Įkraunama...
Įkraunama...

Angelai

QUOTE(Olaiva @ 2007 10 23, 10:12)
gal kas turit situ grazuoliu schemas?  ax.gif
Angelai

user posted image
Atsakyti
aciu Jutaryt 4u.gif
aha,desiu kita foto,nes auginau auginau trijulei garbanas o nesimato nieko unsure.gif user posted image
Atsakyti
Dar vienas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citybird: 27 lapkričio 2007 - 19:41
radau pas save vieno angeliuko foto, bet neturiu schemutes.. gal netycia kuri turite buciau laaaaaabai dekinga bigsmile.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
o-pa-pa - fainuoliai tavo angelėliai thumbup.gif

O aš einu per visas temas ir giriuosi blush2.gif
Angelas su fakelu (ūgis apie 27cm, veltas sausuoju būdu-adatėlėmis, sparnai ir fakelas-velti šlapiuoju būdu)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 28 lapkričio 2007 - 18:32
Labukas, darbštuolytės

Kiek naudingo pasjus radau, o apie darytą grožį iš vis nekalbu, labai labai thumbup.gif
Šiuo metu daug siuvinėju, bet tikrai noriu nunerti nevieną angeliuką, tai tikiuosiu rasiu tam laiko ax.gif
Siuvinėti mano angeliukai
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dėkui, mergaitės, už pagyrimus ax.gif
Iš tikrųjų-nieko čia labai sudėtingo nėra, tik laiko marias atima doh.gif Na, ir monotoniškas darbas šiek tiek-badai badai badai doh.gif Įdomiau gal kokį elementą atskirai nuvelti(dūdą, fakelą ir pan.) ar sparnus. O visų įdomiausia-visas detales į visumą "sulipdyti", tada jau matosi, kaip po truputį gimsta angelas, šio momento labiausiai ir laukiu pradėdama naują angelą ax.gif
Atsakyti
Perziurejau visa tema ir pilka, o-pa-pa ir ievushka angelams neturiu zodziu apsakyti jausmams doh.gif nuostabus, silti, su charakteriu thumbup.gif
noreciau isigyti, bet itariu, kad ievushkos angelai labai labai brangus jei daroma ne viena diena blink.gif
as renku angeliukus, teikiu pirmenybe ranku darbo, nors draugai padovanoja ir pirktiniu smile.gif
mano angeliuku mini-kolekcija blush2.gif http://public.fotki....lai-ir-katinai/

sekmes jums, auksarankes drinks_cheers.gif
jei pardavinejat tai siulykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpuryte: 03 gruodžio 2007 - 15:26
Lyg ir neketinau girtis, nes idėja ne mano, bet lai jau būna ax.gif . Va tokį angeliuką pagavau interneto lobynuose SM pagalba ir nutariau jį padovanot ligoniukams (žiūrėt žinutę aukščiau) smile.gif
Vyras perspėjo mane kad angelai turi būt balti g.gif , bet aš suabejojau jo žodžių tikrumu, ir pasitarus su savo asmeniniu angelu sušildžiau rankose va tokį:

user posted image

Net po mišką su juo truputį pasivaikščiojom, kaip sakant artimiau susipažinom wub.gif
Atsakyti


Parodau kaip atrodo iš jų padaryti angeliukai.
user posted image

Šitie daryti vaiko
user posted image

user posted image
taip atrodo įsmeigti. Juos galima smeigti ir tortą, pyragą, puošiant šventinį stalą, o kasdieną į gėlių vazonus ar kabinti interjere.

user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 15 gruodžio 2007 - 22:42
http://s154.photobuc...ttings/Angelai/
O cia kam idomu
Atsakyti
krita - labai gražūs karpiniai, įkelsiu kelias nuotraukas ir čia į temą , bus gražiau čia prieš Kalėdas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O jau Una-art angeliukai - tikra pasaka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 16 gruodžio 2007 - 16:37