Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

QUOTE(Giorgia @ 2007 02 07, 22:52)
o tu bandei ne aliejiuka,o toki purskiama7zoleliu skatinanti plauku augima purskala tos pacios babuski  agafji serijos?man tai nuo jo nesiriebaluoja schmoll.gif palukai,o aliejuka jei tu naudoji ir dar daznai tai jis kaip ir tepamas ant saknu daro tapati poveiki kaip ir ant plauku galiuku juos maitina ir nekleidzia issauseti,bet retai kada plauku saknys buna sausos,ypac kai plaukai ataugineja.as tai visokius aliejukus naudoju tik paluku galiukams m=nors ir raso kad reikia itrinti galvos oda ir visus plaukus,nes taip darant kaip raso plaukai pasidaro riebus ir tada jau reikia sampuno riebiems palukams,kuris po kurio laiko juos padaro vel sausus,o tada vel pasaka nuo pradziu visokie aliejukai ir t.t.


Na as tai ta aliejuka (buteliuke) uztepu valanda pries plovyma, o po plovimo uzpurskiu antpila is Babuskos agafjos ir viskass gerai. 4u.gif
Atsakyti
blogai parasiau! ne aliejukas ten o purskalas ir tu 7 zoliu. ir neatrodo jis man riebus bet va susiriebalavo sad.gif siaip plaunu kas 3 dienas o dabar po paros teks
Atsakyti
niu matai g.gif a man tai visai normaliai tas purskals,neriebina plauku,as tai jo dar negailedama privarau ir nieko,gal cia dar priklauso nuo plauku.
Atsakyti
Ir man tas purškalas thumbup.gif .
O aliejukus taip pat dabar neįtrinu į šaknys. Tepu per visą plaukų ilgį, nepagailiu aliejaus galikams. Ir plaukai thumbup.gif . Eisiu pirkti sezamo aliejuką, perskaičiau, kad stiprina plaukus.
Atsakyti
Paskuti karta istepiau plauku saknys Zolotoj solk aliejuku, o paskui per visa ilgi ir ypac galiukus migdoliniu aliejuku, tai plaukai visa diena, o net ir siandien normalus, bet jau vakare plausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 08, 14:32)
Paskuti karta istepiau plauku saknys Zolotoj solk aliejuku, o paskui per visa ilgi ir ypac galiukus migdoliniu aliejuku, tai plaukai visa diena, o net ir siandien normalus, bet jau vakare plausiu  ax.gif

Aš irgi norėjau įsigyti Zolotoj šelk aliejuką, bet kai buvau Eurokose jo nebuvo. verysad.gif Ar geras?
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 02 08, 14:37)
Aš irgi norėjau įsigyti Zolotoj šelk aliejuką, bet kai buvau Eurokose jo nebuvo.  verysad.gif Ar geras?



man patinka, anksciau turejau pakeliose, o dabar nusipirkau bonkuteje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 08, 11:49)
man patinka, anksciau turejau pakeliose, o dabar nusipirkau bonkuteje  ax.gif

a kaip jis atrodo nesu apie toki girdejus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giorgia @ 2007 02 08, 20:31)
a kaip jis atrodo nesu apie toki girdejus schmoll.gif



Eurokose yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 02 08, 13:49)
man patinka, anksciau turejau pakeliose, o dabar nusipirkau bonkuteje  ax.gif

siandien kaip tik toki isigijau, deja, dar neisbandziau, o tu ji tepi saknis ar visa plauka?
beje, seniau turjau maiseliuose si aliejuka, tai labai patiko thumbup.gif

o tas babuski agafi purskalas, kaip naudojamas?jo nereikia isskalauti?plauku galams naudojamas kaip suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 02 08, 21:44)
siandien kaip tik toki isigijau, deja, dar neisbandziau, o tu ji tepi saknis ar visa plauka?
beje, seniau turjau maiseliuose si aliejuka, tai labai patiko  thumbup.gif



as tepu saknis, o galiukus kitu ax.gif siaip manau galima ir visus plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 02 08, 21:44)
o tas babuski agafi purskalas, kaip naudojamas?jo nereikia isskalauti?plauku galams naudojamas kaip suprantu  g.gif

Reikia papurškti ant plaukų šaknų. Purkšti reikia 2-3 kartus per savaitę.
user posted image
Atsakyti