Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Speigė @ 2007 02 19, 12:01)
kokia serumo talpa? kiek ilgai jo uztenka?

75ml man užtenka beveik pusei metų,o plaukai mano iki juosmens, bet jis labai tirštas, todėl labai nedaug reikia tepti.
Atsakyti
gal kuri gali patarti kaip naudoti vynuogiu kauliuku ir mogdolu aliejuka?pries plovima,ar po?dekuj lb lb smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 19, 14:37)
gal kuri gali patarti kaip naudoti vynuogiu kauliuku ir mogdolu aliejuka?pries plovima,ar po?dekuj lb lb smile.gif

Prieš plovimą. O jeigu labai sausi galiukai galima jos patepti ir po.
Aš aliejumi ištepu plaukus nakčiai, o iš ryto plaunu galvą.
Atsakyti
dekoju 4u.gif
Atsakyti
VETUKE,radau tu aliejuku tam centriniam paste smile.gif sales centrines gale,kaireje puseje smile.gif pirkau vynuogiu kauliuku ir kvieciu gemalu.vynuogiu 100ml-10lt,o kvieciu-100ml-14lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2007 02 18, 03:04)
Nuo visu isbandytu alieju plauku galams labai riebaluojasi plaukai.Kazin kodel?  g.gif Antroj dienoj turiu plauti galva  blink.gif Mano plaukai gan ilgi ir tepu tik pacius pacius galiukus... Nenuplaunami balzamai isvis katastrofa.. g.gif

merginos, yra toks, man atrodo, kad semenu aliejus, tai nuo jo visiskai nesiriebaluoja plaukai! karta pirkau kirpykloje ( uz 10 gramu, 10 litu ),jos ten dideliais kiekiais turi, o kiek tau reikia tai ypila. jis labai gerai kvepia ir tepamas ant isplautu ir isdziovintu plauku. jo reikia labai mazai, tik suvilgius poros pirstu galus. plaukai pasidaro nerealiai minkstuciai. pasiklausinekit pas savo kirpejas, jos turetu apie ji tiksliau papasakoti. bet, kad geras, tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
SECREAT ka darysi su kvieciu gemalu aliejuku?
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 02 18, 21:35)
Geiausias TBS plauku aliejukas su vynuogem...Plaukai silkiniai  thumbup.gif

Kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
cia labai individualus dalykas. Man asmeniskai geriausiai tinka tie aliejukai, kuriuose yra linu semenu ekstrakto. Siuo metu naudoju ALfaparf. Jis ne tik drekina, bet ir suteikia zvilgesio. Kadangi esu sviesiaplauke, jis paryskina ir grazina naturalu plauku spindesi. Anksciau naudojau kazkoki, kuriame buvo orchdeju ekstrakto ir silikono. Jis irgi neblogas, maitino plaukus, bet zvilgesio tokio kaip su alfaparf nebuvo. O mano tamsiaplauke drauge jau kelis metus naudoja tik AVON. zodziu, pasirinkimas yra. tik viskas labai individualu. ir, aisku, kainos skirtumas. alfaparf salyginai brangus palyginus su kitais, bet man jis nepamainomas.
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 02 19, 23:50)
SECREAT ka darysi su kvieciu gemalu aliejuku?


http://www.naujojiba....lt/kvietys.htm
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 19, 17:44)
VETUKE,radau tu aliejuku tam centriniam paste smile.gif sales centrines gale,kaireje puseje smile.gif pirkau vynuogiu kauliuku ir kvieciu gemalu.vynuogiu 100ml-10lt,o kvieciu-100ml-14lt smile.gif



o jojobos nepirkai? is Lalos duoto psl. supratau, kad plaukams tik jojoba jie rekomenduoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2007 02 20, 15:41)
o jojobos nepirkai? is Lalos duoto psl. supratau, kad plaukams tik jojoba jie rekomenduoja  g.gif

Kiek as skaiciau, dauguma aliejuku tinkami ir plauku prieziurai 4u.gif
Atsakyti