Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(puffy_ @ 2007 02 07, 21:57)
kaip tiksliai vadinas ir is kokios serijos tas aliejukas??? as turiu wella SP, tai mano daug daugiau kainavo.ir ten toks fliudas. beje, tavo toks aliejukas ar kremukas labiau?  4u.gif


o koki tu turi? kiek mokejai? kam skirtas? gali gal foto idet? blush2.gif
Atsakyti
aš išbandžiau labai daug visokių aliejukų, bet nuo šiol naudosiu tik natūralius bigsmile.gif bigsmile.gif ypač gerai kokoso aliejus, na ir kiti šeip plaukam tai tikra atgaiva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2007 02 10, 14:30)
aš išbandžiau labai daug visokių aliejukų, bet nuo šiol naudosiu tik natūralius  bigsmile.gif  bigsmile.gif ypač gerai kokoso aliejus, na ir kiti šeip plaukam tai tikra atgaiva  thumbup.gif

o ta kokoso alieju pati spaudi ar perki ? jei perki tai koki ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2007 02 10, 20:59)
o ta kokoso alieju pati spaudi ar perki ? jei perki tai koki ? unsure.gif

perku parduotuvėje prekiaujančioje natūraliais aliejais, 200g kokoso aliejaus kainavo beveik 3 litukus mirksiukas.gif be to plaukams tinka ir kiti aliejai, ypač migdolų, aš kai tepu plaukus kokosu ar kitais aliejais darau kaukes kartu ir antakius blakstienas patepu, bei veidukui ir rankytėms nepagailiu jų thumbup.gif
jei rašyk į až na jei klausimukų turėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anandita: 11 vasario 2007 - 17:13
QUOTE(Anandita @ 2007 02 11, 17:13)
perku parduotuvėje prekiaujančioje natūraliais aliejais, 200g kokoso aliejaus kainavo  beveik 3 litukus  mirksiukas.gif be to plaukams tinka ir kiti aliejai, ypač migdolų, aš kai tepu plaukus kokosu ar kitais aliejais darau kaukes kartu ir antakius blakstienas patepu, bei veidukui ir rankytėms nepagailiu jų  thumbup.gif
jei rašyk į až na jei klausimukų turėsi  mirksiukas.gif

Nesupratau kodėl taip pigiai? 200 g ir tik 3 lt? Ar gal čia pilstomą pirkai? Kiek pati mačiau tai visi aliejai po 50 g. kainuoja apie 20 lt arba virš 20 lt.
Atsakyti
Aha, gal suklydai?? Gal ne 3 litukai, o 30 ??? Ar C&D parduotuvej galima jo isigyti??
Atsakyti
[quote=upe_5,2007 02 03, 13:15]
Neradau kainos, kiek jis kainuoja ,nesupratau blush2.gif
Gintaro aliejus su abrikosų aliejumi kainuoja 18,29 LT (plaukų priežiūrai)
Gintaro aliejus su migdolų aliejumi kainuoja 19,65 LT (plaukų ir odos priežiūrai, masažams)
Gintaro aliejus su usnies aliejumi kainuoja 16,88 LT (pjautinėms žaizdoms, nudegimams, taip pat ir saulėje, herpiui ir t.t.).
Jei ką, tai papildomai pateikiu ir tikslią nuorodą:
http://www_medicalam...i...t&Itemid=70
Sėkmės
Atsakyti
[quote=kdk,2007 02 14, 10:39]
[quote=upe_5,2007 02 03, 13:15]
Neradau kainos, kiek jis kainuoja ,nesupratau blush2.gif
Gintaro aliejus su abrikosų aliejumi kainuoja 18,29 LT (plaukų priežiūrai)
Gintaro aliejus su migdolų aliejumi kainuoja 19,65 LT (plaukų ir odos priežiūrai, masažams)
Gintaro aliejus su usnies aliejumi kainuoja 16,88 LT (pjautinėms žaizdoms, nudegimams, taip pat ir saulėje, herpiui ir t.t.).
Jei ką, tai papildomai pateikiu ir tikslią nuorodą:
http://www_medicalam...i...t&Itemid=70
Sėkmės
[/quote]


situos aliejukus as jau seniai buvau nuziurejus..o gal kas zino, kiek kainuoja siu prekiu pristatymas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 02 14, 12:13)
situos aliejukus as jau seniai buvau nuziurejus..o gal kas zino, kiek kainuoja siu prekiu pristatymas? g.gif

Pateiksiu prekių pristatymo kainas, kurias radau pagal pateiktą nuorodą:
http://www_medicalam...i...t&Itemid=70
Taigi:
Prekių pristatymo kainos iki 1 kg (suminis prekių svoris)
Atsiimant Lietuvos pašto skyriuje - 7 Lt
Jei Pasiuntinukų paštas pristato į namus - 8 Lt
Jei LexSystem pristato į namus - 13 Lt
Mes tai atsiėmėme pašte ir sumokėjome už pristatymą 7 Lt.
Atsakyti
QUOTE(kdk @ 2007 02 14, 14:43)
Pateiksiu prekių pristatymo kainas, kurias radau pagal pateiktą nuorodą:
http://www_medicalam...i...t&Itemid=70
Taigi:
Prekių pristatymo kainos iki 1 kg (suminis prekių svoris)
Atsiimant Lietuvos pašto skyriuje - 7 Lt
Jei Pasiuntinukų paštas pristato į namus - 8 Lt
Jei LexSystem pristato į namus - 13 Lt
Mes tai atsiėmėme pašte ir sumokėjome už pristatymą 7 Lt.



aj tai tada neapsimoka papildomai 7lt moketi 4u.gif jau geriau vietoj nusipirkti..smile.gif va Barmunes naujas produktas- sviestmedzio aliejus mane labai sudomina, reiks greitu laiku isbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Man pats pačiausias Alfa parf aliejukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2007 02 10, 14:30)
aš išbandžiau labai daug visokių aliejukų, bet nuo šiol naudosiu tik natūralius  bigsmile.gif  bigsmile.gif ypač gerai kokoso aliejus, na ir kiti šeip plaukam tai tikra atgaiva  thumbup.gif

Sveika,o kokioj parduotuvej tu juos perki? As Kaune nemaciau g.gif
Atsakyti