Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aliejukai

Mano kirpėja rekomendavo padrėkinti savo turtą aliejuku. Konkrečiai rekomendavo "The body shop" su vynuogėmis, bet bėda tokia, kad Kaune nėra tos firmos gaminių sad.gif Gal kuri naudojate kokį kitą gerą aliejuką?
Atsakyti
kažkada naudojau AVON advance techniques (lyg taip vadinas) tai neblogas už tą kainą buvo.dabar naudoju JOICO firmos, mokėjau kažkur 80lt, o kad geras tai nepasakyčiau, tik turi pliusą,kad nepalieka riebaus sluoksnio,gerai susigeria.
Atsakyti
Čia yra tokia tema apie aliejukus: http://www.supermama...?...133856&st=0 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 28 lapkričio 2006 - 17:49
Visų išgirtas Džintars. Ir padrėkins ir augimą paskatins, ir pigus.
Atsakyti
Geriausiai tiko kurį naudojau, tai AlfaParf.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 11 28, 22:00)
Visų išgirtas Džintars. Ir padrėkins ir augimą paskatins, ir pigus.

vat mane labai domina atsiliepimai apie sita Dzintars aliejuka g.gif nes beda ta kad mano plauku saknys pradejo labai greitai riebaluotis nors patys plaukai is esmes labai sausi.. verysad.gif o ant pakuotes raso kad i saknis itrinti reikia.. g.gif bet kad mano saknys ir taip linkusios riebaluotis doh.gif idomu koks efektas butu tik galiukus tepliojant..? ar tada jau visa galva baisiai greit riebaluosis? doh.gif

labai laukiu atsiliepimu, nes ka tik apsikirpau plauku galiukus, tai noriu imtis kokiu nors stebuklingu plauku gaivinimo priemoniu bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 03 gruodžio 2006 - 17:59
QUOTE(garbane @ 2006 12 03, 18:58)
vat mane labai domina atsiliepimai apie sita Dzintars aliejuka  g.gif nes beda ta kad mano plauku saknys pradejo labai greitai riebaluotis nors patys plaukai is esmes labai sausi..  verysad.gif o ant pakuotes raso kad i saknis itrinti reikia..  g.gif bet kad mano saknys ir taip linkusios riebaluotis  doh.gif idomu koks efektas butu tik galiukus tepliojant..? ar tada jau visa galva baisiai greit riebaluosis?  doh.gif

labai laukiu atsiliepimu, nes ka tik apsikirpau plauku galiukus, tai noriu imtis kokiu nors stebuklingu plauku gaivinimo priemoniu  bigsmile.gif  biggrin.gif


Na mano šaknys nėra riebios, bet nemanau kad šis aliejukas labai jau riebintų. Aš kai neturėjau nieko galiukams plaukų tepdavau juo, na skilinėt neskilinėjo tačiau vistiek galiukai man veldavosi, o šiaip dažnai šiek tiek aliejuku perbraukiu plaukusa ir nuo to man nebūna jie riebesni išsiplovius, tikriausiai todėl kad Dzintars skirtas netiek drėkinimui kiek plaukų augimui skatinti smile.gif. Nekainuoja daug taip kad gali tikrai išbandyti, blogiausiu atveju netepsi šaknų o tik galiukus 4u.gif
Atsakyti
Bet juk Dzintars aliejuką reikia tepti prieš plovimą, ar Jus čia turite omeny visai kitą aliejuką plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 12 03, 22:25)
Bet juk Dzintars aliejuką reikia tepti prieš plovimą, ar Jus čia turite omeny visai kitą aliejuką plaukams?


Apie tapatį kuris naudojamas prieš plovimą.
Atsakyti
Na va, nusipirkau rekomenduotą The Body Shop vynuogių kauliukų aliejų, tai galiu pasakyti, kad pirmieji įspūdžiai tikrai labai geri: plaukų neriebina, bet jie tampa labai paklusnūs, glotnūs ir be galo švelnūs smile.gif Tiesa, galėtų būti pigesnis jis: 75 ml 60Lt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 12 03, 23:29)
Apie tapatį kuris naudojamas prieš plovimą.

Aišku. Tai kodėl jis turi suriebinti plaukų šaknis. Aš jį naudojau, bet man šis aliejukas ne labai patiko. Varnalėšių geresnis.
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2006 12 03, 22:51)
Aišku. Tai kodėl jis turi suriebinti plaukų šaknis. Aš jį naudojau, bet man šis aliejukas ne labai patiko. Varnalėšių geresnis.


Na pvz man tiek ricinos aliejukas tiek varnalėšų netiko, nes pastebėdavau kad vis dažniau reikia galvą plaut nes greičiau riebaluotis buvo pradėję nors mano plaukai sausoki.Gal kaip kam, aš tik savo nuomonę pasakiau
Atsakyti