Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(garbane @ 2007 03 01, 23:03)
Siandien valanda pries plovima palepinai plaukucius sviestmedzio aliejum  thumbup.gif Plaukai labai svelnus ir purus bigsmile.gif  Jauciasi tokie atsigave  wub.gif  (nes siaip labai sausi) Rekomenduoju  thumb_yello.gif

čia Naujosios Barmunės tas aliejukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 03 01, 23:45)
čia Naujosios Barmunės tas aliejukas?  blush2.gif

taip smile.gif
Atsakyti
Turiu toki gal kvaila klausima ir ne labai i tema, bet apie aliejukus: o sitais aliejukais, pvz., vynuogiu kauliuku ir kt., ar negalima patepti blakstienu ir antakiu vietoj ricinos aliejaus? Delfi buvo toks straipsnis apie blakstienas ir va tokia citata: "Akys atrodys daug išraiškingesnės, jei rūpinsimės blakstienomis. Joms reikia nuolatinės priežiūros: rytą ir vakare iššukuoti šepetėliu, išteptu ricinos arba bet kokiu augaliniu aliejumi". Juks itie musu naudojami naujosios barmunes yra kaip tik augaliniai kosmetiniai aliejai. Tai man ir kilo tokia mintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 03 02, 09:11)
Turiu toki gal kvaila klausima ir ne labai i tema, bet apie aliejukus: o sitais aliejukais, pvz., vynuogiu kauliuku ir kt., ar negalima patepti blakstienu ir antakiu vietoj ricinos aliejaus? Delfi buvo toks straipsnis apie blakstienas ir va tokia citata: "Akys atrodys daug išraiškingesnės, jei rūpinsimės blakstienomis. Joms reikia nuolatinės priežiūros: rytą ir vakare iššukuoti šepetėliu, išteptu ricinos arba bet kokiu augaliniu aliejumi". Juks itie musu naudojami naujosios barmunes yra kaip tik augaliniai kosmetiniai aliejai. Tai man ir kilo tokia mintis  g.gif

Galima,gi blakstienos irgi plaukučiai mirksiukas.gif Tik pradžioj atsargiai,kad nesukeltų uždegimo,nes pvz.jei ricinos aliejus nesukelia alergijos,tai dar nereiškia,kad vynuogių kauliukų ar kitas nesukels.
Atsakyti
Aš prieš miegą veidą tepu abrikosų kauliukų aliejukų, tai ir blakstenas tuo pačių metų ištepu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 03 02, 12:20)
Aš prieš miegą veidą tepu abrikosų kauliukų aliejukų, tai ir blakstenas tuo pačių metų ištepu.  ax.gif

Reiks ir man pabandyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 02 22, 00:16)
Kaip tik rytoj ruošiuosi ten važiuoti. Paskaičiau aprašymus. Na sugundėt su vinuogių kauliukų aliejuku. Dar galvoju apie sezamų ir avokado (reikia nagiukus stiprinti).  g.gif



o tai kaip nagam juos naudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 02, 20:41)
o tai kaip nagam juos naudoti  ax.gif

nugi patept bigsmile.gif
Atsakyti
Kuriuos is situ aliejuku galima naudoti po plovimo?Kuris tinka skilinejantus ir luzinejantiems galiukams? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 02 28, 09:41)
Na va vakar isbandziau vynuogiu kauliuku aliejuka, istepiau plaukus, pavaiksciojau pora valandu ir ta isploviau galva su sampunu. Is tikruju patiko smile.gif Plaukai slapi tokie kazkokie itin sunkus buvo, labai grazisi krito, o isdziuve tikrai labai graziai blizga  thumbup.gif  zodziu naudosiu ir toliau, o veliau dar labai norisi pabandyti ir simodsiju alieju, kuris kaip ir labiausiai plaukam pritaikytas smile.gif

aha, ir man sake kad simondsiju labiausiai plaukams pritaikytas. pirkau ir man lb patinka, jokiu chemiju, as ir po plovimo siek tiek patepu tai kazkaip kai iszdziusta net neriebina, o plaukai tokie veslus atrodo.seniau pirkau visokius kosmetinius, dabar manau pereisiu prie tu naturaliu, nes jie nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2007 03 04, 13:42)
Kuriuos is situ aliejuku galima naudoti po plovimo?Kuris tinka skilinejantus ir luzinejantiems galiukams? rolleyes.gif

Aš galiukams perku jau specialius aliejukas. Kaip tik vakar nusipirkau Semi di lino Alfa Parf. Na labai fainas jis man. Iš pradžiu galvojau apie Kerastase, bet vis dėl to nusipirkau šį. O dėl naturalių aliejukų, na ne bent plaukai yra laaabai sausi, nes kitaip manau riebins (man riebina). Tai ši naudoju tik priš plovimą.
Atsakyti
kurį patartumėt šitą user posted image

ar SEMI DI LINO ax.gif
Papildyta:
šiaip daugiau domintų atsiliepimai apie GOLD SERUM smile.gif
Atsakyti