Įkraunama...
Įkraunama...

Kad neatlėptų ausytės

Maniškis gimė su atlėpusiom ausytėm, jso buvo tokios minkštos, ko tik nedarėm, niekas nepadėjo. Teko susitaikyti.
Atsakyti
Tiek visko prisiskaičiau,kad net juokas ima lotuliukas.gif doh.gif Na su pleistriukais ar kepurytėm,patikėkit manim,nieko nepadarysit!Šiame reikale nerealūs pagalbininkai yra tik pl.chirurgai.Bet jei mano vaiko būtų atlėpusios ausikės,tikrai operuočiau,po to vaikas tik padėkos,nes esu mačius berniuką kokių 10-12 metų,tai auselės kaip radio lokatoriai! doh.gif doh.gif
Atsakyti
na taip kol vaikiukas mazas sunku pasakyti kokios tos ausytes bus..va kai susiformuoja,sukremzleja,tada ir pasimato smile.gif as irgi manau kd nereikia vaiko kankinti,jei ausytes atlepusios issioperuoti ir viskas..kiek zinau nuo 5metuku tai daroma g.gif nesuprantu tu tevu kurie nesistengia isvengti pasaipu,su kuriomis veliau susiduria mazieji ausinukai schmoll.gif paskui vaikui kompleksu ivairiausiu doh.gif mano brolis issioperavo vos baiges mokykla ir iskart pastebejau kad jis labiau pasitiki savimi thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

nu mano mergaite kad ir miegodavo prispaudusi savo ausytes teisingai rolleyes.gif , bet vistiek jos vrsutine dalis labiau atlepusi yra, tai nemanau kad ir su pleistrais priklijuotos butu kas pasikeite mirksiukas.gif , manau vaikuciai jau gimsta su altepusiom, didelem, mazom, kreivom, raitytom ir t.t. ausytem mirksiukas.gif
o jei jau labai atlepusios ir manote kad trukdys ateityje maziukams bendraut, tai siais laikais labai puikiai padaroma kosmetine operacija ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
As taippat uz pl. operacija, taciau reikia pasirinkti tam tikra laika, ir neissigasti del ausyciu per anxti. Kaip vienas chirurgas sake ,,pirmiausia pas zmogu uzauga ausys, delto jos pradzioj buna didesnes, bet poto viskas atsistato i vietas". Pastebejau, kad pas dauguma mazyliu yra didokos ir siek tiek atlepusios ausys, tiesiog tokia raida.
Atsakyti
Mūsiškio ausytės nėra labai atlėpusios, bet irgi kartais miegant užsilenkia, nes minkšta kremzlytė. Nematau čia nieko baisaus. Manau jokie klijavimai nepadės, jei genetiškai nulemtos atlėpusios ausytės. Be to čia nėra kažkas baisaus, ar negražaus.
Atsakyti
mano maziaus ausytes daugiau atvepusios, pastebejau kad kai guli, daznai jos uzsiriecia ne i ta puse, stengiuosi pataisyti. Domejausi kodel taip yra ir ar imanoma ka nors keisti, tai atsakymas tik vienas, nieks nepades, tik pl operacija, kuri daroma nuo 6m
Atsakyti
QUOTE(-niekas- @ 2006 03 22, 20:53)
Čia įgimta



Taip įgimta, o negali pvz. būti įgytos atlėpusios ausys? Manau mamos ir klijuoja pleistrus vien tam, kad juos neatlieptų.
Atsakyti
Mano mažius gimė su atlėpusiomis ausytėmis, ir iš karto gydytojai pasakė, kad paveldėta iš tėčio, nes pas tėtį ta pati problema yra unsure.gif
Mes palauksim kol vaikučiui sueis kokie 5 - 6 metukai ir abu su tėveliu pas chirurgą keliaus. O dabar tai juos abu vadinu Drambliukais tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 08 19, 22:04)
Taip įgimta, o negali pvz. būti įgytos atlėpusios ausys? Manau mamos ir klijuoja pleistrus vien tam, kad juos neatlieptų.

jei prie rasant butumete nors siek tiek pasidomejusi, tai zinotumete, kad tai IGIMTA ir jokiu budu ne IGYTA
Atsakyti
Daryk nieko nedarius, jei jau gimsta su tokiom, niekas nepades, nes tai yra igimta. Ir iskart matosi, po kokiu 3men.tai tikrai, ar bus atlepusios ar nea, mano drauges mergaites lb atlepusios ausys, tai pasimate iskart. O tai gali panaikint pl.chirurgai mirksiukas.gif ir nematau cia tame bedos smile.gif sekmes ir nepergyvenkit, mamytes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jauna mamytė @ 2009 08 22, 14:42)
Mano mažius gimė su atlėpusiomis ausytėmis, ir iš karto gydytojai pasakė, kad paveldėta iš tėčio, nes pas tėtį ta pati problema yra unsure.gif
Mes palauksim kol vaikučiui sueis kokie 5 - 6 metukai ir abu su tėveliu pas chirurgą keliaus. O dabar tai juos abu vadinu Drambliukais  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Saunuole mirksiukas.gif ateis laikas ir susitvarkysit drinks_cheers.gif
As uz tokius tevelius. Manau nereik laukt, kai jau yra imanoma, tai ir keliauti pas pl.chirurgus. Nes paskui kompleksuoja labai vaikuciai ir tyciojasi kiti doh.gif manau
Atsakyti
QUOTE(saulegraz@ @ 2009 08 23, 14:06)
Daryk nieko nedarius, jei jau gimsta su tokiom, niekas nepades, nes tai yra igimta. Ir iskart matosi, po kokiu 3men.tai tikrai, ar bus atlepusios ar nea, mano drauges mergaites lb atlepusios ausys, tai pasimate iskart. O tai gali panaikint pl.chirurgai mirksiukas.gif ir nematau cia tame bedos smile.gif sekmes ir nepergyvenkit, mamytes mirksiukas.gif
Papildyta:

Saunuole  mirksiukas.gif ateis laikas ir susitvarkysit drinks_cheers.gif
As uz tokius tevelius. Manau nereik laukt, kai jau yra imanoma, tai ir keliauti pas pl.chirurgus. Nes paskui kompleksuoja labai vaikuciai ir tyciojasi kiti doh.gif manau

Sveiki 4u.gif
kadangi aš pati turėjau tokią problemą dėl ausų tai puikiai suprantu ką tai reiškia. Man operaciją atliko kai buvau 14 metų nes labai prašiau maldavau tėvų nebeapsikęsdama patyčių, žodžiu viskas dabar liuks. Tik noriu perspėti, kad skausmas po operacijos nerealus kai pasibaigia nuskausminamųjų veikimas. Vaikas nesupras kodėl taip kankinamas unsure.gif tad manau reiktų per daug neskubėt. Išsioperuot visada spėsit. rolleyes.gif
Atsakyti