai plauku galiukai atrodo tokie purus plaukai wub.gif na nezinau kaip kitom cia gal man tik taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KISSES @ 2007 03 15, 20:13)
As savo galiukams nauduoju

O'Rising aliejuka.
Perkau "Bomond" salone. Visi ten jau labai ji gerai vertino. Mokejau  90 Lt, bet paskui pamaciau kad Sarmos parduotuveje (Akropolije) kainuoja pigiau - 60 Lt. Buteliuko uztenka labai ilgam laikui. Manau kad uzteks apie 9-12 menesiui. O kokybe -  thumbup.gif
Plaukus neriebina,neapsunkina,bet priduoda blizgesi. Be to visai nereikia nauduoti kasdien. Jums patiks !!!  thumbup.gif


Bet kokybe verta savo kainos. As manau plaukai labai daug seksualumo ir grozio prideda moteriai. As nauduoju tik ORISING jau labai ilgai ir net neketinu atisakyti. Tad KISSES negailek.
Atsakyti
As naudoju Alfa Parf aliejuka plaukams, tai man super clap.gif clap.gif clap.gif

O jau kvepia tai nezmoniskai skaniai yess.gif
Mano plaukai ilgi, tai susiveldavo, negalima budavo issukuoti normaliai net po balzamo, o dabar... kaip silkas.. wub.gif
Atsakyti
o kokia mazdaug to Alfa Parf aliejuko kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2007 03 16, 13:22)
o kokia mazdaug to Alfa Parf aliejuko kaina? g.gif


As mokejau 50Lt kirpykloje, kurioje dažausi plaukus. Kitur nesu pirkusi ir ieskojusi, tai nezinau ar kur kitur kaina skiriasi ir kur jo dar galima gauti.. g.gif

4u.gif
Atsakyti
Alfa Parf yra Sarmoje, vaistinėje, bet kainuoja brangiau 58 Lt.
O kurime salone po 50 parduoda? Nes man šis aliejukas taip pat labai patinka. wub.gif
Atsakyti