Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Manau, kad tai yra tas patskaip ir su šampunais, kaukėmis, balzamais ir t.t yra labai individualu.
Man jojoba labai patiko. Sezamo ne labai patiko plaukams. Tepsiu jį tik dėl to, kad jis stiprina plaukus.
Kai kam girdėjau labai tinka levandų aliejukas. Tiesiog reikia išsirinkti tinkanti aliejuką.
Man tai labiausiai patinka jojoba ir vinuogių kauliukų.
Bandžiau abrikosų kauliukų tai plaukai buvo nekokie, dabar tepu aliejumi visą kuną prieš miegą. thumbup.gif
Atsakyti
Na va vakar isbandziau vynuogiu kauliuku aliejuka, istepiau plaukus, pavaiksciojau pora valandu ir ta isploviau galva su sampunu. Is tikruju patiko smile.gif Plaukai slapi tokie kazkokie itin sunkus buvo, labai grazisi krito, o isdziuve tikrai labai graziai blizga thumbup.gif zodziu naudosiu ir toliau, o veliau dar labai norisi pabandyti ir simodsiju alieju, kuris kaip ir labiausiai plaukam pritaikytas smile.gif
Atsakyti
Dabar naudoju Avon plauku galiuku seruma. Labai patinka, nesisakoja galiukai, plaukai svelnus, gerai sukuojasi. Ant buteliuko raso, kad jis drekina. Dar galvoju nusipirkti Kerastase apiejuka (cia jy labai gyre). O ar jis drekina, saugo nuo sakojimosi?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsyte: 28 vasario 2007 - 19:26
QUOTE(Ramsyte @ 2007 02 28, 20:26)
Dar galvoju nusipirkti Kerastase apiejuka (cia jy labai gyre). O ar jis drekina, saugo nuo sakojimosi?? g.gif

Man jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 02 28, 21:11)


O jis gal saugo plauka nuo sakojimosi, derina kiek nors? g.gif Kuo patinka? ax.gif
Atsakyti
kur yra pirkt Kerastase aliejuko? 4u.gif
Atsakyti
man tai labai patinka weledos aliejukas, plaukai poto labai lemgvai atsiplauna, tai didelis pliusas bentjau man
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 02 28, 21:15)
O jis gal saugo plauka nuo sakojimosi, derina kiek nors?  g.gif Kuo patinka?  ax.gif

Aš jį dar nesenai naudoju, tai ar nuo šakojimosi saugo, dar negaliu pasakyti blush2.gif Bet drėkina puikiai, gerai susigeria, neriebina, plaukai glotnūs, blizga ir kvepia skaniai thumbup.gif
Atsakyti
Tik dabar pamaciau, kad parasiau ne drekina, o derina lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif Na jei tas aliejukas kazkiek drekina, tai manau kad maziau turetu sakotis galiukai, neissauseja taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 03 01, 18:52)
Tik dabar pamaciau, kad parasiau ne drekina, o derina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif Na jei tas aliejukas kazkiek drekina, tai manau kad maziau turetu sakotis galiukai, neissauseja taip  biggrin.gif

Nu manau jis ten paderina visus reikaliukus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 03 01, 13:02)
kur yra pirkt Kerastase aliejuko?  4u.gif

Buržua salonuose 4u.gif
Atsakyti
Siandien valanda pries plovima palepinai plaukucius sviestmedzio aliejum thumbup.gif Plaukai labai svelnus ir purus bigsmile.gif Jauciasi tokie atsigave wub.gif (nes siaip labai sausi) Rekomenduoju thumb_yello.gif
Atsakyti