Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Na as pati naudoju ir mazylem istrinu plaukucius su kokosu aliejum,arba alyvuogiu.na kokosu aliejaus pas mus dar nemaciau,jei yra galimybiu pas ka paprasykite draugu,ar kas Uk gyvena,o alyvuogiu aliejaus pas mus yra,tik reikia 100%,kad butu tik alyvuogiu be priedu,kiek maciau yra skardinese 250ml ir500ml,Maximoj,apie14lt?kaip naudoti:istepti pagrinde saknis ir galiukus,ir palaikyti poras val,o jei namie bunant niekur neeinate galite ir ilgiau palaikyti.ir poto gerai isplauti su sampunu.jei kokiu kl rasyte i AZ nes nevisada turiu laiko,ir buna sunku rasti kur rasiau 4u.gif
Atsakyti
adresiukas buvo,jog kaune aliejuku isigyti galima centriniam paste parduotuvele yra.bandysiu kita sav susirast ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 16, 22:33)
adresiukas buvo,jog kaune aliejuku isigyti galima centriniam paste parduotuvele yra.bandysiu kita sav susirast ja smile.gif

nu geras, reiks paieškot kada aciuks.gif
Atsakyti
nu va, isigijau ir as amway seruma plaukams, issiploviau galva, itryniau seruma, kolkas is tiesu patenkinta, blizga, kvepia ir lengvai slysta..ziuresim kaip toliau.. mirksiukas.gif dar nusiziurejau is ten ir balzama doh.gif ax.gif
Atsakyti
VETUKE,jei pirma nueitum i parduotuve ir rastum,ranes,ok? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 02 17, 23:40)
VETUKE,jei pirma nueitum i parduotuve ir rastum,ranes,ok? wink.gif

ok, tik pastarosiom dienom nebūsiu centre verysad.gif tai jei rasi, lauksiu žinių 4u.gif
Atsakyti
Nuo visu isbandytu alieju plauku galams labai riebaluojasi plaukai.Kazin kodel? g.gif Antroj dienoj turiu plauti galva blink.gif Mano plaukai gan ilgi ir tepu tik pacius pacius galiukus... Nenuplaunami balzamai isvis katastrofa.. g.gif
Atsakyti
Geiausias TBS plauku aliejukas su vynuogem...Plaukai silkiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 02 17, 20:39)
nu va, isigijau ir as amway seruma plaukams, issiploviau galva, itryniau seruma, kolkas is tiesu patenkinta, blizga, kvepia ir lengvai slysta..ziuresim kaip toliau.. mirksiukas.gif dar nusiziurejau is ten ir balzama doh.gif  ax.gif


drinks_cheers.gif Aš šitą serumą naudoju jau kokie metai, gal net ir ilgiau, tai kai nueinu pakirpti galiukų per pusmetį kartą, tai kirpėja nenori net kirpti, nes visi sveiki. Ir žvilga ir šukuojas tikrai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Monada @ 2007 02 18, 03:04)
Nuo visu isbandytu alieju plauku galams labai riebaluojasi plaukai.Kazin kodel?  g.gif Antroj dienoj turiu plauti galva  blink.gif Mano plaukai gan ilgi ir tepu tik pacius pacius galiukus... Nenuplaunami balzamai isvis katastrofa.. g.gif

Gal todėl, kad tepi per daug ir taip šukuodamasi ištepi ir visus plaukus g.gif Aš po serumo tepimo kažkiek laiko stengiuosi nešukuoti smile.gif
Atsakyti
O kiek tas amway serumas kainuoja? gal man padetu jis plaukucus uzsiaugint, nes nebereiktu taip daznai galiuku karpyt?
Atsakyti
QUOTE(l.buz @ 2007 02 18, 21:10)
drinks_cheers.gif  Aš šitą serumą naudoju jau kokie metai, gal net ir ilgiau, tai kai nueinu pakirpti galiukų per pusmetį kartą, tai kirpėja nenori net kirpti, nes visi sveiki. Ir žvilga ir šukuojas tikrai thumbup.gif
Papildyta:

Gal todėl, kad tepi per daug ir taip šukuodamasi ištepi ir visus plaukus  g.gif  Aš po serumo tepimo kažkiek laiko stengiuosi nešukuoti  smile.gif

deja, mano plaukiukams jauciu joks serumas nepagelbes, nes ziuriu daug issisakojusiu, o ju tai nebesulipinsi verysad.gif bet tuo serumu tai tikrai likau labai patenkinta thumbup.gif mirksiukas.gif kaina ~70 lt doh.gif
Atsakyti
kokia serumo talpa? kiek ilgai jo uztenka?
Atsakyti