Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

mergaites, koki aliejuka ipilat i sampuna? o kokiu tepat galiukus? ar jokio skirtumo?
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 19, 17:44)
VETUKE,radau tu aliejuku tam centriniam paste smile.gif sales centrines gale,kaireje puseje smile.gif pirkau vynuogiu kauliuku ir kvieciu gemalu.vynuogiu 100ml-10lt,o kvieciu-100ml-14lt smile.gif

oj kaip fainai, ačiū kad pranešei hi.gif reiks bėgti kada ir man ax.gif
Pranešk ar patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
grizusi namo issimozojau plaukus vynuogiu kauliuku aliejuku.kazkur po poros val ejau praust galvos smile.gif po to issidziovinau,tai plaukai toookie minkstuciai,svelnuciai,lygus ir blizga lb...nakti net prabudus vis perbraukdavau per juos,tai siaubas kokie svelnus...zodziu vynuogiu kauliuku aliejukas mano plaukam- thumbup.gif o su kvieciu gemalu tepiausi veida.tai ir lb super!nakciai tepiaus,ryte veidas lygus,svelnus,net kremo nereikejo smile.gif o va vynuogiu aliejukas veidui nlb patiko.nieko ypatingo nepastebejau...tad vynuoges plaukam,kvieciai-veidui smile.gif
Atsakyti
pirkau jojobos plaukam, ir kvieciu gemalu veidui. jojobos zadu tepti galiukus po plovimo, idomu kaip pavyks ekspermentas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 21, 14:17)
zodziu vynuogiu kauliuku aliejukas mano plaukam- 

kur tas daiktas pirktas?
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 02 21, 18:16)
kur tas daiktas pirktas?


http://www.naujojiba.../mus_rasite.htm

http://www.naujojiba....lt/vynuoge.htm
Atsakyti
Kaip tik rytoj ruošiuosi ten važiuoti. Paskaičiau aprašymus. Na sugundėt su vinuogių kauliukų aliejuku. Dar galvoju apie sezamų ir avokado (reikia nagiukus stiprinti). g.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 21, 14:17)
grizusi namo issimozojau plaukus vynuogiu kauliuku aliejuku.kazkur po poros val ejau praust galvos smile.gif po to issidziovinau,tai plaukai toookie minkstuciai,svelnuciai,lygus ir blizga lb...nakti net prabudus vis perbraukdavau per juos,tai siaubas kokie svelnus...zodziu vynuogiu kauliuku aliejukas mano plaukam-  thumbup.gif  o su kvieciu gemalu tepiausi veida.tai ir lb super!nakciai tepiaus,ryte veidas lygus,svelnus,net kremo nereikejo smile.gif o va vynuogiu aliejukas veidui nlb patiko.nieko ypatingo nepastebejau...tad vynuoges plaukam,kvieciai-veidui smile.gif

o kur kaune tokio daikto gauti? biggrin.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kilbukas @ 2007 02 23, 21:42)
o kur kaune tokio daikto  gauti? biggrin.gif  ax.gif

jau radau biggrin.gif
Atsakyti
As naudoju ORLY firmos semenu aliejuka plaukams,kainuoja 45 litus.Talpa 60ml,tikrai geras.Po visu sviesinimu buvo nualinti visiskai plaukai,panaudojau ji 1men rezultatas,puikus plaukai,nebeslenka,lengvai sukuojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai ORLY? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 19, 17:44)
VETUKE,radau tu aliejuku tam centriniam paste smile.gif sales centrines gale,kaireje puseje smile.gif pirkau vynuogiu kauliuku ir kvieciu gemalu.vynuogiu 100ml-10lt,o kvieciu-100ml-14lt smile.gif

kai pabaigsiu dabartini alieju plaukams, reikes pabandyti siuos, naturalius ax.gif 100 ml atrodo labai daug, nes visada pirkdavau po 30 ml parduotuvej Laisves gale, kur prekes kirpykloms doh.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kuri naudojot naturalu aliejuka po plovimo?
mano plaukai isplovus ir isdziovinus juos buna labai sausi ir issipute, naudoju avon aliejuka, bet jis duoda tik laikina efekta, o plauku normaliai nedrekina, ir sekanti syki issiplovus - vel tas pats verysad.gif
gal naturalus aliejukas padetu? g.gif
Atsakyti