Įkraunama...
Įkraunama...

Angelai

[quote=mama_gulbe,2008 03 06, 00:26]
ir stai kas man gavos

Labai išraiškingi ir nuotaikingi GULBELĖS angeliukai. Man tie palaidi plaukučiai tokie gražūs. bigsmile.gif Gal iš vilnos jie padaryti ? Na atrodo LIUKS!
Atsakyti
[quote=una-art,2008 03 06, 01:41]
[quote=mama_gulbe,2008 03 06, 00:26]
ir stai kas man gavos

Labai išraiškingi ir nuotaikingi GULBELĖS angeliukai. Man tie palaidi plaukučiai tokie gražūs. bigsmile.gif Gal iš vilnos jie padaryti ? Na atrodo LIUKS!
[/quote]
bigsmile.gif
va prisigyriau per visas temas
tai dabar po visur bus ir atsakymai
lotuliukas.gif

a plaukuciai daryti is kailio
cia tibeto lamos kailis naturalus tik dazytas (drauge dirba kailiu fabrike, tai pririnko man atraizeliu, tai puikiai gavosi kur panaudoti) thumbup.gif

dar daryciau ir daryciau tokius thumbup.gif
Atsakyti

a plaukuciai daryti is kailio
cia tibeto lamos kailis naturalus tik dazytas (drauge dirba kailiu fabrike, tai pririnko man atraizeliu, tai puikiai gavosi kur panaudoti) thumbup.gif

dar daryciau ir daryciau tokius thumbup.gif
[/quote]
Aš ir galvoju, kad tokios vilnos nėra tekę matyti. Negaliu koks grožis ir tų plaukučių ir nuotaikų.
Matai, Gulbele, ne tik man patiko ir AVYTĖ pagyrė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2008 03 29, 00:47)
net akyse apraibo, kaip čia gražu wub.gif
Mano tapytus angelus galite pamatyti paraše ax.gif

O kaip prie medinio ar kartoninio angelo pritvirtint pagaliuką g.gif

Medinio angeliuko apačioje išgręžiama skylutė, o kartonį ta itur būt tektų daryt tik pakabinamą.
Labai patogu pasmeigti ir dėti į vazoną, kai yra išgręžta skylutė
user posted image
Atsakyti
Pavasariniai angeliukai rolleyes.gif

Žemyna

user posted image

ir

Naktutė

user posted image

Atsakyti
[quote=daite,2008 04 11, 20:23]
Pavasariniai angeliukai rolleyes.gif

Žemyna
ir
Naktutė



Labai simpatuliukai, bigsmile.gif o jau vardukai-dar vienas kūrybinis akcentas. Labai gražiai sugolvota, kad vardukus duoti. bigsmile.gif

http://public.fotki....ne-art/pelenei/
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 10 23, 16:25)
O kazin is ko cia galva padaryta?


Panašu, kad tai-putoplasto rutuliukas. Užsieny visokių dydžių galima gauti rankdarbių parduotuvėse. O pas mus-kolkas tik pačioms išsipjaustyt iš kokio televizoriaus įpakavimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 10 23, 15:25)
O kazin is ko cia galva padaryta?

ax.gif iš makaronų ir apipurkšti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arabeska: 05 lapkričio 2008 - 12:05
O čia mano angeliukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
pagaliau radau tema kur mano angeliukai pasirodyti gali bigsmile.gif
susipazinkime (angeliukai padaryti is vielos,labai prastos foto, tai gali nelabai matytis)

1.
user posted image

2.
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Una-art... negaliu atsigrozet tavo darbais (bet jau prisiskaiciau pagyrimo zodzio negaili niekas)!!! Gal gali pakomentuoti su kokiais dazais geriau tuos angeliuku dazyt kad jie laikytu spalva geriau, ar uzlakuot juos geriau? Jei patogiau gali asmeniskai atsakyti, jei gali aisku. Aciu.
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti