Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Aš naudoju natūralų aliejuką ir man jis tinka. Na mano plaukų galiukai laaaabai sausi, todėl po kurio laiko ir natūralus aliejukas susigeria, bet tikrai geriau nei AVON vien todėl, kad natūralus.
Atsakyti
Nusipirkau sezamo ir vinuogių kauliukų aliejuką. Sezamo mano plaukams ne labai patiko, o po vinuogių kauliukų plaukai laaaaaabai faini. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 02 07, 16:55)
Ačiu. Butinai nusipirksiu. Gal dar į vinuogių kauliukų pabandyti reikės.  g.gif
O kaži galima šį aliejuką naudoti galiukams po plovimo.  g.gif
Papildyta:
http://www.naujojiba....lt/sezamas.htm
Sezamu aliejukas stiprina plaukus.  smile.gif
Na dabar nežinau kokį pirkti iš pradžiu nes noriu visų iš karto.  ax.gif



Na prisiskaiciau apie aliejukus, dabar jau butinai leksiu po darbo i cupa biggrin.gif Nes ir mano plaukuciai nuo sviesinimo baisingai nusauseje verysad.gif Tik irgi pasimeciau kuri ta aliejuka pirkti: migdolu, sezamu ar dar koki... Ar jie visi skirti tiesiog plauku stiprinimui ir bet koki gali imti, ar kiekvieno poveikis kazkuo skiriasi, skirtas konkreciam plauku tipui.... g.gif
Ir ar bus instrukcija kaip naudoti? Kaip suprantu istept plaukus, ilgokai palaikyti ir tada plauti? O reikia ivyniot siltai i ranksluosti ar maiseli kol laikai?
Atsakyti
palaukit nelabai suptrantu g.gif vienos raso apie naturalius pilstomus aliejukus kaune, kitos vilniuje cupe barmoj ar kaip te, tai cia vienas ir tas pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(yavanna @ 2007 02 25, 23:54)
Aš naudoju natūralų aliejuką ir man jis tinka.  Na mano plaukų galiukai laaaabai sausi, todėl po kurio laiko ir natūralus aliejukas susigeria, bet tikrai geriau nei AVON vien todėl, kad natūralus.

Yavanna wub.gif , kuri aliejuka naudoji?
Atsakyti
na va prisiskaiciau cia pas jus - rytoj keliauju i cupa NB aliejuko plaukams.. rolleyes.gif tik dar nezinau koki pirkt unsure.gif bijau kad visoj gausybej galiu ir neissirinkt doh.gif noriu atgaivint plaukus - tokie sausi pasidare kad baisu doh.gif

pagal aprasyma gundausi sviestmedziu aliejum.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 26 vasario 2007 - 21:05
Na vat as irgi noriu keliaut i cupa aliejuko pirkt bet irgi nežinau kaip išsirinkt kurį.... g.gif
Galiukams kolkas naudoju avono aliejuka bet jis labai neilgam sudrėkina. Tai ir noriu išbandyt tuos natūralius, palaikyt per naktį, kad visus plaukus atgaivintų...
Atsakyti
jau ir as gundausi tais aliejukais biggrin.gif galvoju gal vynyogiu kauliuku bandyt g.gif
Atsakyti
Naudojau sezamo aliejų,šiaip geras,bet labai sunku plaukus išplaut,sunkiau nei pvz.nuo alyvuogių aliejaus.
Atsakyti
Dėl sezamo aliejuko pritariu. Tikrai sunku išplauti, bet jis stiprina plaukučius. Vinuogių aliejukas labai fainas.
Dabar naudoju pakaitomis jojoba, sezamo ir vinuogių. Plaukučiai thumbup.gif .
Atsakyti
4u.gif o gal zinot kur galima alytuj aliejuku tokiu isigyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 02 27, 13:51)
Dėl sezamo aliejuko pritariu. Tikrai sunku išplauti, bet jis stiprina plaukučius. Vinuogių aliejukas labai fainas.
Dabar naudoju pakaitomis jojoba, sezamo ir vinuogių. Plaukučiai  thumbup.gif .



kaip tau tas jojobos aliejus? man nieko ypatingo, tikrai nestebuklas g.gif
Atsakyti